Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Granite Muscles 2019 - startovní listiny

Článek vydán 14. 11. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 844

V sobotu 16. listopadu 2019 Vás srdečně zveme do Chrudimi, kde se v Divadle Karla Pippicha koná kondiční soutěž v kulturistice dorostu, juniorů a mužů, physique juniorů a mužů, bodyfitness žen a bikiny fitness juniorek a žen - Granite Muscles.

Prezentace začíná v 11:00 hodin, samotná soutěž startuje ve 13:00 hodin. Celkem je na soutěž přihlášeno 129 závodníků.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Sabina Bartošová
• 2. Jana Brožová (Sport fitcentrum Brandýs nad Labem)
• 3. Anna Denemarková
• 4. Ema Gajdošová
• 5. Darina Horáčková (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Kristýna Kalinová
• 7. Aneta Kašparová
• 8. Adéla Koucká (Better Fitness)
• 9. Pavla Králová
• 10. Eliška Kučabová
• 11. Michaela Nováková (Atlas Club Hořovice)
• 12. Lucie Poppelová (Pulse Fitness Club Praha)
• 13. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 14. Adéla Rancová (Yamamoto Czech)
• 15. Tereza Rybnikářová
• 16. Eliška Svobodová
• 17. Veronika Šmelhausová
• 18. Veronika Šmídová (SK Luna Fitness Havířov)
• 19. Karolína Tománková
• 20. Michaela Vařáková
• 21. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 22. Pavla Vítovcová

kondiční - bikiny fitness ženy

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Sabina Bartošová
• 2. Jana Brožová (Sport fitcentrum Brandýs nad Labem)
• 3. Eva Cábová (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Petra Černá
• 5. Anna Denemarková
• 6. Ema Gajdošová
• 7. Darina Horáčková (Fitness Slunce Tábor)
• 8. Veronika Kadlecová (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 9. Petra Kalincová
• 10. Kristýna Kalinová
• 11. Aneta Kašparová
• 12. Adéla Koucká (Better Fitness)
• 13. Pavla Králová
• 14. Eliška Kučabová
• 15. Simona Ljapinová
• 16. Klára Lukáčová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 17. Martina Michálková (Fitness Aquapalace)
• 18. Kateřina Mysíková
• 19. Michaela Nováková (Atlas Club Hořovice)
• 20. Andrea Písaříková (Target Team)
• 21. Lucie Poppelová (Pulse Fitness Club Praha)
• 22. Diana Pospíchalová (Xfitness Praha)
• 23. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 24. Markéta Provodová
• 25. Adéla Rancová (Yamamoto Czech)
• 26. Tereza Rybnikářová
• 27. Eliška Svobodová
• 28. Veronika Šmelhausová
• 29. Veronika Šmídová (SK Luna Fitness Havířov)
• 30. Karolína Tománková
• 31. Tereza Vichrová (Bikini Angels Praha)
• 32. Veronika Vinšová (Yamamoto Czech)

kondiční - bodyfitness

• 1. Gabriela Hejná (Big1One Fitness)
• 2. Nikola Klemsová
• 3. Ludmila Kristofčáková
• 4. Leona Matoušková
• 5. Denisa Morysová
• 6. Julie Nemravová
• 7. Miroslava Vocetková (Target Team)

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Filip Kadlec
• 2. Tomáš Linhart (Fitness Corso)
• 3. Martin Vymětal (Fitness Slunce Tábor)

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Tomáš Hanuš (Pulse Czech Republic)
• 2. Michal Houfek
• 3. Tomáš Jedlička
• 4. Petr Kápička
• 5. Tomáš Linhart (Fitness Corso)
• 6. Pavel Novotný
• 7. Vojtěch Renza
• 8. Petr Velzel
• 9. Michal Veselý
• 10. Martin Vymětal (Fitness Slunce Tábor)

kondiční - kulturistika muži do 30 let

Kategorie kulturistika muži může být sloučena nebo přerozdělena podle jiného věkového klíče

• 1. Miloš Hamerník (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 2. Tomáš Hanuš (Pulse Czech Republic)
• 3. Petr Kápička
• 4. Josef Krejci (World Fitness Vlašim)
• 5. Tomáš Svoboda (Target Team)
• 6. Petr Velzel
• 7. Michal Veselý

kondiční - kulturistika muži nad 30 let

Kategorie kulturistika muži může být sloučena nebo přerozdělena podle jiného věkového klíče

• 1. Vladimír Fejfar Zajíc
• 2. Jan Štangl

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Radek Chlapec (Fit klub Ludvík)
• 2. Zdeněk Dobiáš
• 3. Stanislav Dvořák (Fitness studio TP Chotěboř)
• 4. Sedrik Grim
• 5. Ján Horváth (Target Team)
• 6. Vít Krampl (Fitness Slunce Tábor)
• 7. David Makula
• 8. Martin Peterek
• 9. Bohuslav Pírka (The Dreams Factory Gym Plzeň)
• 10. Jiří Prchal (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 11. Tomáš Prokop (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 12. Michal Sklenář
• 13. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 14. Stanislav Šimek (Target Team)
• 15. Richard Štefan
• 16. Pavel Štika
• 17. David Tykvan
• 18. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 19. Martin Vogl
• 20. Petr Žůček (Muscle Factory Březnice)

kondiční - physique muži

Závodnici budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Sebastian Balín
• 2. Jakub Bláha
• 3. Marek Brabec
• 4. Stanislav Dvořák (Fitness studio TP Chotěboř)
• 5. Ján Horváth (Target Team)
• 6. Vít Krampl (Fitness Slunce Tábor)
• 7. Michal Kraus (Target Team)
• 8. Jakub Mik
• 9. Pavel Nováček
• 10. Petr Palka
• 11. Martin Papst (Atlas Club Hořovice)
• 12. Kryštof Pelcl
• 13. Martin Peterek
• 14. Zdenek Piekarz
• 15. Josef Podroužek (Target Team)
• 16. Marko Rajzner (Target Team)
• 17. Ondřej Řehák
• 18. Petr Růžička
• 19. Michal Sklenář
• 20. Martin Szabó (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 21. Stanislav Šimek (Target Team)
• 22. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 23. Pavel Štika
• 24. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 25. Martin Vogl
• 26. David Volšan (Pajič Trainings)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty