Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Kalendář soutěží najdete zde. Přihlášku na Diamond Cup Praha najdete zde.

Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2020 - výsledky

Článek vydán 13. 09. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 330

Mistrovské soutěže pokračovaly v sobotu 12. září Mistrovstvím ČR dorostu a juniorů 2020, které se konalo v prostorách Nové auly VŠB-TU v Ostravě. Na závody se přihlásilo celkem 99 závodníků, na soutěžní pódium v Ostravě jich nakonec nastoupilo rovných 100.


Kulturistika mladšího dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 57 Adam Karas Muscle Factory Březnice 2004 78,7 - 5 10 15
2. 35 Jan Bartoníček Fitness team Ronnie.cz 2004 63,5 - 10 20 30

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 44 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 64,0 - 7 12 19
2. 23 Filip Štěpánek Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2002 63,4 - 8 18 26
3. 32 Jan Jindra Fit HB Havlíčkův Brod 2003 58,4 - 15 30 45
4. 35 Jan Bartoníček Fitness team Ronnie.cz 2004 63,5 - 20 40 60

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 66 Jakub Železňák Body Transformation Team 2002 70,9 - 5 10 15
2. 48 Jan Anděl BOPO Factory Gym 2003 68,1 - 10 20 30

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 12 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 74,8 - 5 10 15
2. 38 Martin Jirásek Pro Nutrition Czech Team 2002 72,6 - 14 22 36
3. 57 Adam Karas Muscle Factory Březnice 2004 78,7 - 14 36 50
4. 40 Tobiáš Janoušek Power Gym Jihlava 2002 83,1 - 20 34 54
5. 52 Štěpán Kosinka Power Gym Jihlava 2002 80,9 - 28 50 78
6. 47 Patrik Ondryáš Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm 2002 86,8 - 25 60 85

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 12 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 45 Tomáš Kratochvíl Fitness Centrum Aura Plzeň 1998 69,5 - 5 10 15
2. 6 Karel Taras Pro Life Fitness Telč 2001 69,5 - 10 20 30
3. 48 Jan Anděl BOPO Factory Gym 2003 68,1 - 15 30 45
4. 73 Josef Vařák Fit klub Ludvík 2001 67,8 - 20 40 60
5. 34 Ivo Kučera Gladork Gym 2001 68,1 - 25 50 75

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 64 Daniel Lochman MD Fitness Lanškroun 2000 76,1 - 10 14 24
2. 12 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 74,8 - 11 16 27
3. 10 Pavel Dostál Atomy Sport-club Kroměříž 2000 71,7 - 17 36 53
4. 58 Roman Chrástecký TJ Valašské Meziříčí 1997 71,7 - 24 40 64
5. 66 Jakub Železňák Body Transformation Team 2002 70,9 - 20 44 64
6. 50 Filip Botur Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1999 73,5 - 26 60 86

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 19 Ondřej Januš Fitness Institut Klub 1999 81,8 - 5 10 15
2. 40 Tobiáš Janoušek Power Gym Jihlava 2002 83,1 - 10 20 30


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 Vojtěch Nádeníček Fitness Institut Klub 1997 180,0 77,4 - 6 10 16
2. 80 Daniel Kroupa Yamamoto Czech 1998 172,0 68,4 - 9 20 29

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 19 Ondřej Januš Fitness Institut Klub 1999


Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 39 Ondřej Grygar Fit Life 24 Hours Ostrava 2002 179,0 - 5 5
2. 55 Matěj Bína Mafia Fitness 2002 181,0 - 11 11
3. 33 Miroslav Ruda Czech Virus Gym 2002 178,0 - 13 13


Physique juniorů do 173 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 7 Michal Makovský Target Team 1998 171,5 - 5 5
2. 42 Pavel Štika MD Fitness Lanškroun 1998 167,5 - 11 11
3. 36 Vojtěch Pospíšil Atomy Sport-club Kroměříž 2001 173,0 - 18 18
4. 18 Miloš Kment Fitness Centrum Aura Plzeň 1999 172,0 - 20 20
5. 72 Dominik Velc Fitness Mania Gym Kladno 1998 171,0 - 21 21

Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 24 Jakub Urban Března Fitness Club Česká Lípa 1997 176,5 - 7 7
2. 3 David Makula Fitness Slavia Praha 1997 174,0 - 9 9
3. 13 Václav Kožušník Kubík fitness Ostrava 1998 176,0 - 16 16
4. 49 Denis Ondrášek SK Správní chlapi Hlučín 2001 173,5 - 19 19
5. 5 Samuel Krejčí Fine Fitness Pardubice 2001 178,0 - 27 27
6. 81 Jan Krňanský Puls Czech Republic 2000 174,0 - 27 27

Physique juniorů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 62 Radek Baron HDfitness Krnov 1999 189,0 - 5 5
2. 1 Petr Fikejs Fine Fitness Pardubice 1998 186,0 - 13 13
3. 39 Ondřej Grygar Fit Life 24 Hours Ostrava 2002 179,0 - 17 17
4. 8 Dominik Janda Fitness Victory 1997 181,5 - 18 18
5. 55 Matěj Bína Mafia Fitness 2002 181,0 - 23 23

Physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 24 Jakub Urban Března Fitness Club Česká Lípa 1997


Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 29 Gabriela Hejná Big1One Fitness 1999 165,0 - 5 5
2. 25 Marie Zapletalová Extrifit Club 1997 174,0 - 17 17
3. 26 Barbora Kopková Fitness centrum - Hala Lužice 2001 168,0 - 17 17
4. 90 Michaela Šourková S.K. Maximus Praha 2000 168,0 - 19 19
5. 65 Anna Tereza Černošková Fitness AVE Přerov 2002 167,0 - 20 20
6. 77 Monika Fox T&M Olympia Fitness Praha 2001 164,5 - 27 27
7. 2 Žaneta Moltašová Fitness Hulk Plzeň 1998 176,0 - 35 35


Wellness fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 22 Kateřina Vomáčková Toro Gym Vysoké Mýto 2001 166,0 - 6 6
2. 41 Michaela Krajčová Mišmaš Fitness Brno 1997 164,5 - 12 12
3. 68 Kateřina Jordáková BcrossGym České Budějovice 2001 168,5 - 15 15
4. 51 Lucie Kokyová Czech Virus Gym 1999 154,5 - 18 18


Bikiny fitness dorostenek do 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 75 Kateřina Kuželková Fitness Ural Sokolov 2002 164,0 - 10 10
2. 79 Olga Nehasilová Prom-In Team 2002 161,5 - 12 12
3. 21 Lucie Vlašánková Fit Life 24 Hours Ostrava 2002 163,5 - 16 16
4. 78 Michaela Vařáková Target Team 2004 165,0 - 20 20
5. 46 Andrea Šmejkalová Target Team 2003 156,5 - 21 21
6. 27 Jana Šemberová MD Fitness Lanškroun 2003 161,0 - 25 25

Bikiny fitness dorostenek nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 43 Sára Hrubá Extrifit Club 2004 172,0 - 6 6
2. 11 Anežka Hejretová Avalon Fitness 2002 168,5 - 13 13
3. 6 Karolína Stejskalová Spartan Gym Praha 2002 174,5 - 15 15
4. 4 Michaela Gangurová Fitness Hulk Plzeň 2002 171,5 - 20 20
5. 30 Barbora Slavíková Fitness centrum - Hala Lužice 2002 182,0 - 21 21

Bikiny fitness dorostenek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 43 Sára Hrubá Extrifit Club 2004


Bikiny fitness juniorek do 161 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 59 Kamila Bruknarová Fitness team Ronnie.cz 1997 156,0 - 9 9
2. 28 Sabina Sofilkaničová Extrifit Club 1998 158,5 - 9 9
3. 31 Kateřina Tošnerová Strongman Czech Republic 1999 154,5 - 16 16
4. 60 Jana Kawuloková Fitness Institut Klub 1999 153,0 - 22 22
5. 46 Andrea Šmejkalová Target Team 2003 156,5 - 23 23
6. 54 Kristýna Honzáková Toro Gym Vysoké Mýto 1999 160,5 - 31 31
7. 27 Jana Šemberová MD Fitness Lanškroun 2003 161,0 - 33 33

Bikiny fitness juniorek do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 16 Sabina Horáková Extrifit Club 2000 165,0 - 5 5
2. 75 Kateřina Kuželková Fitness Ural Sokolov 2002 164,0 - 11 11
3. 79 Olga Nehasilová Prom-In Team 2002 161,5 - 15 15
4. 21 Lucie Vlašánková Fit Life 24 Hours Ostrava 2002 163,5 - 18 18
5. 53 Pavla Králová SK Fiala´s Gym 2000 162,0 - 27 27
6. 78 Michaela Vařáková Target Team 2004 165,0 - 30 30
7. 70 Michaela Chaloupková Fitness Victory 2000 164,0 - 34 34
8. 76 Tereza Rybnikářová BBK Fitness Sokol Znojmo 2001 162,0 - 40 40

Bikiny fitness juniorek do 172 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 63 Julie Svitáková Fitness Institut Klub 2001 170,0 - 7 7
2. 43 Sára Hrubá Extrifit Club 2004 172,0 - 9 9
3. 14 Tereza Jakubičková Mixgym Fitness Liberec 2000 171,5 - 14 14
4. 61 Zuzana Benešová Fitness Hulk Plzeň 2001 171,5 - 23 23
5. 20 Anna Denemarková Fialas Gym 1998 171,0 - 24 24
6. 15 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,5 - 30 30
7. 11 Anežka Hejretová Avalon Fitness 2002 168,5 - 35 35
8. 4 Michaela Gangurová Fitness Hulk Plzeň 2002 171,5 - 40 40
9. 74 Lucie Žďárská MD Fitness Lanškroun 2001 169,5 - 45 45

Bikiny fitness juniorek nad 172 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 67 Natálie Myslíková Bikini Angels Praha 1997 174,5 - 5 5
2. 17 Veronika Skácelová SK Luna Fitness Havířov 2000 173,0 - 15 15
3. 37 Petra Zvoníčková Target Team 1999 174,5 - 15 15
4. 69 Karolína Šrámková Fit Life Doubravka 1998 175,5 - 16 16
5. 6 Karolína Stejskalová Spartan Gym Praha 2002 174,5 - 26 26
6. 71 Simona Cupáková Fitness Victory 1998 179,0 - 29 29
7. 30 Barbora Slavíková Fitness centrum - Hala Lužice 2002 182,0 - 33 33

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 63 Julie Svitáková Fitness Institut Klub 2001


Rozhodčí a pořadatelé


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty