Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pohárové soutěže - informace

Článek vydán 01. 10. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 4258

Vážení sportovní přátelé a závodníci, situace ve sportu se po vyhlášení nouzového stavu, který vstoupí v platnost 5. října, opět komplikuje. Pro nás je zásadní oznámené omezení pro konání soutěží - soutěže v registrovaných sportech mohou probíhat, ovšem bez diváků. Limit soutěžících a členů realizačních týmů je dán na 130 osob na soutěž. Toto omezení má platit 14 dní, je však otázkou, zdali nebude prodlouženo.

Ve zmíněném období (5. - 18. 10.) jsou v kalendáři naplánovány tři pohárové soutěže - Partner Cup, GP Fitness Brno a Dream Gym Cup. Po jednání s pořadateli máme pro závodníky příznivé informace. V současné chvíli jsou potvrzeny a proběhnou všechny 3 pohárové soutěže Partner Cup v Čelákovicích (11. října), GP Fitness v Brně (17. října) a Dream Gym Cup v Mladé Boleslavi (18. října). Akce se uskuteční bez přítomnosti diváků a v upraveném formátu, aby nebyl překročen limit 130 osob. Klání bude rozděleno do dvou samostatných bloků, ve kterých proběhne jak prezentace, tak vlastní část soutěže (semifinále, finále). Tyto bloky budou pravděpodobně zvoleny podle pohlaví - jeden blok budou představovat všechny kategorie žen a druhý všechny kategorie mužů. Konečné rozdělení se určí podle počtu přihlášených závodníků. Podrobné informace a časový harmonogram budou zveřejněny během příštího týdne.

Rovněž můžeme potvrdit, že během soutěže Partner Cup proběhne plánovaná nominace na MS. I v tomto případě budou provedeny určité změny, proto sledujte stránky SKFČR, kde veškeré informace postupně zveřejníme.

Uzávěrka přihlášek pro soutěž Partner Cup je v úterý 6. října o půlnoci. Prosíme všechny závodníky, kteří ještě nepotvrdili svou účast, aby tak učinili v nejbližší době (přihlášky). Velice nám to pomůže při plánování soutěže.

Soutěžní atmosféru z Partner Cupu se Vám bude snažit zprostředkovat tým Ronnie.cz, který ze soutěže kromě galerií fotek a výsledků nabídne také přímý přenos na tv.ronnie.cz/live.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty