Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Granite Muscles 2019 - výsledky

Článek vydán 16. 11. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 565

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny kondiční soutěže Granite Muscles 2019 konané v sobotu 16. listopadu v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness. Na soutěž se přihlásilo 129 závodníků, na pódium jich nastoupilo 132.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 64 Martin Vymětal Fitness Slunce Tábor 2001 3 4 6 10
2. 52 Filip Kadlec Zálezlice 2001 6 5 12 17
3. 98 Tomáš Linhart Fitness Corso 2001 9 9 18 27

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 70 Petr Velzel Frýdlant 1996 4 3 8 11
2. 64 Martin Vymětal Fitness Slunce Tábor 2001 5 7 10 17
3. 16 Tomáš Hanuš Pulse Czech Republic 1999 8 7 18 25
4. 41 Petr Kápička Duchcov 1996 15 14 24 38
5. 20 Tomáš Jedlička Teplice 1997 15 14 30 44
6. 98 Tomáš Linhart Fitness Corso 2001 15 16 34 50
7. 28 Miloš Hamerník Fit HB Havlíčkův Brod 1996 22 - - 22
8. 90 Michal Houfek Golčův Jeníkov 1999 23 - - 23
9. 68 Vojtěch Renza Pardubice 1999 27 - - 27
10. 66 Pavel Novotný Leština 1999 30 - - 30

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 43 Tomáš Svoboda Target Team 1993 3 3 6 9
2. 1 Vladimír Fejfar Zajíc Liberec 1981 6 6 12 18
3. 70 Petr Velzel Frýdlant 1996 11 10 20 30
4. 50 Jan Štangl Vysoké Mýto 1978 10 11 22 33
5. 41 Petr Kápička Duchcov 1996 15 15 30 45
6. 16 Tomáš Hanuš Pulse Czech Republic 1999 18 18 36 54
7. 28 Miloš Hamerník Fit HB Havlíčkův Brod 1996 22 - - 22
8. 93 Josef Krejčí World Fitness Vlašim 1992 23 - - 23


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 43 Tomáš Svoboda Target Team


Kondiční physique mužů do 181 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 11 Jakub Mik Hranice 1994 177,5 7 6 13
2. 30 Marko Rajzner Target Team 1994 168,0 9 7 16
3. 37 Milan Šlehubr Muscle Factory Březnice 1990 177,5 9 9 18
4. 23 Petr Růžička Ústí nad Labem 1988 171,0 7 11 18
5. 87 Michal Kraus Target Team 1993 175,0 13 14 27
6. 32 Marek Brabec Praha 1993 173,0 18 18 36
7. 38 Pavel Nováček Blatnice 1991 178,5 23 - 23
8. 80 Pavel Štika Česká Třebová 1998 167,0 23 - 23
9. 96 Jiří Prchal Fit HB Havlíčkův Brod 1996 181,0 27 - 27
10. 14 Petr Palka Trutnov 1993 180,5 31 - 31
11. 19 Martin Papst Atlas Club Hořovice 1986 166,5 32 - 32
12. 39 Martin Peterek Praha 1996 181,0 36 - 36
13. 47 Kryštof Pelcl Hradec Králové 1998 174,0 39 - 39
14. 5 Vít Krampl Fitness Slunce Tábor 1997 176,0 42 - 42

Kondiční physique mužů nad 181 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 10 Pavel Vašek Fitness Bobycentrum 1998 187,5 3 4 7
2. 2 Zdenek Piekarz Extrifit Team Podvořany 1995 183,0 6 6 12
3. 53 Ján Horváth Target Team 1997 183,0 9 9 18
4. 61 David Volšan Pajič Trainings 1987 181,5 14 13 27
5. 84 Michal Sklenář Osek 1996 184,5 13 14 27
6. 34 Ondřej Řehák Česká Lípa 1995 188,5 19 18 37
7. 83 Martin Vogl Ústí nad Orlicí 1999 182,0 21 - 21
8. 22 Josef Podroužek Target Team 1993 186,0 23 - 23
9. 73 Jakub Bláha Týniště nad Orlicí 1991 181,5 25 - 25
10. 67 Martin Szabó Golem´s Gym Kutná Hora 1998 186,0 33 - 33
11. 81 Tomáš Prokop Fit HB Havlíčkův Brod 2002 182,5 34 - 34
12. 71 Stanislav Dvořák Fitness studio TP Chotěboř 1997 187,5 35 - 35
13. 4 Sebastian Balín Praha 1995 183,0 38 - 38
14. 25 Stanislav Šimek Target Team 1999 183,5 40 - 40

Kondiční physique juniorů do 181 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 82 Petr Žůček Muscle Factory Březnice 1996 175,0 3 3 6
2. 46 David Makula Velké Topolice 1997 173,0 10 8 18
3. 80 Pavel Štika Česká Třebová 1998 167,0 9 11 20
4. 96 Jiří Prchal Fit HB Havlíčkův Brod 1996 181,0 10 11 21
5. 39 Martin Peterek Praha 1996 181,0 15 15 30
6. 45 Sedrik Grim České Budějovice 1999 180,5 20 18 38
7. 85 Richard Štefan Vrchlabí 1999 169,5 21 - 21
8. 47 Kryštof Pelcl Hradec Králové 1998 174,0 23 - 23
9. 31 David Tykvan Přelouč 1999 181,0 24 - 24
10. 5 Vít Krampl Fitness Slunce Tábor 1997 176,0 30 - 30

Kondiční physique juniorů nad 181 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 10 Pavel Vašek Fitness Bobycentrum 1998 187,5 3 3 6
2. 53 Ján Horváth Target Team 1997 183,0 7 7 14
3. 9 Radek Chlapec Fit klub Ludvík 1999 182,0 9 8 17
4. 65 Bohuslav Pírka The Dreams Factory Gym Plzeň 2000 181,5 12 13 25
5. 84 Michal Sklenář Osek 1996 184,5 14 14 28
6. 83 Martin Vogl Ústí nad Orlicí 1999 182,0 19 18 37
7. 71 Stanislav Dvořák Fitness studio TP Chotěboř 1997 187,5 20 - 20
8. 81 Tomáš Prokop Fit HB Havlíčkův Brod 2002 182,5 25 - 25
9. 36 Zdeněk Dobiáš Přelouč 1998 188,0 25 - 25
10. 25 Stanislav Šimek Target Team 1999 183,5 30 - 30
11. 67 Martin Szabó Golem´s Gym Kutná Hora 1998 186,0 31 - 31


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 82 Petr Žůček Muscle Factory Březnice


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 12 Gabriela Hejná Big1One Fitness 1999 165,0 5 3 8
2. 92 Julie Nemravová Praha 1995 147,0 7 7 14
3. 26 Denisa Morysová Frýdek-Místek 1993 161,0 7 8 15
4. 24 Leona Matoušková Třebíč 1977 158,0 13 13 26
5. 95 Nikola Klemsová Klášterec nad Ohří 1993 169,0 16 16 32
6. 88 Ludmila Kristofčáková Praha 1987 174,0 17 17 34
7. 78 Miroslava Vocetková Target Team 1993 165,0 21 - 21


Kondiční bikiny fitness do 163 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 55 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 160,5 6 7 13
2. 8 Eliška Kučabová Prachatice 1998 163,0 9 7 16
3. 7 Lucie Poppelová Pulse Fitness Club Praha 2003 157,0 8 8 16
4. 18 Eva Cábová Fitness Slunce Tábor 1981 163,0 11 11 22
5. 27 Aneta Kašparová Pardubice 2001 163,0 14 14 28
6. 94 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,0 16 16 32
7. 33 Pavla Králová Ostrava 2000 161,5 22 - 22
8. 97 Tereza Rybnikářová Znojmo 2001 162,0 25 - 25
9. 79 Jana Brožová Sport fitcentrum Brandýs n. L. 1997 157,5 29 - 29
10. 74 Karolína Tománková Ústí nad Labem 1999 158,5 29 - 29
11. 51 Veronika Vinšová Yamamoto Czech 1992 162,0 29 - 29

Kondiční bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 59 Diana Pospíchalová Xfitness Praha 1994 165,0 4 4 8
2. 91 Ema Gajdošová Slovensko 1999 165,0 6 6 12
3. 75 Petra Černá Skuteč 1986 166,5 8 8 16
4. 21 Eliška Svobodová Praha 1999 165,0 10 10 20
5. 77 Petra Kalincová Praha 1993 164,5 17 16 33
6. 62 Darina Horáčková Fitness Slunce Tábor 1999 167,0 17 17 34
7. 63 Adéla Koucká Better Fitness 2002 166,0 22 - 22
8. 49 Klára Lukáčová Toro Gym Vysoké Mýto 1997 166,0 22 - 22

Kondiční bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 69 Markéta Provodová Praha 1992 170,0 4 3 7
2. 6 Veronika Šmídová SK Luna Fitness Havířov 1999 169,0 7 8 15
3. 57 Adéla Rancová Yamamoto Czech 2002 169,0 10 7 17
4. 13 Sabina Bartošová Praha 2001 176,0 10 15 25
5. 89 Kristýna Kalinová Praha 1998 170,0 14 14 28
6. 72 Andrea Písaříková Target Team 1990 168,5 19 15 34
7. 76 Anna Denemarková Pardubice 1998 170,0 20 - 20
8. 86 Veronika Šmelhausová Poděbrady 2001 168,5 23 - 23
9. 42 Simona Ljapinová Praha 1995 171,0 28 - 28
10. 56 Kateřina Mysíková Most 1995 169,0 32 - 32
11. 44 Martina Michálková Fitness Aquapalace 1981 174,0 33 - 33
12. 100 Michaela Nováková Atlas Club Hořovice 1996 175,0 35 - 35
13. 40 Veronika Kadlecová Fit HB Havlíčkův Brod 1983 168,5 36 - 36

Kondiční bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 8 Eliška Kučabová Prachatice 1998 163,0 4 5 9
2. 55 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 160,5 8 7 15
3. 7 Lucie Poppelová Pulse Fitness Club Praha 2003 157,0 7 8 15
4. 27 Aneta Kašparová Pardubice 2001 163,0 13 11 24
5. 94 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,0 14 14 28
6. 97 Tereza Rybnikářová Znojmo 2001 162,0 19 18 37
7. 33 Pavla Králová Ostrava 2000 161,5 21 - 21
8. 74 Karolína Tománková Ústí nad Labem 1999 158,5 25 - 25
9. 29 Pavla Vítovcová Plzeň 1999 161,0 27 - 27
10. 79 Jana Brožová Sport fitcentrum Brandýs n. L. 1997 157,5 29 - 29
11. 35 Michaela Vařáková Cheb 2004 164,0 32 - 32

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 91 Ema Gajdošová Slovensko 1999 165,0 7 6 13
2. 6 Veronika Šmídová SK Luna Fitness Havířov 1999 169,0 7 7 14
3. 57 Adéla Rancová Yamamoto Czech 2002 169,0 10 8 18
4. 13 Sabina Bartošová Praha 2001 176,0 9 14 23
5. 76 Anna Denemarková Pardubice 1998 170,0 15 14 29
6. 89 Kristýna Kalinová Praha 1998 170,0 14 15 29
7. 62 Darina Horáčková Fitness Slunce Tábor 1999 167,0 24 - 24
8. 49 Klára Lukáčová Toro Gym Vysoké Mýto 1997 166,0 28 - 28
9. 21 Eliška Svobodová Praha 1999 165,0 29 - 29
10. 63 Adéla Koucká Better Fitness 2002 166,0 30 - 30
11. 100 Michaela Nováková Atlas Club Hořovice 1996 175,0 30 - 30
12. 86 Veronika Šmelhausová Poděbrady 2001 168,5 31 - 31


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 59 Diana Pospíchalová Xfitness Praha


Ceny pro vítěze


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty