Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Prodloužení či vystavení registračního průkazu SKFČR na rok 2020

Článek vydán 27. 01. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 5309

V tomto článku si dovolujeme shrnout, jak funguje prodlužování či vystavování nových registračních průkazů SKFČR na rok 2020. Jak jsme již avizovali na konci roku, dochází v placení příspěvků ke změnám. Níže najdete návod, jak přesně v letošním roce zažádat o prodloužení, prodloužení s přestupem do jiného oddílu či vystavení nového průkazu pro nového závodníka. Platný registrační průkaz musí mít každý závodník, který chce soutěžit na českých, ale i zahraničních soutěžích. Průkaz je nutné mít platný, i když se chystáte jen na zahraniční soutěže či na mistrovství světa či mistrovství Evropy. Než se rozhodnete odeslat svou žádost, ověřte si u svého oddílu, že má již zaplacený roční členský příspěvek oddílu. Pokud oddíl nemá poplatek zaplacený, není možné závodníkovi vystavit průkaz, ani jej prodloužit.

Mám registrační průkaz a chci prodloužit jeho platnost pod stejným oddílem

Ze svazových stránek ze sekce Formuláře svazu si stáhnete formulář Prodloužení registrace závodníka nebo pro kategoii fitness dětí Prodloužení registrace závodníka - kategorie fitness dětí, který si buď vytisknete a vyplníte nebo vyplníte elektronicky a poté vytisknete. Vyplněnou a orazítkovanou žádost spolu s vaším registračním průkazem odešlete na novou adresu svazu Jandova 216/10, Praha 9, 190 00 nebo můžete obojí odnést do kanceláře SKFČR v provozní době, a nebo můžete zanechat formulář s průkazem v obálce na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská. Po domluvě lze na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská prodloužené průkazy i vyzvedávat.
Registrační poplatek na rok 2020 je stanoven:

  • 200 Kč pro závodníky kategorie fitness dětí
  • 700 Kč pro závodníky všech ostatních kategorií
Poplatek za prodloužení průkazu odesílejte prosím na svazový bankovní účet - 22349/5500 (Raiffeisenbank).


Mám registrační průkaz a chci si ho prodloužit pod jiným oddílem

V tomto případě musíte mít vyplněné formuláře dva. Nejprve si ze svazových stránek ze sekce Formuláře svazu stáhnete a vyplníte Ohlášení přestupu či hostování, kde je nutné mít razítka starého i nového oddílu. Dále je potřeba vyplnit formulář Prodloužení registrace závodníka nebo pro kategoii fitness dětí Prodloužení registrace závodníka - kategorie fitness dětí na rok 2020, kde už budete mít razítko nového oddílu. Dále platí, že vyplněné žádosti spolu s vaším registračním průkazem odešlete na novou adresu svazu Jandova 216/10, Praha 9, 190 00 nebo můžete obojí odnést do kanceláře SKFČR v provozní době, a nebo můžete zanechat formulář s průkazem v obálce na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská. Po domluvě lze na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská prodloužené průkazy i vyzvedávat.
Registrační poplatek na rok 2020 je stanoven:

  • 200 Kč pro závodníky kategorie fitness dětí
  • 700 Kč pro závodníky všech ostatních kategorií
Poplatek za prodloužení průkazu odesílejte prosím na svazový bankovní účet - 22349/5500 (Raiffeisenbank). Za přestup se je poplatek nulový.


Ztratil jsem/ nemůžu najít svůj registrační průkaz

Na svou žádost připište do horní části, že žádáte o duplikát průkazu. Poplatek za vystavení duplikátu je 200 Kč a je splatný stejným způsobem, jako poplatek za prodloužení registrace.


Jsem nový závodník a chci se ve svazu registrovat

Pokud jste novým závodníkem a splňujete pravidla SKFČR stačí, když si ze svazových stránek ze sekce Formuláře svazu stáhnete formulář Registrace nového závodníka nebo pro kategoii fitness dětí Registrace nového závodníka - kategorie fitness dětí. Formulář vytiskněte, vyplňte a musíte jej mít orazítkovaný oddílem, pod kterým chcete startovat (pozor, oddíl musí být členem SKFČR, registrované oddíly naleznete zde). Vyplněnou žádost spolu s vaší pasovou fotografií prosím odešlete na novou adresu svazu Jandova 216/10, Praha 9, 190 00 nebo můžete obojí odnést do kanceláře SKFČR v provozní době, a nebo můžete zanechat formulář s průkazem v obálce na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská. Po domluvě lze na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská prodloužené průkazy i vyzvedávat.
Registrační poplatek na rok 2020 je stanoven:

  • 200 Kč pro závodníky kategorie fitness dětí
  • 700 Kč pro závodníky všech ostatních kategorií
Poplatek za vystavení průkazu odesílejte prosím na svazový bankovní účet - 22349/5500 (Raiffeisenbank).


Další důležité informace k závodění naleznete v článku Chci soutěžit, co pro to musím udělat? a 10 kroků pro úspěšný start na soutěži.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty