Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Classic 2019 - výsledky

Článek vydán 24. 11. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 499

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Golem Classic 2019 konané v neděli 24. listopadu v kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, wellness fitness, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness. Přihlášeno bylo 175 závodníků, nastoupilo jich 171.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 112 Filip Kadlec Zálezlice 2001 5 5 6 11
2. 159 Tomáš Novák SK Sportaktiv Jablonec n. N. 2001 4 4 12 16
3. 169 Dan Žalud Mišmaš Fitness Brno 2003 10 10 20 30
4. 101 Jakub Urbánek Zlín 2001 11 14 24 38
5. 66 Tomáš Linhart Fitness Corso 2001 14 15 30 45
6. 141 Filip Ryska Praha 2001 18 15 34 49
7. 151 Martin Černý Šumperk 2001 21 - - 21
8. 168 Jan Trnka FirstStep Fitness Praha 2001 24 - - 24

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 150 Roman Matoušek Fitness centrum Kutná Hora 1996 75,6 3 3 6 9
2. 63 Petr Velzel Frýdlant 1996 86,4 7 6 12 18
3. 148 Jan Petira Nové Město nad Metují 2000 80,3 11 12 24 36
4. 14 Josef Lazorka Praha 1996 68,6 11 13 24 37
5. 95 Michal Veselý Kolín 1996 78,0 17 14 26 40
6. 13 Denis Verner Fit Life 24 Hours Ostrava 1997 77,1 16 17 36 53
7. 66 Tomáš Linhart Fitness Corso 2001 68,6 26 - - 26
8. 166 Michal Houfek Golčův Jeníkov 1999 64,3 27 - - 27
9. 96 Bedřich Hanykýř Louny 1997 89,6 28 - - 28
10. 130 Štěpán Janský Náchod 1999 71,8 28 - - 28
11. 25 Tomáš Jedlička Teplice 1997 73,3 36 - - 36
12. 67 Daniel Brom Fitness centrum Kutná Hora 2000 64,6 36 - - 36
13. 164 Miloš Hamerník Fit HB Havlíčkův Brod 1996 66,2 38 - - 38
14. 46 Tomáš Hanuš Pulse Fitness Club Praha 1999 73,6 38 - - 38
15. 49 Martin Peterek Praha 1996 80,0 40 - - 40
16. 155 Ondřej Jansa Náchod 2000 71,2 46 - - 46

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 150 Roman Matoušek Fitness centrum Kutná Hora 1996 75,6 5 5 8 13
2. 41 Vladimír Fejfar Zajíc Liberec 1981 79,5 4 4 10 14
3. 170 Filip Krejčík Česká Lípa 1995 69,1 13 12 22 34
4. 45 Jakub Sikora Mosty u Jablunkova 1994 78,8 10 11 24 35
5. 102 Josef Krejčí World Fitness Vlašim 1992 59,0 19 13 28 41
6. 13 Denis Verner Fit Life 24 Hours Ostrava 1997 77,1 17 18 36 54
7. 46 Tomáš Hanuš Pulse Fitness Club Praha 1999 73,6 19 - - 19
8. 164 Miloš Hamerník Fit HB Havlíčkův Brod 1996 66,2 24 - - 24
9. 49 Martin Peterek Praha 1996 80,0 25 - - 25
10. 160 Miroslav Urban Klatovy 1967 78,8 30 - - 30

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 156 Tomáš Svoboda Target Team 1993 85,0 3 5 6 11
2. 42 Petr Polák Ústí nad Labem 1993 93,7 9 4 20 24
3. 47 Jiří Iwachov TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1976 97,1 8 13 12 25
4. 63 Petr Velzel Frýdlant 1996 86,4 10 9 20 29
5. 175 Stanislav Vařil Praha 1993 84,2 15 14 30 44
6. 81 Petr Polívka Extrifit Club 1972 93,4 18 18 36 54


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 156 Tomáš Svoboda Target Team


Kondiční physique mužů do 179 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 15 Petr Žůček Muscle Factory Březnice 1996 174,5 3 3 6
2. 1 Milan Šlehubr Muscle Factory Březnice 1990 178,5 8 9 17
3. 114 David Makula Velké Popovice 1997 174,0 10 9 19
4. 104 Marek Brabec Praha 1996 173,0 12 12 24
5. 124 David Koloděj Ostrava 1993 177,0 12 16 28
6. 91 Pavel Štika Česká Třebová 1998 167,5 16 15 31
7. 21 Jan Pachol Týn nad Vltavou 1994 163,0 22 - 22
8. 61 Ivan Ryška Fitness KWK Fit 1998 174,5 24 - 24
9. 51 Jiří Prchal Fit HB Havlíčkův Brod 1996 179,0 27 - 27
10. 82 Martin Papst Atlas Club Hořovice 1986 167,0 29 - 29
11. 17 Daniel Matouš Holoubkov 1996 179,0 34 - 34
12. 53 Pavel Mészáros Marvel Gym Mladá Boleslav 1992 178,5 35 - 35
13. 5 Martin Petráň Praha 1986 176,0 39 - 39
14. 60 Jakub Lambert Nymburk 1990 178,0 41 - 41
15. 154 Kryštof Pelcl Hradec Králové 1998 176,0 44 - 44
16. 92 David Růžička Benešov 1991 179,0 48 - 48

Kondiční physique mužů nad 179 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 83 Petr Palka Trutnov 1993 182,0 3 3 6
2. 11 Zdeněk Dobiáš Přelouč 1998 188,5 6 6 12
3. 37 Michal Sklenář Osek 1996 184,5 9 10 19
4. 76 Ondřej Řehák Česká Lípa 1995 189,5 11 11 22
5. 110 Pavel Nováček Blatnice 1991 179,5 17 14 31
6. 108 Martin Vogl Ústí nad Orlicí 1999 183,0 15 17 32
7. 85 Lukáš Vondra Dobříš 1993 183,5 21 - 21
8. 152 Tomáš Prokop Fit HB Havlíčkův Brod 2002 182,0 26 - 26
9. 100 Martin Szabó Golem´s Gym Kutná Hora 1998 187,0 28 - 28
10. 113 Oldřich Kolář Fitness Institut Klub 1995 187,5 31 - 31
11. 77 Sebastian Balín Praha 1995 184,0 33 - 33
12. 16 Sedrik Grim České Budějovice 1999 180,0 34 - 34
13. 57 David Tykvan Přelouč 1999 181,0 35 - 35

Kondiční physique juniorů do 181 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 15 Petr Žůček Muscle Factory Březnice 1996 174,5 3 3 6
2. 114 David Makula Velké Popovice 1997 174,0 10 7 17
3. 97 Matěj Císař Čáslav 2001 180,5 8 14 22
4. 28 Patrik Procházka Teplice 1998 179,5 12 11 23
5. 91 Pavel Štika Česká Třebová 1998 167,5 11 13 24
6. 17 Daniel Matouš Holoubkov 1996 179,0 18 16 34
7. 16 Sedrik Grim České Budějovice 1999 180,0 21 - 21
8. 51 Jiří Prchal Fit HB Havlíčkův Brod 1996 179,0 23 - 23
9. 57 David Tykvan Přelouč 1999 181,0 27 - 27
10. 154 Kryštof Pelcl Hradec Králové 1998 176,0 30 - 30

Kondiční physique juniorů nad 181 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 4 Bohuslav Pírka The Dreams Factory Gym Plzeň 2000 182,0 6 3 9
2. 11 Zdeněk Dobiáš Přelouč 1998 188,5 5 6 11
3. 37 Michal Sklenář Osek 1996 184,5 11 10 21
4. 108 Martin Vogl Ústí nad Labem 1999 183,0 10 11 21
5. 12 Radek Chlapec Fit klub Ludvík 1999 184,0 17 16 33
6. 152 Tomáš Prokop Fit HB Havlíčkův Brod 2002 182,0 17 17 34
7. 100 Martin Szabó Golem´s Gym Kutná Hora 1998 187,0 21 - 21
8. 34 Jan Václavík Cardio Fitness ČS Česká Lípa 2000 185,5 24 - 24


Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 15 Petr Žůček Muscle Factory Březnice


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 62 Veronika Faranová Bikini-fitness.cz 1995 168,0 5 5 10
2. 131 Denisa Morysová Frýdek-Místek 1993 161,5 7 7 14
3. 111 Julie Nemravová Praha 1995 147,0 8 8 16
4. 20 Michaela Valentová Fit Life 24 Hours Ostrava 1993 163,5 10 10 20
5. 116 Leona Matoušková Třebíč 1977 157,5 15 15 30
6. 48 Ludmila Kristofčáková Praha 1987 173,5 18 18 36
7. 65 Nina Nicole Šidelková Fit klub Ludvík 1976 151,5 21 - 21
8. 127 Miroslava Vocetková Target Team 1993 165,0 24 - 24


Kondiční wellness fitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 139 Darina Horáčková Fitness Slunce Tábor 1999 168,0 4 4 8
2. 134 Jana Brožová Sport fitcentrum Brandýs n. L. 1997 157,0 5 5 10
3. 9 Barbora Hrochová Praha 1991 161,0 9 9 18
4. 122 Michaela Burdová Plzeň 1998 12 12 24


Kondiční bikiny fitness do 163 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 55 Eliška Kučabová Prachatice 1998 163,0 3 3 6
2. 2 Lucie Poppelová Pulse Fitness Club Praha 2003 157,5 7 6 13
3. 89 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 159,5 8 9 17
4. 35 Karolína Tománková Ústí nad Labem 1999 158,0 13 15 28
5. 36 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,5 14 15 29
6. 40 Aneta Kašparová Pardubice 2001 163,0 18 15 33
7. 50 Tereza Rybnikářová Znojmo 2001 162,0 23 - 23
8. 94 Pavla Králová Ostrava 2000 162,0 25 - 25
9. 126 Pavla Berková Šumvald 2003 160,5 26 - 26
10. 29 Veronika Vinšová Yamamoto Czech 1992 162,5 28 - 28
11. 125 Kateřina Teplá Česká Lípa 2001 161,5 33 - 33

Kondiční bikiny fitness do 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 73 Diana Pospíchalová Xfitness Praha 1994 166,0 5 3 8
2. 52 Eliška Svobodová Praha 1999 164,5 5 6 11
3. 86 Ema Gajdošová Slovensko 1999 165,5 9 10 19
4. 105 Petra Kalincová Praha 1993 164,5 12 11 23
5. 115 Adéla Martináková Lift & Fit Rožnov p. Radh. 2002 163,5 11 14 25
6. 162 Adéla Koucká Better Fitness 2002 166,0 21 18 39
7. 43 Zuzana Šíblová InCore Fitness Brno 1979 166,0 21 - 21
8. 56 Martina Daňková Brno 1995 164,5 23 - 23
9. 98 Eva Cábová Fitness Slunce Tábor 1981 163,5 25 - 25
10. 58 Petra Bobková Železný Brod 1975 165,5 30 - 30

Kondiční bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 123 Kristýna Pauříková Fit - K.O. Staré Město 1993 167,5 3 3 6
2. 140 Kateřina Dobešová Třebíč 2000 167,5 8 6 14
3. 79 Anna Denemarková Pardubice 1998 170,0 7 12 19
4. 161 Veronika Šmelhausová Poděbrady 2001 169,0 20 9 29
5. 30 Adéla Rancová Yamamoto Czech 2002 169,5 12 17 29
6. 3 Petra Černá Skuteč 1986 167,0 15 16 31
7. 128 Veronika Šmídová SK Luna Fitness Havířov 1999 170,0 20 - 20
8. 153 Alice Machovcová Třebíč 2001 170,0 21 - 21
9. 117 Kateřina Mysíková Most 1995 169,0 26 - 26
10. 59 Lenka Zachová Fitness Hulk Plzeň 2002 170,0 30 - 30

Kondiční bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 32 Karolína Šrámková Plzeň 1998 175,0 3 3 6
2. 106 Markéta Provodová Praha 1992 171,0 6 7 13
3. 27 Sabina Bartošová Praha 2001 176,0 9 9 18
4. 7 Simona Ljapinová Praha 1995 171,5 17 13 30
5. 138 Michaela Nováková Atlas Club Hořovice 1996 176,0 16 15 31
6. 44 Petra Bahounková Havířov 1990 177,5 15 16 31
7. 121 Martina Michálková Fitness Aquapalace 1981 174,5 18 - 18

Kondiční bikiny fitness juniorek do 161 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 2 Lucie Poppelová Pulse Fitness Club Praha 2003 157,5 4 4 8
2. 89 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 159,5 5 5 10
3. 158 Kateřina Peterová Dream Body Fitness Kladno 2001 154,5 12 11 23
4. 35 Karolína Tománková Ústí nad Labem 1999 158,0 12 11 23
5. 119 Nikola Nováková World Fitness Vlašim 1999 160,5 12 13 25
6. 126 Pavla Berková Šumvald 2003 160,5 18 18 36
7. 173 Pavla Vítovcová Plzeň 1999 161,0 21 - 21
8. 145 Markéta Tranová FirstStep Fitness Praha 2001 157,0 24 - 24
9. 109 Nikola Lednická Písek 2002 160,5 25 - 25
10. 157 Anna Vaškovičová Praha 1997 157,5 30 - 30

Kondiční bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 55 Eliška Kučabová Prachatice 1998 163,0 3 3 6
2. 140 Kateřina Dobešová Třebíč 2000 167,5 8 7 15
3. 52 Eliška Svobodová Praha 1999 164,5 9 9 18
4. 86 Ema Gajdošová Slovensko 1999 165,5 13 12 25
5. 40 Aneta Kašparová Pardubice 2001 163,0 13 15 28
6. 115 Adéla Martináková Lift & Fit Rožnov p. Radh. 2002 163,5 18 17 35
7. 50 Tereza Rybnikářová Znojmo 2001 162,0 20 - 20
8. 36 Tereza Vichrová Bikini Angels Praha 1998 161,5 23 - 23
9. 162 Adéla Koucká Better Fitness 2002 166,0 28 - 28
10. 94 Pavla Králová Ostrava 2000 162,0 30 - 30
11. 171 Tereza Hejduková Fitness KWK Fit 1998 167,5 31 - 31
12. 129 Denisa Čentéšová Fitness Centrum Alice 2003 165,5 34 - 34
13. 125 Kateřina Teplá Česká Lípa 2001 161,5 39 - 39

Kondiční bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 32 Karolína Šrámková Plzeň 1998 175,0 3 3 6
2. 161 Veronika Šmelhausová Poděbrady 2001 169,0 7 8 15
3. 79 Anna Denemarková Pardubice 1998 170,0 9 10 19
4. 153 Alice Machovcová Třebíč 2001 170,0 12 12 24
5. 30 Adéla Rancová Yamamoto Czech 2002 169,5 15 16 31
6. 146 Sabina Stenczelová Říčany 1997 169,0 19 16 35
7. 128 Veronika Šmídová SK Luna Fitness Havířov 1999 170,0 20 - 20
8. 27 Sabina Bartošová Praha 2001 176,0 23 - 23
9. 132 Pavla Těšíková Dream Gym Mladá Boleslav 1997 175,0 27 - 27
10. 138 Michaela Nováková Atlas Club Hořovice 1996 176,0 30 - 30
11. 59 Lenka Zachová Fitness Hulk Plzeň 2002 170,0 33 - 33


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 123 Kristýna Pauříková Fit - K.O. Staré Město


Ceny pro závodníky


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2019 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty