Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Kalendář soutěží najdete zde.

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2020 - startovní listiny

Článek vydán 09. 09. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 1781

V sobotu 12. září se v Ostravě koná Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2020. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, classic physique, bodyfitness a bikiny fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání se uskuteční v Nové aule VŠB-TU Ostrava na ulici 17. listopadu 15 v Ostravě - Porubě. Celkem je přihlášeno 100 závodníků.

Vzhledem k obsazenosti jednotlivých kategorií dojde u některých kategorií ke sloučení (kulturistika mladší dorost, physique dorost, bodyfitness) a u některých kategorií k novému přerozdělení (physique junioři, bikiny fitness juniorky).


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz)

kulturistika dorost mladší - do 65 kg

• 1. Jan Bartoníček (Fitness team Ronnie.cz)

kulturistika dorost mladší - nad 65 kg

• 1. Adam Karas (Muscle Factory Březnice)

kulturistika dorost starší - do 65 kg

• 1. Jan Jindra (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 2. Filip Štěpánek (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)

kulturistika dorost starší - do 72 kg

• 1. Jan Anděl (BOPO Factory Gym)
• 2. Ivo Kučera (Gladork Gym)
• 3. Jakub Železňák (Body Transformation Team)

kulturistika dorost starší - nad 72 kg

• 1. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 2. Tobiáš Janoušek (Power Gym Jihlava)
• 3. Martin Jirásek (Pro Nutrition Czech Team)
• 4. Adam Karas (Muscle Factory Březnice)
• 5. Štěpán Kosinka (Power Gym Jihlava)
• 6. Patrik Ondryáš (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)

kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. Tomáš Kratochvíl (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Karel Taras (Pro Life Fitness Telč)
• 3. Josef Vařák (Fit klub Ludvík)
• 4. Jakub Železňák (Body Transformation Team)

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Filip Botur (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 2. Roman Chrástecký (TJ Valašské Meziříčí)
• 3. Pavel Dostál (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 4. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Daniel Lochman (MD Fitness Lanškroun)

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Tobiáš Janoušek (Power Gym Jihlava)
• 2. Ondřej Januš (Fitness Institut Klub)

klasická kulturistika junioři

• 1. Jan Anděl (BOPO Factory Gym)
• 2. Daniel Kroupa (Yamamoto Czech)
• 3. Vojtěch Nádeníček (Fitness Institut Klub)

physique classic junioři

• 1. Michal Makovský (Target Team)

physique dorostenci - do 178 cm

• 1. Dan Žalud (Gym Flex Mokrá)

physique dorostenci - nad 178 cm

• 1. Matěj Bína (Mafia Fitness)
• 2. Samuel Krejčí (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Miroslav Ruda (Czech Virus Gym)
• 4. Ondřej Grygar (Fit Life 24 Hours Ostrava)

physique junioři - do 178 cm

• 1. Miloš Kment (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Václav Kožušník (Kubík fitness Ostrava)
• 3. David Makula (Fitness Slavia Praha)
• 4. Denis Ondrášek (SK Správní chlapi Hlučín)
• 5. Vojtěch Pospíšil (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 6. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Dominik Velc (Fitness Mania Gym Kladno)

physique junioři - do 184 cm

• 1. Matěj Bína (Mafia Fitness)
• 2. Ondřej Grygar (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 3. Dominik Janda (Fitness Victory)
• 4. Samuel Krejčí (Fine Fitness Pardubice)

physique junioři - nad 184 cm

• 1. Radek Baron (HDfitness Krnov)
• 2. Petr Fikejs (Fine Fitness Pardubice)


bikiny fitness dorostenky - do 166 cm

• 1. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 2. Tereza Rybnikářová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Michaela Vařáková (Target Team)

bikiny fitness dorostenky - nad 166 cm

• 1. Michaela Gangurová (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 3. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 4. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 5. Karolína Stejskalová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 6. Lucie Vlašánková (Fit Life 24 Hours Ostrava)

bikiny fitness juniorky - do 164 cm

• 1. Kamila Bruknarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Kristýna Honzáková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Jana Kawuloková (Fitness Institut Klub)
• 4. Pavla Králová (SK Fiala´s Gym)
• 5. Olga Nehasilová (Prom-In Team)
• 6. Tereza Rybnikářová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 7. Sabina Sofilkaničová (Extrifit Club)
• 8. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Andrea Šmejkalová (Target Team)
• 10. Kateřina Tošnerová (Strongman Czech Republic)
• 11. Anna Zdražilová (Hulk Gym Brno)

bikiny fitness juniorky - do 168 cm

• 1. Michaela Chaloupková (Fitness Victory)
• 2. Sabina Horáková (Extrifit Club)
• 3. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Kateřina Kuželková (Fitness Ural Sokolov)
• 5. Michaela Vařáková (Target Team)
• 6. Lucie Vlašánková (Fit Life 24 Hours Ostrava)

bikiny fitness juniorky - nad 168 cm

• 1. Zuzana Benešová (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Anna Denemarková (Fialas Gym)
• 3. Michaela Gangurová (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 5. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 6. Tereza Jakubičková (Mixgym Fitness Liberec)
• 7. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 8. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 9. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 10. Karolína Stejskalová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 11. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 12. Karolína Šrámková (Fit Life Doubravka)
• 13. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 14. Lucie Žďárská (MD Fitness Lanškroun)

wellness fitness juniorky

• 1. Kateřina Jordáková (BcrossGym České Budějovice)
• 2. Lucie Kokyová (Czech Virus Gym)
• 3. Michaela Krajčová (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Kateřina Vomáčková (Toro Gym Vysoké Mýto)

bodyfitness dorostenky

• 1. Anna Tereza Černošková (Fitness AVE Přerov)

bodyfitness juniorky

• 1. Anna Tereza Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Monika Fox (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Barbora Kopková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 4. Žaneta Moltašová (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Michaela Šourková (S. K. Maximus Praha)
• 6. Marie Zapletalová (Extrifit Club)

physique juniorky

• 1. Gabriela Hejná (Big1One Fitness)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty