Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Diamond Cup Prague 2019 - pozvánka

Článek vydán 15. 11. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 3534

Amatérská soutěž Diamond Cup Prague 2019 se uskuteční ve dnech 22. – 23. listopadu 2019 v kongresové sále hotelu Hilton Prague. V pátek 22. listopadu 2019 proběhne prezentace závodníků a sobota 23. listopadu bude patřit samotným závodům.
Uzávěrka přihlášek a platba startovného je v pondělí 18. listopadu o půlnoci.

V Praze se bude bojovat o IFBB Elite profesionální karty. Vždy celkem dvě karty čekají na absolutní vítěze v každé výškově nebo váhově rozdělené kategorii mužů a žen a vždy jedna karta je nachystaná pro vítěze každé open kategorie mužů nebo žen. „Tento závod série Diamond Cup je našimi závodníky i fanoušky kulturistiky dlouho očekávaný a jsme velmi rádi, že se nám podařilo jeho pořádání v rekordní době zajistit,“ říká ředitel soutěže Miroslav Tichý.

Soutěžit se bude v následujících kategoriích: muži – kulturistika do 80 kg, do 90 kg, do 100 kg a nad 100 kg, masters kulturistika (jedna kategorie), klasická kulturistika (jedna kategorie), physique mužů do 173 cm, do 176 cm, do 179 cm, do 182 cm a nad 182 cm, classic physique (jedna kategorie),- muscular physique (jedna kategorie), masters physique (jedna kategorie). Ženy – bodyfitness do 163 cm a nad 163 cm, masters bodyfitness (jedna kategorie), bikiny fitness do 160 cm, do 163 cm, do 166 cm, do 169 cm, do 172 cm a nad 172 cm, masters bikiny fitness (jedna kategorie), wellness fitness do 163 cm a nad 163 cm, physique (jedna kategorie).

Součástí soutěže je výstava, na níž se představí zástupci firem EXTRIFIT, AMIX, VIGOR NUTRITION, ADVANTAGE CARS, MAD MAX, PRO TAN, PROM-IN, FIT FLAVOR, ŠMAKOUN a FITMARK. K partnerům soutěže patří ADVANTAGE CARS, AMAZING THAILAND, CAROLLINUM, PROM-IN, AMIX, RONNIE.CZ, PRO TAN, EXTRIFIT a TICKET PORTAL.

Soutěží Vás budou provázet Zdeňka Tichá a Aleš Bursa, závodníkům bude k dispozici profesionální nástřik barvy PRO TAN a možnost kvalitních ateliérových fotografií z dílny Josefa Adlta. Díky partnerství firmy PROM-IN proběhne v sobotu 23. listopadu 2019 od 9.00 hodin v prostorách soutěže seminář na téma „Reálný pohled na výživu a tréninkovou metodiku ve fitness“. Návštěvníci semináře budou moci pokládat otázky MUDr. Jiřímu Hrabákovi, který se specializuje na zdravotní aspekty fitness, a Pavlu Samkovi, specialistovi na sportovní výživu, který je mj. úřadujícím mistrem Evropy v klasické kulturistice. Hlavními hvězdami semináře budou několikanásobný mistr světa Štefan Orosz a světový rekordman ve shybech Jan Kareš.

Na stánku firmy EXTRIFIT se potkáte s kulturisty ELITE PRO Tomášem Kašparem a Pavlem Koukalem. Na stánku firmy AMIX budou přítomni nejvýznamnější kulturisté, které tato firma podporuje.

Vstupenky na Diamond Cup Prague lze zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal na adrese www.ronnie.cz/diamond-cup-2019.
„Určitě s nákupem vstupenek neváhejte, soutěž se blíží, a již nyní víme, že bude velmi kvalitně obsazena a že se můžeme těšit na špičky naší i světové kulturistiky,“ doplňuje zastupující předsedkyně Svazu kulturistiky a fitness ČR Ing. Ludmila Čížová.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty