Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kahan Cup 2019 - startovní listiny

Článek vydán 14. 11. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 834

V neděli 17. listopadu 2019 Vás srdečně zveme do Kulturní domu v Říčanech u Brna na již pátou kondiční soutěž v kulturistice dorostu, juniorů a mužů, physique juniorů a mužů, bodyfitness žen a bikiny fitness juniorek a žen - Kahan Cup.

Prezentace začíná v 10:00 hodin, samotná soutěž startuje ve 12:00 hodin. Celkem je na soutěž přihlášeno 125 závodníků.
Prostory v Kulturním domě jsou omezené, prosíme závodníky o trpělivost a vzájemnou ohleduplnost k ostatním závodníkům.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Sabina Bartošová
• 2. Pavla Berková
• 3. Lucie Černá
• 4. Anna Denemarková
• 5. Kateřina Dobešová
• 6. Ema Gajdošová
• 7. Darina Horáčková (Fitness Slunce Tábor)
• 8. Alexandra Hradilová
• 9. Aneta Kašparová
• 10. Irena Kozelková (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 11. Eliška Králíková (Infitness Zlín)
• 12. Pavla Králová
• 13. Eliška Kučabová
• 14. Tereza Legerská
• 15. Petra Lukovicsová
• 16. Alice Machovcová
• 17. Adéla Martináková (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 18. Michaela Nováková (Atlas Club Hořovice)
• 19. Kateřina Peterová (Dream Body Fitness Kladno)
• 20. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 21. Tereza Rybnikářová
• 22. Lucie Smigová (Target Team)
• 23. Eliška Svobodová
• 24. Veronika Šmídová (SK Luna Fitness Havířov)
• 25. Karolína Šrámková
• 26. Hana Taclová (Kubík fitness Ostrava)
• 27. Lenka Zachová

kondiční - bikiny fitness ženy

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Sabina Bartošová
• 2. Pavla Berková
• 3. Nikola Čermáková
• 4. Lucie Černá
• 5. Martina Daňkova
• 6. Anna Denemarková
• 7. Kateřina Dobešová
• 8. Ema Gajdošová
• 9. Darina Horáčková (Fitness Slunce Tábor)
• 10. Alexandra Hradilová
• 11. Petra Kalincová
• 12. Aneta Kašparová
• 13. Eliška Králíková (Infitness Zlín)
• 14. Pavla Králová
• 15. Eliška Kučabová
• 16. Petra Lukovicsová
• 17. Alice Machovcová
• 18. Martina Michálková (Fitness Aquapalace)
• 19. Eliška Nedomová
• 20. Michaela Nováková (Atlas Club Hořovice)
• 21. Kristýna Pauříková (Fit - K.O. Staré Město)
• 22. Andrea Písaříková (Target Team)
• 23. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 24. Tereza Rybnikářová
• 25. Linda Sedláčková
• 26. Marketa Slamova (Big1One Fitness)
• 27. Renáta Solawová (Top Fitness Ostrava)
• 28. Eliška Svobodová
• 29. Zuzana Šíblová (InCore Fitness Brno)
• 30. Veronika Šmídová (SK Luna Fitness Havířov)
• 31. Hana Taclová (Kubík fitness Ostrava)
• 32. Petra Václavková
• 33. Lenka Zachová

kondiční - bodyfitness

• 1. Veronika Faranová (Bikini-fitness.cz)
• 2. Gabriela Hejná (Big1One Fitness)
• 3. Nikola Klemsová
• 4. Ludmila Kristofčáková
• 5. Lucie Krmenčíková (SK Přerov)
• 6. Leona Matoušková
• 7. Denisa Morysová
• 8. Monika Vašíčková (AZ FITNESS Brno)
• 9. Miroslava Vocetková (Target Team)

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Jakub Šebesta
• 2. Martin Tarabáš
• 3. Dan Žalud (Mišmaš Fitness Brno)

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Ondřej Nevěčný (SK Fitness Velké Meziříčí)
• 2. Pavel Novotný
• 3. Matěj Stanislav

kondiční - kulturistika muži do 30 let

• 1. David Donát (Gold Team Karviná)
• 2. Matěj Stanislav
• 3. Marek Voborný (Fitcentrum Olympia Tišnov)

kondiční - kulturistika muži nad 30 let

• 1. Roman Böhm (AZ FITNESS Brno)
• 2. Jiří Iwachov (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Roman Kuděj
• 4. Rudolf Lalik (Fitcentrum Olympia Tišnov)
• 5. Jiři Petkovič

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Vojtěch Baňoch
• 2. Petr Bezděk
• 3. Martin Damek (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Zdeněk Dobiáš
• 5. Stanislav Dvořák (Fitness studio TP Chotěboř)
• 6. Jiří Gajdoštík
• 7. Ján Horváth (Target Team)
• 8. Vít Krampl (Fitness Slunce Tábor)
• 9. Maxmilián Kraus
• 10. Daniel Matouš
• 11. Denis Ondrášek (SK Správní chlapi Hlučín)
• 12. Martin Peterek
• 13. Dominik Sekanina (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 14. Stanislav Šimek (Target Team)
• 15. David Tykvan
• 16. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 17. Petr Žůček (Muscle Factory Březnice)

kondiční - physique muži

Závodnici budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Sebastian Balín
• 2. Vojtěch Baňoch
• 3. Petr Bezděk
• 4. Marek Brabec
• 5. Martin Damek (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Jan Dusík (Fitness Institut Klub)
• 7. Stanislav Dvořák (Fitness studio TP Chotěboř)
• 8. Jiří Gajdoštík
• 9. Ján Horváth (Target Team)
• 10. Oldřich Kolář
• 11. Vít Krampl (Fitness Slunce Tábor)
• 12. Michal Kraus (Target Team)
• 13. Runkui Li
• 14. Jakub Mik
• 15. Pavel Nováček
• 16. Denis Ondrášek (SK Správní chlapi Hlučín)
• 17. Petr Palka
• 18. Martin Peterek
• 19. Zdenek Piekarz
• 20. Marko Rajzner (Target Team)
• 21. Stanislav Šimek (Target Team)
• 22. Milan Šlehubr (Muscle Factory Březnice)
• 23. Martin Šomek (Target Team)
• 24. Pavel Vašek (Fitness Bobycentrum)
• 25. Lukáš Vondra

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty