Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partner Cup 2020 - informace + harmonogram soutěže

Článek vydán 07. 10. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 5435

I přes vyhlášení nouzového stavu a různých omezení se budou po dohodě s pořadateli konat všechny první naplánované pohárové soutěže - Partner Cup v Čelákovicích (11. října), GP Fitness v Brně (17. října) a Dream Gym Cup v Mladé Boleslavi (18. října).

V neděli 11. října se koná v Čelákovicích již tradičně první, velmi populární pohárová soutěž Partner Cup. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique mužů, bodyfitness, bikiny fitness a wellness fitness. Celé klání se uskuteční v Kulturním domě (Sady 17. listopadu). Přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.
Jak jsme již zmínili v tomto článku, formát soutěže dozná určitých změn kvůli limitu soutěžících a členů realizačních týmů na 130 osob na soutěž. Ta první změna je, že soutěž proběhne bez diváků. Další změnou je vlastní harmonogram soutěže - klání proběhne ve dvou samostatných ucelených blocích. V prvním bloku proběhnou všechny kategorie žen a ve druhém bloku všechny kategorie mužů. Mezi jednotlivými bloky proběhne nominace na MS.

Harmonogram soutěže Partner Cup

Blok 1 - ženy

  • 09:00 - 09:45 - prezentace
  • 09:45 - 10:00 - porada rozhodčích
  • 10:00 - 12:00 - semifinále + finále (bikiny fitness, wellness fitness, bodyfitness)

Nominace na MS

  • 12:00 - 12:45 - nominace na MS

Blok 2 - muži

  • 13:00 - 13:45 - prezentace
  • 13:45 - 14:00 - porada rozhodčích
  • 14:00 - 17:00 - semifinále + finále (physique mužů, klasická kulturistika, kulturistika)

Stejně jako na mistrovských soutěžích, i na této pohárové soutěži bude program v blocích probíhat podle mezinárodního stylu IFBB, tzn. pokud bude v kategorii 6 (maximálně 7) a méně závodníků, proběhne rovnou finále této kategorie. Jednotlivé kategorie a také jestli proběhne semifinále nebo ne, bude upřesněno na místě až po prezentacích. Prosíme závodníky, aby aktivně sledovali pokyny vedoucího závodníků a rovněž dodržovali pokyny pořadatelů.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Na místo konání soutěže budou vpuštěni pouze závodníci, kteří závodí v daném bloku. ŽÁDNÝ jiný závodník nebude do sálu vpuštěn! Toto pravidlo bude striktně dodržováno. Pořadatel udělá maximum pro závodníky, ale je zodpovědný za to, aby na místě byl dodržen maximální počet 130 osob. Proto prosíme závodníky, aby respektovali tato omezení a opravdu přijeli až před začátkem jejich bloku a nemuseli zbytečně stát před kulturním domem. Vstupné pro trenéry bylo nově nastaveno na 300 Kč.
Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte ředitele soutěže pana Miroslava Tichého - telefon +420 606 376 750.


Soutěžní atmosféru z Partner Cupu Vám zprostředkuje tým Ronnie.cz, který ze soutěže kromě galerií fotek a výsledků nabídne také přímý přenos na tv.ronnie.cz/live.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty