Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Jarní soutěže v ČR byly zrušeny. Více v tomto článku.
Prosíme majitele fitness center, aby sledovali pravidelně nová ustanovení Vlády ČR na www.vlada.cz pro co nejnovější informace ohledně omezení provozu svých podniků.

Mistrovství světa masters 2019 - výsledky

Článek vydán 10. 12. 2019 - Informace svazu - zhlédnutí: 1108

Katalánské přístavní město Tarragona ve dnech 7. a 8. prosince hostilo letošní Mistrovství světa masters IFBB. Šampionátu se v nádherných prostorách tarragonského veletržního a kongresového centra zúčastnilo 420 závodníků z osmapadesáti zemí světa, včetně čtyřiadvaceti českých reprezentantů.

Během soboty, prvního soutěžního dne mistrovství, si z našich nejlépe vedl Luděk Jiráček, který v klasické kulturistice masters od 40 do 44 let vybojoval bronz a získal tak pro naši výpravu první medaili. Rozhodně nemělo zůstat ale pouze u ní.

Alejandro Guzman, Alvaro Ordoñez, Luděk Jiráček

V neděli stříbro vybojovali Pavel Vacek (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg) a Martina Kůrková (bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm), bronz pak přidal Miloš Pavlů (kulturistika mužů masters nad 55 let do 75 kg). Že se pro náš tým jednalo o další vydařený šampionát, podtrhuje skutečnost, že Česká republika v soutěži národů vybojovala sedmé místo.

Martina Kůrková, Oksana Voloshina, Ann-Sofie Gustavsen

Werner Zenk, Gunnar Paasche, Miloš Pavlů

Pavel Vacek

Za pozornost stojí také vystoupení japonského kulturisty Toshisukeho Kanazawy, jenž se ve třiaosmdesáti letech stal nejstarším účastníkem šampionátu. Kanazawovu neuvěřitelnou sportovní dlouhověkost přímo na pódiu ocenil i prezident mezinárodní federace IFBB Dr. Rafael Santonja.

Toshisuke Kanazawa

Kompletní výsledky Mistrovství světa masters, včetně bodového hodnocení, Vám nabízíme níže. Zveřejněné fotografie na místě pořídil Igor Kopček ze slovenského webu Eastlabs.sk.


Physique muži masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 31 Kenzo Moriyama Japonsko 1978 181,1 11 10 10
2. 40 Evelino Rodrigues Kapverdy 1977 172,5 11 11 11
3. 444 Mario Paez Paraguay 1977 14 18 18
4. 37 Ilia Gonin Rusko 1978 175,5 18 20 20
5. 39 Ramin Moggi Itálie 1979 175,5 21 21 21
6. 36 Loay Ismail Portugalsko 1976 170 36 26 26
7. 34 Iurii Poliakov Rusko 1977 180,5 37
8. 28 Vladimir Lanevich Rusko 1978 186 37
9. 38 Khurram Butt Dánsko 1976 166 41
10. 42 Guilherme Gonzalez Brazílie 1977 174 50
26 Hakan Kocyigit Turecko 1978 174,8
27 Wesam Najjar Palestina 1976 170
30 Roman Hajabáč Česká republika 1976 190,7
32 Selahattin Karakus Turecko 1977 176
33 Hesham Dany Aboudahab Egypt 1975 170,5
35 Francois Vautravers Tahiti 1974 180,4
41 Valentin Olaru Rumunsko 1977 184,6
43 Michael Špaček Česká republika 1976 179,4

Physique muži masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 49 Yoshitake Tamura Japonsko 1972 167 5 5 5
2. 44 Rui Miguel Ferreira Portugalsko 1971 173 11 12 12
3. 52 Alexey Malnev Rusko 1974 172,5 15 13 13
4. 48 Kenneth Bierbum Dánsko 1972 177,1 23 21 21
5. 54 Nikolaos Stathopoulos Řecko 1973 190 22 23 23
6. 45 Selcuk Donmez Turecko 1971 165,1 38 30 30
7. 46 Giovanni Basso Itálie 1974 179 38
8. 50 Florentin Corbeanu Rumunsko 1970 175,5 38
9. 47 Svein Morkve Norsko 1973 196,5 41
10. 59 Hisham Albayyouk Palestina 1973 180 43
11. 51 Leion Raja Norsko 1974 177 52
53 Yoslein Presilla Venezuela 1972 162,6
55 Asport Thierry Francie 1973 173
56 Kubilay Yilmaz Turecko 1973 171,6
58 Phillipe Kusiak Francie 1972 180,6

Physique muži masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 57 Hitoshi Uenaka Japonsko 1967 178,6 8 7 7
2. 73 Costin Ilinca Rumunsko 1967 172,9 10 10 10
3. 67 Karsten Krygermeier Dánsko 1969 185,6 15 16 16
4. 70 Antonio Damiano Itálie 1969 172,4 19 17 17
5. 72 Sergej Inozemcev Německo 1969 179 17 20 20
6. 63 Mehmet Sefkatlioglu Turecko 1964 175,7 38 30 30
7. 64 Perodd Tessem Norsko 1966 188,5 38
8. 66 Florin Babota Rumunsko 1968 169,1 42
9. 65 Victor Martinez Brazílie 1967 179,5 46
10. 62 Amir Amin Ismail Hassane Meabed Egypt 1966 171 47
11. 69 Adel Abou Rasslan Libanon 1964 168 47
60 Piotr Strzala Polsko 1966 184
61 Mario Tavares Portugalsko 1968 168,6
68 Manuel Nunes Lele Portugalsko 1962 170
71 Handy Nofal Egypt 1967 175,5

Physique muži masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 49 Yoshitake Tamura Japonsko 1972 167 5 5
2. 31 Kenzo Moriyama Japonsko 1978 181,1 10 10
3. 57 Hitoshi Uenaka Japonsko 1967 178,6 15 15

Wellness fitness masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 78 Tatiana Eremina Rusko 1980 172,5 7 8 8
2. 77 Ekaterina Krasavina Rusko 1983 164 14 11 11
3. 81 Lilian Rannu Estonsko 1981 168,1 15 14 14
4. 76 Irina Kasem Rusko 1979 166,5 21 20 20
5. 75 Carol Maryline Francie 1978 158 23 23 23
6. 84 Giaseppina Marino Švýcarsko 1979 166 30 28 28
7. 83 Jitka Pokorná Česká republika 1978 154,4 41
8. 82 Anu Ruutu Estonsko 1974 164,6 42
9. 74 Alessandra Trindade Dinali Brazílie 1977 161,5 43
10. 80 Isabelle Abassi Francie 1974 158 44
11. 79 Rosa Leppanen Finsko 1983 169,5 48

Physique žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 92 Natalia Bystrova Rusko 1968 152,5 6 12 8 20
2. 29 Elena Lazareva Rusko 1968 158,8 15 26 9 35
3. 93 Aneta Heluszka Polsko 1978 160,4 12 28 15 43
4. 105 Ulrika Thunberg Švédsko 1975 163,7 19 36 19 55
5. 85 Maria Gloria Alcaraz Paraguay 1977 170,3 23 50 26 76
6. 97 Beatriz Gomez Ramon Španělsko 1976 157,7 34 60 27 87
7. 87 Milena Koudelková Česká republika 1974 162,6 36
8. 90 Olesia Kachur Rusko 1980 161 40
9. 98 Carla Marquardt Německo 1980 166,5 41
10. 91 Jeannine Grab Německo 1983 156,3 52
11. 96 Annamaria Barnard Jihoafrická republika 1973 154,3 53
86 Franziska Donath Německo 1979 163,5
88 Susanne Schramm Německo 1977 170
89 Maria Azzarelli Itálie 1962 156,7
94 Isabelle Leveau Francie 1975 154,8
95 Jaana Lehto Finsko 1970 160
99 Iuliana Giurgiu Rumunsko 1981 162,1
100 Eriko Shimizu Japonsko 1964 158
101 Ewa Jonska Polsko 1975 164,2
102 Elaine Cordeiro Brazílie 1974 159,5
103 Agnieszka Zembron-Chudzicka Polsko 1981 150,5
104 Agneta Honkala Finsko 1966 162

Classic physique masters

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 106 Peter Tatarka Slovensko 1977 87,8/177,3 12 10 22
2. 109 Aleksandr Barbashin Rusko 1978 87/176,5 18 7 25
3. 113 Andrey Shmith Rusko 1978 90/179 30 13 43
4. 114 Jean-Francois Garrigues Francie 42 21 63
5. 112 Wael Youssef Ahmed Sayed Ali Egypt 1978 83,6/176,9 46 23 69

Doplňková kulturistika muži masters nad 40 let *

* Soutěžící, kteří byli vyřazeni z kategorie classic physique
p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 121 Mariusz Balazinski Polsko 1970 77,6/171,1 6 12 6 18
2. 115 Martin Koslowski Německo 1973 79/171,1 10 22 17 39
3. 120 Antonio De la Quintana Belgie 1973 81/173 18 36 13 49
4. 108 Ricardo Vera Moya Španělsko 1976 82/174,8 17 36 19 55
5. 118 Rafal Frydrychowicz Polsko 1974 96,3/184,6 25 44 18 62
6. 107 Marian Jankovčin Česká republika 1976 90,7/180,5 32 60 30 90
7. 446 Marijan Mesec Chorvatsko 1978 103/190 35
8. 110 Elsayed Elsayed Mahmoud Elsayed Egypt 1976 84,6/176,5 36
9. 116 Serdar Aysan Turecko 1973 82,5/174,5 49
10. 122 Roman Laber Švýcarsko 1964 86,2/177,5 56
11. 119 Huseyin Pisken Turecko 1972 75,7/169,7 58
12. 124 Arab Bouchaib Maroko 1969 68/164,2 59
13. 111 Polat Dinc Turecko 1978 84,3/178 59
14. 117 Pasquale Vetrella Itálie 1970 78,6/171,2 64
15. 123 Didian Ioculano Francie 79,2/172 74

Bodyfitness masters od 35 do 39 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 141 Dorota Ogonowska Polsko 1982 164,4 9 7 7
2. 131 Petronella Bihn Německo 1982 162 7 9 9
3. 137 Yana Shyrokykh Ukrajina 1983 160,5 33 16 16
4. 128 Ela Pivoriunaite Litva 1983 161,9 16 20 20
5. 125 Polina Konovalenko Rusko 1981 177,5 26 25 25
6. 132 Ekaterina Grigoreva Rusko 1983 165,9 20 28 28
7. 130 Elena Panina Rusko 1983 170,6 33
8. 126 Esther Juan Escolano Španělsko 1980 156 40
9. 138 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,6 48
10. 136 Edyta Kawczynska Itálie 1980 167 49
11. 134 Julia Danielewska-Cugier Polsko 1981 164,9 52
12. 142 Lucia Marcinová Slovensko 1984 168,6 56
127 Kirsi Pelamo Finsko 1980 167
129 Camilla Eilertsen Norsko 1982 171
133 Karen Sheehan Irsko 1981 157,5
135 Adina Ivascu Rumunsko 1981 153,2
139 Marina Kecman Chorvatsko 1984 165,5
140 Adalgisa Mendes Itálie 1982 171,8

Bodyfitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 144 Joanna Ucinska Polsko 1978 166 9 7 7
2. 324 Eleonore Eriksson Švédsko 1978 163,5 11 11 11
3. 148 Riina Kivikoski Finsko 1979 166,4 20 17 17
4. 150 Ksenia Kiseleva Rusko 1977 159,6 10 19 19
5. 146 Marcela Blechtová Česká republika 1975 159,8 24 22 22
6. 145 Olga Kramarenko Rusko 1975 159,5 34 27 27
7. 152 Katarina Tunturi Finsko 1978 165,5 36
8. 151 Karen De Beer Jihoafrická republika 1977 157 38
9. 155 Magali Guillotin Francie 1975 156,3 45
10. 154 Luiza Szarecka Polsko 1978 155 46
143 Caryn Tyler Jihoafrická republika 1975 155,7
147 Zuzanna Jaskula Německo 1977 154,5
149 Zuzana Benková Slovensko 1977 165,5
153 Simone Schneiter Švýcarsko 1976 165
156 Anneli Volkov Estonsko 1978 169,2

Bodyfitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 186 Elena Rakcheeva Rusko 1974 167,5 7 8 8
2. 175 Tiina Niinimaki Finsko 1966 151 14 12 12
3. 184 Tatiana Zalas Polsko 1974 161 17 17 17
4. 183 Luigia Baggetta Itálie 1974 161,2 15 17 17
5. 174 Mayya Sventitskaya Francie 1973 166 33 25 25
6. 181 Maria Victoria Hernandez Španělsko 1970 169 30 28 28
7. 180 Ann-Marie Flinn Kanada 1966 161,8 36
8. 177 Nelida Mirna Aroca Argentina 1973 148,4 37
9. 170 Maryna Yershova Ukrajina 1969 176 42
10. 176 Vladimíra Žeravíková Česká republika 1972 164 43
171 Ann De Meulenaere Belgie 1974 166
172 Esta Pilt Estonsko 1964 157,8
173 Evalinda Aarvaag Švédsko 1971 155
178 Isabella Angotti Itálie 1971 164,8
179 Nikki Nair Jihoafrická republika 1974 169,5
182 Louane Rossi Švýcarsko 1972 168
185 Brigitte Cael Francie 1965 155,3
187 Linda Sonntag Finsko 1973 174
188 Mária Hudec Česká republika 1964 160
189 Danica Kristensen Makedonie 1970
190 Ingrid Steward Nizozemsko 1969 158,5
191 Janet Zammit Malta 1970 150,3
192 Carmen Vergara Paraguay 1953 165

Bodyfitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 186 Elena Rakcheeva Rusko 1974 167,5 5 5
2. 141 Dorota Ogonowska Polsko 1982 164,4 10 10
3. 144 Joanna Ucinska Polsko 1978 166 14 14

Klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 166 Alvaro Ordoñez Španělsko 1978 82,1/176,5 5 10 5 15
2. 168 Alejandro Guzman Španělsko 1977 83/177 12 22 11 33
3. 162 Luděk Jiráček Česká republika 1978 86,5/179,5 16 32 17 49
4. 158 Antonio Primiceri Itálie 1978 76,3/172,5 17 32 17 49
5. 160 Piotr Kowalski Polsko 1976 95,6/187,4 32 50 25 75
6. 159 Rafael Jakowiecki Polsko 1979 85,3/179 32 60 29 89
7. 167 Serkan Kaya Turecko 1978 83,9/179,1 33
8. 157 Dirk Schatz Německo 1976 85/179 34
9. 161 Richard Bílík Česká republika 1979 84,2/178,3 47
10. 169 Manuel Grunding Německo 1978 79,2/175,5 52
11. 164 Mohhamed Al Blooshi Spojené arabské emiráty 1976 75,3/175 54
12. 163 Andreas Adolfsson Norsko 1975 180/81,3 58
13. 165 Shawn Voisin Kanada 1979 93,3/187 61

Klasická kulturistika masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 196 Perez Arribas Javier Španělsko 1973 70,6/169,5 10 16 7 23
2. 199 Ihar Sidarchuk Irsko 1973 86,3/179,9 9 18 9 27
3. 200 Frank Ruben Německo 1974 88,7/181 13 28 28 56
4. 201 Lionel Wollbrett Francie 1973 83,5/177 22 40 18 58
5. 202 Paolo Sgro Itálie 1972 81,7/177,1 25 50 21 71
6. 198 Stephan Moderer Německo 1973 94,3/185,5 25 54 23 77
7. 194 Aapo Kilpelainen Finsko 1974 74,2/171 38
8. 197 Rogerio Kokodinak Brazílie 1971 88,7/181 39
9. 195 Frederic Chretien Francie 1971 89,6/184 44
10. 193 Pasi Keinanen Finsko 1973 74,3/173 50

Klasická kulturistika masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 214 Hidemi Kawamura Japonsko 1968 78/175,5 9 14 7 21
2. 212 Eduardo Lopez Španělsko 1968 81,5/178 11 28 12 40
3. 215 Masahiro Tamai Japonsko 1965 66,8/167 17 28 16 44
4. 213 Goran Ilic Srbsko 1967 187/95 14 34 18 52
5. 203 Voitto Suosaari Finsko 1967 81,2/177,6 20 44 23 67
6. 206 Cigni Stefano Itálie 1968 64,9/166 35 60 30 90
7. 204 Aydin Dogar Turecko 1968 77,1/175,8 37
8. 205 Zbyněk Bulava Česká republika 1967 79,8/175,8 47
9. 207 Philippe Martigne Francie 1963 79/175 48
10. 211 Zlatko Piralic Chorvatsko 1969 94,7/188,5 48
11. 210 Christos Christoudias Kypr 1965 72/170 52
12. 208 Antonio Vergiani Itálie 1955 89,7/182,1 53
13. 209 Vedat Seyhan Turecko 1958 83,5/177,9 63

Klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 166 Alvaro Ordoñez Španělsko 1978 82,1/176,5 8 8
2. 196 Perez Arribas Javier Španělsko 1973 70,6/169,5 10 10
3. 214 Hidemi Kawamura Japonsko 1968 78/175,5 14 14

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 386 Ada Jimenez Španělsko 1983 164 6 6 6
2. 376 Iana Podolskaia Rusko 1983 163 12 12 12
3. 385 Ekaterina Kriachek Rusko 1982 162,5 13 15 15
4. 389 Krzysztofa Bozuchowska-Wabni Polsko 1981 162,5 19 18 18
5. 391 Ludmila Wojdak Polsko 1981 159 25 26 26
6. 378 Majda Vasic Chorvatsko 1983 163 31 28 28
7. 383 Thelma Natalia Martinez Galeano Paraguay 1981 163,5 39
8. 381 Alessandra Stentella Itálie 1984 161,5 40
9. 390 Elsa De Sousa Branco Jihoafrická republika 1980 163,4 40
10. 384 Marjo Mattila Finsko 1982 155 48
377 Lívia Vysocká Slovensko 1983 159,4
379 Markéta Molnárová Česká republika 1980 157,8
380 Alla Vynogradova Ukrajina 1984 162,5
382 Olesia Zhandarova Rusko 1983 161,5
387 Karina Jensen Norsko 1981 162
388 Vendula Mačalíková Česká republika 1983 162

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 419 Oksana Voloshina Rusko 1984 170,5 13 7 7
2. 420 Martina Kůrková Česká republika 1980 166,2 8 9 9
3. 434 Ann-Sofie Gustavsen Dánsko 1982 169 14 15 15
4. 418 Anna Biedna Polsko 1981 169 21 23 23
5. 431 Izette Strydom Jihoafrická republika 1981 168 21 26 26
6. 428 Irina Moor Německo 1981 176 32 26 26
7. 429 Tetiana Mitkova Ukrajina 1982 165,7 39
8. 422 Olha Konnova Ukrajina 1984 167,5 45
9. 421 Hajvalka Lipcsei Velká Británie 1980 164,2 45
10. 432 Marianna Nagy Maďarsko 1981 174 47
11. 425 Aleksandra Strzelec Polsko 1982 166 51
413 Agnieszka Wojcicka Polsko 1980 168,6
414 Yoana Ivanova-Zhilkova Bulharsko 1984 171,8
415 Ana Marcovic Island 1984 170
416 Ruth Van Bochove Nizozemsko 1982 172,2
417 Prescillia Leroy Francie 1980 165
423 Lesley Peeters Belgie 1984 165,5
424 Anastasiia Koriakova Rusko 1984 169,5
426 Eva Budina Česká republika 1981 175,6
427 Alessandra Santoro Itálie 1981 165,5
430 Krystle Tonna Malta 1983 166
433 Laura Johanna Derkun Estonsko 1982 170,8
435 Maja Olszewska Polsko 1980 177,2

Bikiny fitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 325 Jana Teder Estonsko 1978 170,8 5 5 5
2. 335 Elena Punina Rusko 1979 172 12 11 11
3. 331 Yoko Nagase Japonsko 1977 164 14 16 16
4. 322 Viera Hybská Slovensko 1978 165,5 18 23 23
5. 328 Svetlana Shidlovskaya Rusko 1979 169,9 32 25 25
6. 332 Tatiana Luneva Rusko 1979 167 29 25 25
7. 326 Theresa Herbro Norsko 1977 174,9 34
8. 337 Kamila Pardamcova Španělsko 1977 154,5 37
9. 323 Zuzana Satmaryová Slovensko 1979 160,9 45
10. 333 Rowanne Morris Jihoafrická republika 1976 171,5 47
327 Sonia Wargnier Francie 1978 172,5
329 Santamaria Sabrina Itálie 1979 161,2
330 Karri Jensen Kanada 1978 165,5
334 Andrea Jašková Slovensko 1976 170
336 Volha Aksamit Bělorusko 1977 156,4
338 Teina Tuhelava Tahiti 1979 174,8
339 Susan Garcia Salvador 1978 163
340 Beatrice Hrachovi Německo 1977 164,5
341 Gabriela Erbenová Česká republika 1978 160,7

Bikiny fitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 286 Anna Prokhorova Rusko 1971 171,9 5 5 5
2. 277 Alla Petrova Španělsko 1973 157,7 14 13 13
3. 287 Irina Veyde Rusko 1974 165,5 14 14 14
4. 268 Mayumi Yanai Japonsko 1968 163 16 17 17
5. 267 Olga Usova Česká republika 1974 173,4 27 26 26
6. 279 Elena Sozonova Rusko 1974 168 30 26 26
7. 283 Francesca Petrella Itálie 1974 162 34
8. 285 Hideko Sekine Japonsko 1971 157 42
9. 272 Gita Pečeňová Slovensko 1970 166 44
10. 273 Sacha Van Seumeren Švýcarsko 1971 178 50
265 Barbara Hanser Francie 1969 164,4
266 Veronica Torres Itálie 1972 162
269 Natalia Potapchuk Rusko 1965 167,1
270 Svetlana Aristova Moldavsko 1974 162,8
271 Mariann Miterli Maďarsko 1967 171
274 Jeannine De Moor Belgie 1966 166,5
275 Kamer Pierssens Turecko 1955 166
276 Mira Tolvanen Finsko 1970 169,5
278 Neusa Saldanha Brazílie 1967 163
280 Picard Marjorie Francie 1974 159
281 Patricia Mifsud Francie 1966 166,5
282 Deborah Bottazzi Itálie 1974 164
284 Otilia Zaharia Rumunsko 1973 171

Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 286 Anna Prokhorova Rusko 1971 171,9 6 6
2. 325 Jana Teder Estonsko 1978 170,8 12 12
3. 386 Ada Jimenez Španělsko 1983 164 14 14
4. 419 Oksana Voloshina Rusko 1984 170,5 18 18

Kulturistika muži masters od 40 do 44 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 393 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,6 10 5 15
2. 392 Giancarlo Bellabuono Itálie 1976 65,7 20 10 30
3. 395 Rafal Birnbach Polsko 1975 69,2 30 15 45
4. 394 Gultekin Gulec Turecko 1977 66,7 40 20 60

Kulturistika muži masters od 40 do 44 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 397 Denis Prokofev Rusko 1978 71,6 16 7 23
2. 398 Andrei Alexandrescu Rumunsko 1977 78,6 20 12 32
3. 396 Shaaban El Sayed Gouda Egypt 1976 78,8 36 19 55
4. 401 Mats Ljung Švédsko 1975 77,2 40 15 55
5. 400 Mostafa Mohamed Elkasher Egypt 1975 79,5 40 23 63
6. 399 Kemal Oncul Turecko 1975 71,1 60 30 90

Kulturistika muži masters od 40 do 44 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 402 Keivan Gomanian Švédsko 1979 89 6 12 10 22
2. 405 Mindaugas Giedris Litva 1976 88,8 10 20 7 27
3. 408 Guillermo Rodriguez Španělsko 1978 88,2 14 30 18 48
4. 409 Gianni Iacono Itálie 1975 86,7 23 38 16 54
5. 406 Roman Skalský Slovensko 1976 85,9 22 46 25 71
6. 404 Hawsa Ramadan Hamzan Saudská arábie 1975 85,4 33 60 28 88
7. 407 Francisco Gomez Lazaro Španělsko 1976 87,4 35
8. 412 Brandon De Sousa Jihoafrická republika 1978 88,1 35
9. 410 Otakar Hrdlička Česká republika 1977 84,5 47
10. 403 Patrick Schenk Švýcarsko 1979 89,5 48
11. 411 Pavel Ivanov Rusko 1979 88,3 55

Kulturistika muži masters od 40 do 44 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 440 Taysir Ali Al Khalfan Saudská arábie 1976 108,9 5 10 7 17
2. 437 Rafal Filipczuk Polsko 1979 98,7 10 24 14 38
3. 438 Aleksandr Baraulya Rusko 1978 96 16 28 14 42
4. 441 Michal Sitter Česká republika 1979 94,8 18 36 16 52
5. 439 Nicolas Viganne Francie 1977 97,7 25 50 25 75
6. 436 Christophe Bernard Francie 1976 97,4 30 60 30 90
7. 443 Frantz Donath Německo 1977 95,6 33
8. 442 Amr Mohamed Ibrahim Sherif Egypt 1975 107 40

Kulturistika muži masters od 45 do 49 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 319 Joseph Doutah Francie 1971 70 10 6 16
2. 318 Ahmad Hussan Alblooshi Spojené arabské emiráty 1972 70 22 13 35
3. 320 Jacob Dijana Jihoafrická republika 1972 70 28 12 40
4. 321 Hirofumi Soya Japonsko 1971 69,5 42 20 62
5. 317 Hani Abdelmoatemed Elsayed Egypt 1974 70 48 25 73

Kulturistika muži masters od 45 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 348 Alex Zuccaro Itálie 1974 77,6 5 10 5 15
2. 344 Eddy Engema Francie 1972 77,3 11 26 14 40
3. 349 Alexandre Pamplona Brazílie 1974 79,3 15 34 15 49
4. 345 Patrice Novillo Francie 1970 79,5 19 36 18 54
5. 346 Giovanni Barone Itálie 1974 78,9 27 50 26 76
6. 342 Nasser Suwaid Spojené arabské emiráty 1974 78,1 32 56 27 83
7. 343 Andrzej Drabikowski Polsko 1974 77,4 35
8. 347 Ignazio Lecce Itálie 1973 74,4 38

Kulturistika muži masters od 45 do 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 350 Jose Luis Castaño Španělsko 1972 86,5 7 14 7 21
2. 359 Fausto Caicedo Ekvádor 1974 88 10 20 8 28
3. 354 Sebastian Szmyt Polsko 1971 89,2 13 28 16 44
4. 353 Koliada Andrii Ukrajina 1973 83,5 20 40 20 60
5. 362 Robert Wallenta Německo 1973 90 25 50 25 75
6. 351 Saeed Juman Almas Spojené arabské emiráty 1973 83,6 30 60 30 90
7. 355 Jesael Leveau Francie 1974 81,5 35
8. 361 Rohan Reid Austrálie 1972 88,1 39
9. 360 Emad Abdullah Alharbi Saudská arábie 1974 86 45
10. 356 Alamtaif Nori Ibrahim Saudská arábie 1973 83,2 51
11. 358 Mario Feuser Německo 1972 89,8 55
12. 352 Yasir Mohamed Abdelghafar Egypt 1971 86,6 60
DNC 357 Joao Dias Da Silva Portugalsko 1973 83,9

Kulturistika muži masters od 45 do 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 366 Oleg Gusliakov Rusko 1974 97,2 5 10 6 16
2. 374 Pavel Vacek Česká republika 1974 96,3 11 24 12 36
3. 375 Roland Brosman Slovensko 1974 104,1 13 32 11 43
4. 372 Francesco Fox Itálie 1971 92,5 27 40 24 64
5. 370 Andrey Popov Rusko 1973 97,4 33 50 23 73
6. 367 Laurent Bernardini Francie 1971 101,9 26 54 25 79
7. 369 Hasan Telatar Turecko 1972 109,1 33
8. 368 Martin Dráb Česká republika 1973 102,1 45
9. 363 Ashraf Ahmed Zaky Bahnasawy Egypt 1973 94 46
10. 371 Curtis Howells Jihoafrická republika 1970 115 47
11. 373 Karim El Bouhali Francie 1973 106,3 50
12. 364 Carlos Javier Cabello Španělsko 1970 96,9 58

Kulturistika muži masters od 50 do 54 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 291 Alexandr Englitsch Rakousko 1969 80 5 10 6 16
2. 292 Fabio Pizzaferri Itálie 1966 78,5 12 26 13 39
3. 293 Jacob Seate Jihoafrická republika 1968 80 15 30 18 48
4. 297 Filippo Masucci Itálie 1969 77,6 24 44 21 65
5. 299 Jacek Maszkiewcz Polsko 1969 79 28 48 23 71
6. 303 Pages Alain Francie 1969 74 21 56 27 83
7. 294 Klaus Sturm Německo 1967 77,4 35
8. 304 Costel Torcea Rumunsko 1965 79,5 38
9. 296 Onita Caracuda Rumunsko 1966 77,2 47
10. 300 Bartolome Perales Španělsko 1969 80 49
11. 289 Juan Martin Muñoz Španělsko 1969 79 53
288 Carlo Capucci Itálie 1967 74,2
290 Valerii Koptenko Ukrajina 1966 79,1
295 Philippe Durieux Francie 1965 66
298 Francisco Quintana Španělsko 1968 77,8
301 Pietro Bommarito Německo 1965 78,7
302 Dion Dominique Francie 1967 74,1

Kulturistika muži masters od 50 do 54 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 310 Johannes Stuhldreier Nizozemsko 1968 95,2 5 10 5 15
2. 306 Iosif-Samir Botoroaga Španělsko 1968 93 13 22 12 34
3. 314 Mario Kapser Německo 1967 106,3 19 34 17 51
4. 311 Mohamed Abouelezz Egypt 1966 92 15 36 18 54
5. 309 Aureliano Ammassari Itálie 1968 89,5 32 50 25 75
6. 308 Alfredo Fernandez Španělsko 1969 89,9 34 58 30 88
7. 305 Wieslaw Cisowski Polsko 1969 94,8 36
8. 316 Magnus Juliusson Island 1969 97,9 37
9. 445 Franco Di Bella Itálie 1968 84 38
10. 312 Knut Oines Norsko 1965 100,7 50
11. 313 Michal Kičák Česká republika 1965 108 56
12. 307 Lucas Cilich Koc Lem Peru 1965 88,1 58
13. 315 Bulent Urun Turecko 1967 86,4 64

Kulturistika muži masters nad 55 let do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 222 Gunnar Paasche Německo 1960 74,1 12 20 7 27
2. 229 Werner Zenk Německo 1959 70,2 6 18 10 28
3. 220 Miloš Pavlů Česká republika 1958 74,5 12 22 15 37
4. 224 Naoshi Saruyama Japonsko 1964 72,9 33 44 18 62
5. 233 Alfonso Gomez Španělsko 1958 73,3 20 44 22 66
6. 226 Massimo Venturelli Itálie 1960 74,3 32 54 30 84
7. 225 Michel Perez Francie 1963 73,7 35
8. 217 Karl-Heinz Tiegel Německo 1959 75 38
9. 227 Fumiyoshi Namba Japonsko 1955 68,8 43
10. 232 Jean-Luc Faure Francie 1963 72,1 45
216 Bill Moschelle USA 1964 73,8
218 Gilberto Alves Feitosa Brazílie 1964 73,8
219 Michel Vossier Francie 1954 69,7
221 Albert Szczygielski Polsko 1957 74,3
223 Hassan Mohamadi Belgie 1959 71,4
228 Jan Piotr Olejko Polsko 1949 70,7
230 Toshisuke Kanazawa Japonsko 1936 63,4

Kulturistika muži masters nad 55 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 242 Carlos Menendez Španělsko 1964 86,5 10 16 7 23
2. 234 Ioannis Vasalos Řecko 1961 82,8 11 20 12 32
3. 247 Anselmo Cortado Andorra 1964 86,9 15 30 15 45
4. 248 Alexander Yashankin Rusko 1952 87,6 17 36 17 53
5. 249 Luca Mammini Itálie 1962 85,7 25 52 27 79
6. 238 Peter Liszka Srbsko 1957 79 35 58 28 86
7. 241 Eric Burle Francie 1961 85 36
8. 246 Rafael Vera Španělsko 1945 77,6 37
9. 240 Eduardo Da Motta Brazílie 1961 80,7 43
10. 244 Luis Sarmento Brazílie 1964 84,7 45
235 Grzegorz Drozd Polsko 1960 85,3
236 Scotty Quinn Austrálie 1962 79,4
237 Helmut Seider Německo 1964 85,4
239 Vladimír Semerád Česká republika 1953 90
243 Roberto Da Costa Ponte Portugalsko 1959 86,6
245 Mario Pace Malta 1956 77,9
250 Amin Aabed Palestina 1964 81,7
251 Aivar Visockis Lotyšsko 1957 88,9

Kulturistika muži masters nad 55 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 257 Johnny Tretow-Loof Dánsko 1964 96,8 7 14 9 23
2. 231 Anastasios Koligkionis Řecko 1964 90,3 9 18 12 30
3. 263 Sergei Cheremnykh Rusko 1964 96,3 16 34 18 52
4. 258 Thomas Scheu Německo 1962 93,5 21 40 12 52
5. 256 Aleksandr Alekseev Rusko 1959 109,5 25 48 22 70
6. 254 Nick Swann Velká Británie 1961 92,9 30 58 29 87
7. 259 Thor Hansen Norsko 1960 90,1 34
8. 255 Antonio Oddera Itálie 1963 93,4 38
9. 253 Roberto Massagli Itálie 1960 93,6 48
10. 252 Aleksandar Rakocevic Černá Hora 1963 92 52
11. 262 Thomas Davidsen Dánsko 1964 110 53
12. 264 Multu Bakirtas Turecko 1962 103,1 58
13. 260 Eckardt Habelmann Německo 1961 91,6 66
14. 261 Harald Psaridis Rakousko 1962 93 66

Kulturistika muži masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 402 Keivan Gomanian Švédsko 1979 89 8 8
2. 440 Taysir Ali Al Khalfan Saudská arábie 1976 108,9 9 9
3. 291 Alexandr Englitsch Rakousko 1969 80 14 14
4. 350 Jose Luis Castaño Španělsko 1972 86,5 20 20
5. 348 Alex Zuccaro Itálie 1974 77,6 30 30
6. 397 Denis Prokofev Rusko 1978 71,6 31 31
7. 366 Oleg Gusliakov Rusko 1974 97,2 33 33
8. 257 Johnny Tretow-Loof Dánsko 1964 96,8 34 34
9. 310 Johannes Stuhldreier Nizozemsko 1968 95,2 46 46
10. 393 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,6 51 51
11. 319 Joseph Doutah Francie 1971 70 57 57
12. 222 Gunnar Paasche Německo 1960 74,1 60 60
13. 242 Carlos Menendez Španělsko 1964 86,5 61 61
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty