Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Jak zaplatit registrační poplatek oddílu na rok 2020

Článek vydán 27. 01. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 6085

Jak jsme již avizovali na konci roku, dochází v placení příspěvků ke změnám. Závodníci v letošním roce hradí za svou registraci 700 Kč (závodníci kategorie fitness dětí 200 Kč) a od letošního roku je rovněž zavedena novinka - registrační poplatek platí také oddíly. Níže najdete návod, jak přesně se tento poplatek hradí.

Ze svazových stránek ze sekce Formuláře svazu si stáhnete formulář Prodloužení registrace oddílu, který si buď vytisknete a vyplníte, nebo vyplníte elektronicky a vytisknete. Vyplněnou a orazítkovanou žádost odešlete na novou adresu svazu Jandova 216/10, Praha 9, 190 00 nebo ji můžete odnést do kanceláře SKFČR v provozní době, a nebo můžete zanechat žádost na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská.

Registrační poplatek oddílu byl stanoven na částku 2500 Kč. Registrační poplatek se hradí jednou ročně a je platný po celý kalendářní rok (letos je to pro rok 2020). Tento polatek platí pouze oddíly a kluby, které jsou již zaregistrované v SKFČR a mají nadále zájem být členy SKFČR. Termín, do kdy má být uhrazen poplatek pro rok 2020, je stanoven na 29. února 2020. Registrační poplatek oddílu odesílejte prosím na svazový bankovní účet - 22349/5500 (Raiffeisenbank). Do poznámky pro příjemce je nutné uvést jméno oddílu za který poplatek platíte a také jméno majitele oddílu!
Pokud oddíl neuhradí registrační poplatek do termínu 30. června 2020 navyšuje se registrační poplatek na částku 3000 Kč.

Dokud oddíl nemá zaplacený registrační poplatek, není možné závodníkům průkazy prodlužovat, ani vystavovat.

Nově registrované oddíly platí registrační poplatek 5000 Kč. V tomto poplatku je obsažen i roční registrační poplatek pro příslušný rok.

Po přičtení na účet SKFČR Vám přijde emailem potvrzení o uhrazení a zároveň tedy potvrzení o tom, že se mohou za Váš oddíl hlásit nový závodníci, či si za Vás prodlužovat své průkazy.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty