Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovské soutěže - informace

Článek vydán 20. 08. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 2363

Vážení sportovní přátelé, i přes opět zaváděné zdravotně-bezpečnostní opatření ohledně nemoci COVID-19, SKFČR vás chce ujistit, že stále pracuje na plné verzi zveřejněného kalendáře soutěží. Všechny soutěže, termíny i místa jsou v současné chvíli platné, ale je potřeba myslet na to, že se epidemiologická situace nejen v České republice může dále měnit, a může případně i nepříznivě ovlivnit některé soutěže.

První soutěže jsou mistrovské - MČR mužů a žen (5. - 6. 9. 2020) a MČR dorostu a juniorů (12. 9. 2020). MČR mužů a žen proběhne ve Frenštátě pod Radhoštěm a MČR dorostu a juniorů v Ostravě. Kdyby došlo v Moravskoslezském kraji opět ke zpřísnění podmínek, máme zajištěné náhradní místa konání - Zubří (Zlínský kraj) pro MČR mužů a žen, a Čelákovice (Středočeský kraj) pro MČR dorostu a juniorů (v tomto případě by došlo i k posunu temínu o jeden den na neděli 13. 9.).

Prosíme všechny závodníky, kteří se připravují na mistrovské soutěže, aby se co nejdříve přihlásili (přihlášky), z důvodu získání přehledu o počtu závodníků. Pokud budou počty nízké, přichází v úvahu i varianta spojení MČR mužů a žen do jednoho dne.

O všech případných změnách budete včas informováni. Rovněž před konáním soutěží budou zveřejněny informace o případných opatřeních a omezeních na místech konání.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty