Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na poslední soutěžní víkend v roce 2019

Článek vydán 18. 11. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 2512

Rádi bychom vás pozvali na tento víkend, kdy se konají poslední dvě soutěže v tomto roce. V sobotu se koná v Praze velká mezinárodní amatérská soutěž Diamond Cup Prague a v neděli v Kutné Hoře poslední kondiční soutěž Golem Classic.


Amatérská soutěž Diamond Cup Prague 2019 se uskuteční ve dnech 22. – 23. listopadu 2019 v kongresové sále hotelu Hilton Prague. V pátek 22. listopadu 2019 proběhne prezentace závodníků a sobota 23. listopadu bude patřit samotným závodům.
Uzávěrka přihlášek a platba startovného je v pondělí 18. listopadu o půlnoci. V současné chvíli je na soutěž přihlášeno přes 70 českých závodníků. Seznam přihlášených českých závodníků očekávejte ve středu.

V Praze se bude bojovat o IFBB Elite profesionální karty. Vždy celkem dvě karty čekají na absolutní vítěze v každé výškově nebo váhově rozdělené kategorii mužů a žen a vždy jedna karta je nachystaná pro vítěze každé open kategorie mužů nebo žen.
Soutěžit se bude v následujících kategoriích: muži – kulturistika do 80 kg, do 90 kg, do 100 kg a nad 100 kg, masters kulturistika (jedna kategorie), klasická kulturistika (jedna kategorie), physique mužů do 173 cm, do 176 cm, do 179 cm, do 182 cm a nad 182 cm, classic physique (jedna kategorie),- muscular physique (jedna kategorie), masters physique (jedna kategorie). Ženy – bodyfitness do 163 cm a nad 163 cm, masters bodyfitness (jedna kategorie), bikiny fitness do 160 cm, do 163 cm, do 166 cm, do 169 cm, do 172 cm a nad 172 cm, masters bikiny fitness (jedna kategorie), wellness fitness do 163 cm a nad 163 cm, physique (jedna kategorie) - kompletní propozice zobrazíte zde.
Díky partnerství firmy PROM-IN proběhne v sobotu 23. listopadu 2019 od 9.00 hodin v prostorách soutěže seminář na téma „Reálný pohled na výživu a tréninkovou metodiku ve fitness“. Návštěvníci semináře budou moci pokládat otázky MUDr. Jiřímu Hrabákovi, který se specializuje na zdravotní aspekty fitness, a Pavlu Samkovi, specialistovi na sportovní výživu, který je mj. úřadujícím mistrem Evropy v klasické kulturistice. Hlavními hvězdami semináře budou několikanásobný mistr světa Štefan Orosz a světový rekordman ve shybech Jan Kareš.

Vstupenky na Diamond Cup Prague lze zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal na adrese www.ronnie.cz/diamond-cup-2019. Soutěž začíná v sobotu v 10:00 hodin.


V neděli 24. listopadu se v Kutné Hoře koná tradiční soutěž pro kondiční závodníky Golem Classic. Závodníci se utkají v kategoriích kondiční kulturistiky dorostu, juniorů a mužů, physique juniorů a mužů, bodyfitness a bikiny fitness juniorek a žen - kompletní propozice zobrazíte zde. Klání se uskuteční v Kulturním domě Lorec (U Lorce 57). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno přes 160 závodníků.

Uzávěrka přihlášek a platby startovného je v úterý 19. listopadu o půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve středu.

Zahájení soutěže je ve 12:00, kdy začíná semifinále, na které navazuje finále.
Vstupenky za 250 Kč (trenéři 150 Kč) lze zakoupit v neděli přímo na místě.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty