Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Podzimní soutěže - informace

Článek vydán 22. 10. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 5135


AKTUALIZOVÁNO! 22. 10. 2020 - V souvislosti se zhoršující se situací, nejnovějšími regulacemi státních orgánů (vyhlášen 'lockdown', omezení pohybu, uzavřená fitness centra) a po jednání s pořadateli, jsme bohužel došli ke společnému rozhodnutí - zrušit všechny podzimní KONDIČNÍ soutěže.
V tomto nelehkém období Vás prosíme o pochopení a věříme, že aspoň pohárové soutěže (Target Cup, Beautiful and Strong, GP Pepa Opava? a Fitness Mania Classic IV) naplánované na prosinec proběhnou.


15. 10. 2020 - Dnes jsme obdrželi vyjádření ohledně pohárových soutěží Beautiful and Strong a GP Pepa Opava, které se díky vládním opatřením neuskuteční v původních termínech.
Pořadatel Beautiful and Strong František Bartoš se rozhodl přesunout soutěž na nový termín neděle 6. prosince.
Pořadatel 42. ročníku GP Pepa Opava Stanislav Pešát intenzivně jedná se Slezským divadlem v Opavě o změně termínu na konec listopadu, případně na začátek prosince. O případném novém termínu budete ihned informováni.


7. 10. 2020 - Neutěšený vývoj posledních týdnů přiměl vládu České republiky sáhnout ke zpřísnění opatření, která mají za cíl zpomalit tempo šíření onemocnění COVID-19 a vyhnout se tak přetížení zdravotnictví. Ve středu bylo v ČR evidováno 5335 nových případů, které znovu překonaly rekordní nárůsty z předchozích dní, od prvního výskytu v březnu se pak onemocnění potvrdilo již u více než 95.000 Čechů. Výrazně také narostl počet hospitalizovaných, kterých je 4krát více, než bylo v největší špičce na jaře, zhruba 4násobný je i podíl osob hospitalizovaných v těžkém stavu. "Jsme v situaci poměrně intenzivního růstu. Proto je zřejmé, že musíme přijmout opatření, která budou už zásadnějšího rázu," uvedl ve středu ráno ministr zdravotnictví Roman Prymula.

Nová opatření, která byla urychleně schválena a která jsou v platnosti již od pátku 9. října, se znovu dotknou také návštěvníků posiloven a fitness center. Všechny veřejné posilovny se budou muset nejméně na příštích 14 dní uzavřít, stejně jako další podobná vnitřní sportoviště, bazény nebo například sauny. Cílem tohoto krátkodobého opatření je omezit volnočasové aktivity, které jsou vzhledem ke zvýšené koncentraci lidí na malém prostoru rizikové z hlediska přenosu viru a současně je zde problematické důsledné překrytí úst a nosu.
Divadla, kina a organizované sportovní akce budou za stávajících podmínek fungovat až do nedělní půlnoci. Od pondělí 12. října se ale na ně bude vztahovat druhá, přísnější vlna opatření, která bude platit 14 dnů. Během tohoto období budou zrušeny všechny kulturní, sportovní a společenské akce, bohoslužby, taneční či spolkové akce, a to jak amatérské, tak profesionální, pokud se na nich sejde více než deset osob uvnitř či dvacet osob venku, pokud se nejedná o členy jedné domácnosti.

Tyto vládní opatření bohužel zasáhly i náš kalendář podzimních soutěží. Pohárové soutěže GP Fitness Brno a Dream Gym Cup jsou zrušeny. Kondiční soutěž PeVan Clean Cup byla po domluvě s pořadatelem přesunuta na nový termín sobota 21. listopadu, kdy je jistá šance, že se situace zlepší.

Apelujeme na vás všechny, buďte disciplinovaní a dávejte na sebe pozor, ať se již brzy opět potkáme na soutěžních prknech.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty