Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Kalendář soutěží najdete zde.

Diamond Cup Prague 2020 - startovní listina českých závodníků

Článek vydán 30. 09. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 2260

2. ročník mezinárodní soutěže IFBB Diamond Cup Prague, která je plánována na neděli 4. října 2020, se nezadržitelně blíží. Ani poslední opatření vydaná Ministerstvem zdravotnictví konání soutěže nebrání a Diamond Cup Prague 2020 za několik dní v prostorách pražského luxusního hotelu Hilton (mapa) opravdu proběhne.

Vstupenky na IFBB Diamond Cup Prague 2020 si můžete zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal na adrese www.ronnie.cz/diamond-cup-2020.Nenechte si pražský Diamond Cup ujít a podpořte české závodníky přímo na místě.

V tuto chvíli je na Diamond Cup Praha přihlášeno přes 100 českých závodníků. K tomuto vrcholu podzimní domácí sezóny směřuje svou přípravu mnoho českých závodníků, včetně čerstvých medailistů z nedávného mistrovství Evropy, kteří si nechtějí nechat ujít jedinečnou příležitost představit se před domácím publikem a zabojovat o některou z 28 Elite profesionálních karet. Závodit zde ale letos budou premiériově právě i profesionálové, kteří se představí v kulturistice a bikiny fitness v rámci soutěže IFBB Elite Pro Prague!

Čeští závodníci, kteří mají zájem se na soutěž přihlásit, mohou tak ještě učinit ve čtvrtek 1. října a to pouze prostřednictvím e-mailu na ludmila.cizova@skfcr.cz (včetně zaplacení startovného).

Nástřik soutěžní barvou JanTana na si objednejte na https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333


Čeští závodníci na Diamond Cup Prague

bikiny fitness juniorky

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Kamila Bruknarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Sandra Ďuricová (Fit - K.O. Staré Město)
• 4. Jana Kawuloková (Fitness Institut Klub)
• 5. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)
• 6. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)
• 7. Adéla Uhrová (Yamamoto Czech)
• 8. Petra Zvoníčková (Target Team)

bikiny fitness - do 162 cm

• 1. Kamila Bruknarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Kamila Brzobohatá (Target Team)
• 3. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 4. Tereza Jirkovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 5. Jana Kawuloková (Fitness Institut Klub)
• 6. Adéla Uhrová (Yamamoto Czech)

bikiny fitness - do 166 cm

• 1. Monika Špačková (Target Team)

bikiny fitness - do 169 cm

• 1. Denisa Grassingerová (Target Team)

bikiny fitness - do 172 cm

• 1. Sandra Ďuricová (Fit - K.O. Staré Město)
• 2. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 3. Jana Jeřábková (Target Team)
• 4. Sylvie Moocová (Top Fitness Ostrava)
• 5. Julie Svitáková (Fitness Institut Klub)

bikiny fitness - nad 172 cm

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Eva Budina (Target Team)
• 3. Veronika Műllerová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Natálie Myslíková (Bikini Angels Praha)

bikiny fitness masters

• 1. Eva Budina (Target Team)
• 2. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 3. Irina Etoeva (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 4. Marcela Kotková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Martina Michálková (Target Team)
• 6. Sylvie Moocová (Top Fitness Ostrava)
• 7. Veronika Műllerová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 8. Zuzana Šíblová (InCore Fitness Brno)
• 9. Olga Usova (Fitness team Ronnie.cz)

bodyfitness ženy - do 163 cm

• 1. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)

bodyfitness ženy - nad 163 cm

• 1. Veronika Faranová (Bikini-fitness.cz)
• 2. Eva Synková (S. K. Maximus Praha)
• 3. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Alena Švec Neffova (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

bodyfitness ženy masters

• 1. Alena Švec Neffová (MD Fitness Lanškroun)

wellnes fitness - do 163 cm

• 1. Lucie Kokyová (Czech Virus Gym)
• 2. Adéla Manová (Turek Team)

wellnes fitness - nad 163 cm

• 1. Kateřina Jordáková (BcrossGym České Budějovice)
• 2. Sabina Kaderková (T&M Olympia Fitness Praha)

physique ženy

• 1. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Milena Koudelková (Fitness při CVČ Most)

kulturistika junioři

• 1. René Blahovský (Turek Team)
• 2. Stanislav Dvořák (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Ladislav Holeš (Extrifit Club)
• 4. Jaroslav Jeníček (Turek Team)
• 5. David Mesjar (SK Fiala´s Gym)
• 6. Martin Rozumek (Target Team)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Jaroslav Čada (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Ladislav Holeš (Extrifit Club)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Jakub Kment (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Jakub Krejčí (SK Fiala´s Gym)
• 4. Petr Kříž (Šubrt Team)
• 5. Matěj Ryšavý (Power Gym Jihlava)
• 6. Aleš Trpišovský (Target Team)
• 7. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

kulturistika muži - do 100 kg

• 1. Stanislav Balvín (Joe Fit Děčín)
• 2. René Blahovský (Turek Team)
• 3. Jaroslav Jeníček (Turek Team)
• 4. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. David Mesjar (SK Fiala´s Gym)
• 6. Daniel Myslik (Target Team)
• 7. Antonín Téma (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

kulturistika muži - nad 100 kg

• 1. David Bednář (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Roman Kuděj (RestartSoběslav)
• 3. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)

kulturistika muži masters

• 1. David Bednář (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Jaroslav Gunter (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 3. Miroslav Kubec (Target Team)
• 4. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

klasická kulturistika - do 175 cm

• 1. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)

klasická kulturistika - nad 175 cm

• 1. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Luboš Milek (Target Team)
• 3. Milan Podzimek (Fit Life Doubravka)
• 4. Daniel Pokorný (Extrifit Club)

physique classic

• 1. Marcel Kišoň (Gym Blue Sun)
• 2. Michal Makovský (Target Team)
• 3. Martin Müller (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Daniel Pokorný (Extrifit Club)

physique muscular

• 1. Jan Hrázský (FirstStep Fitness Praha)
• 2. Michal Šetina (Target Team)
• 3. Jiří Tkadlčík (Target Team)
• 4. Matěj Vaigl (Března Fitness Club Česká Lípa)

physique junioři

• 1. René Janošek (Target Team)
• 2. Martin Král (SF7 Team)
• 3. Michal Makovský (Target Team)
• 4. Dominik Suchánek (Czech Virus Gym)

physique muži - do 176 cm

• 1. Miroslav Göbl (Extrifit Club)
• 2. Lukáš Jedlička (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Martin Král (SF7 Team)
• 4. Radim Mahovský (Target Team)
• 5. Michal Šetina (Target Team)

physique muži - do 182 cm

• 1. Jiří Čížek (Empire Fitness)
• 2. Ondrej Hroza (Fitness Ravell Kyjov)
• 3. Ondřej Krkoška (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Filip Krucký (Target Team)
• 5. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Pavel Mészáros (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 7. Ondřej Novák (FirstStep Fitness Praha)
• 8. Pavel Nožička (Target Team)
• 9. Alexandr Polyakov (Target Team)
• 10. Lukáš Sládek (Target Team)
• 11. Dominik Suchánek (Czech Virus Gym)
• 12. Jindřich Suchý (Fitness Gym Ostrava)
• 13. Jakub Urban (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 14. Matěj Vaigl (Března Fitness Club Česká Lípa)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Vladyslav Bedrych (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Roman Hajabáč (Target Team)
• 3. Jakub Malovec (Target Team)
• 4. Zdenek Piekarz (Target Team)
• 5. Josef Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 6. Philip Stehlík (Avalon Fitness)
• 7. David Šebrle (Fitness při CVČ Most)

physique muži masters

• 1. Roman Hajabáč (Target Team)
• 2. Martin Pospíšil (Fitness při CVČ Most)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty