Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Kalendář soutěží najdete zde.

Partner Cup 2020 - výsledky

Článek vydán 12. 10. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 531

V neděli 11. října se v kulturním domě v Čelákovicích konala tradiční pohárová soutěž Partner Cup. Letošní ročník byl unikátní tím, že kvůli opatřením vlády kvůli pandemii koronaviru probíhal naprosto bez diváků. Tomu odpovídalo i rozdělení soutěže na dva bloky, kdy napřed proběhly všechny kategorie žen, po kterých následovaly všechny kategorie mužů. Po ukončení prvního bloku, tedy kategorií žen, byla nucena se přesunout z kulturního domu do prostorů místní školní tělocvičny, aby splňovala podmínku, že sportovní akce se nyní mohou konat pouze v rámci vnitřního nebo vnějšího sportoviště.

Závodilo se v kulturistice mužů, klasické kulturistice, physique mužů, bodyfitness, wellness fitness a bikiny fitness. Na soutěž se přihlásilo 138 závodníků a na pódium čelákovického pohárového závodu jich nakonec nastoupilo 126.

Harmonogram soutěže

Blok 1 - ženy

  • 09:00 - 09:45 - prezentace
  • 09:45 - 10:00 - porada rozhodčích
  • 10:00 - 12:00 - semifinále + finále (bikiny fitness, wellness fitness, bodyfitness)

Blok 2 - muži

  • 13:00 - 13:45 - prezentace
  • 13:45 - 14:00 - porada rozhodčích
  • 14:00 - 17:00 - semifinále + finále (physique mužů, klasická kulturistika, kulturistika)


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 102 Petr Čížek Prom-In Team 1967 67,1 - - 10 10
2. 109 David Sniegoň SK Luna Fitness Havířov 1993 72,3 - - 14 14
3. 105 Jakub Hrad BOPO Factory Gym 1995 75,2 - - 18 18
4. 125 Ladislav Holeš Extrifit Club 1998 79,6 - - 18 18
5. 116 Filip Sytař SK Luna Fitness Havířov 1998 76,8 - - 34 34
6. 119 Jaroslav Tříska Slovan Moravská Třebová 1986 77,2 - - 40 40
7. 134 Stanislav Teml BOPO Factory Gym 1996 74,8 - - 40 40
8. 106 Tomáš Kratochvíl Fitness Centrum Aura Plzeň 1998 69,2 - - 48 48
9. 120 Tomáš Jedlička Spartan Gym Praha 1997 74,8 - - 54 54
10. 129 Jakub Drsek TJ Lokomotiva Beroun 1995 74,8 - - 60 60
11. 174 Matěj Bartoš Profi Fitness Eva Plzeň 1991 71,0 - - 68 68
12. 139 Matěj Jan Bajger FirstStep Fitness Praha 1987 69,2 - - 70 70

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 175 Daniel Vrbata BcrossGym České Budějovice 1997 84,1 - - 6 6
2. 138 Nidal Al Saheb SK Luna Fitness Havířov 1992 81,8 - - 12 12
3. 148 Miloslav Toman Fitness studio Mike 1981 85,6 - - 20 20
4. 123 Karel Virt Target Team 1995 82,5 - - 22 22

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 124 Roman Kuděj Restart Soběslav 1986 104,9 - - 6 6
2. 132 Josef Podhrazský S. K. Maximus Praha 1998 105,9 - - 18 18
3. 143 Jakub Svoboda Fitness Ural Sokolov 1993 92,2 - - 18 18
4. 164 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 92,8 - - 20 20
5. 168 Jakub Krejčí SK Fiala´s Gym 1991 92,0 - - 28 28


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 142 Denis Petrovic Rakousko 1993 181,0 83,9 - - 10 10
2. 91 Ondřej Hlinka Kubík fitness Ostrava 1997 185,5 86,2 - - 14 14
3. 101 Pavel Kutlák Kubík fitness Ostrava 2000 183,0 87,0 - - 14 14
4. 107 Luboš Milek Target Team 1993 192,0 89,2 - - 20 20
5. 158 David Ježek Toro Gym Vysoké Mýto 1997 180,0 86,5 - - 30 30
6. 95 Radim Řezáč Fitness team Ronnie.cz 1993 188,0 96,9 - - 36 36
7. 137 Michal Stránský FirstStep Fitness Praha 1996 172,0 70,0 - - 42 42
8. 127 Asterios Tyrovouzis Rakousko 1988 177,5 82,8 - - 48 48


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 124 Roman Kuděj Restart Soběslav 1986 104,9


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 118 David Makula Fitness Slavia Praha 1997 174,0 - 3 3
2. 152 Pavel Štika MD Fitness Lanškroun 1998 167,5 - 7 7
3. 121 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 171,0 - 11 11
4. 122 Miroslav Göbl Extrifit Club 1998 172,0 - 12 12
5. 133 Marek Šafář Spartan Gym Praha 1990 169,0 - 13 13
6. 161 Martin Cuber Extrifit Club 1990 162,0 - 16 16
7. 108 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 - 20 20

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 147 Jakub Urban Března Fitness Club Česká Lípa 1997 176,5 - 3 3
2. 114 Tomáš Werner Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 1991 178,0 - 7 7
3. 110 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 176,5 - 8 8
4. 94 Marek Burda TJ Lokomotiva Beroun 1995 176,0 - 12 12
5. 157 Pavel Mészáros Dream Gym Mladá Boleslav 1992 177,5 - 16 16
6. 92 Jakub Mik FirstStep Fitness Praha 1994 176,0 - 18 18
7. 93 Lukáš Jedlička Března Fitness Club Česká Lípa 1990 174,5 - 21 21
8. 160 Pavel Hunča Empire Fitness 1986 177,0 - 23 23

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 98 Ondřej Hroza Fitness Ravell Kyjov 1991 178,5 - 4 4
2. 135 Šimon Kutnar MD Fitness Lanškroun 1994 181,0 - 5 5
3. 131 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 - 9 9
4. 130 Richard Jelinek Avalon Fitness 2000 181,0 - 12 12
5. 103 Václav Bárta T&M Olympia Fitness Praha 1980 179,5 - 15 15

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 146 Ondřej Vavrys TJ TŽ Třinec 1988 186,0 - 6 6
2. 163 Vlastimil Tureček Toro Gym Vysoké Mýto 1999 185,0 - 7 7
3. 104 Zdeněk Piekarz Target Team 1995 183,0 - 8 8
4. 136 Jakub Bezrouk Target Team 1993 184,0 - 11 11
5. 126 Piotr Urbaniak Polsko 1983 185,5 - 15 15
6. 117 Sebastian Balín Fitness Slavia Praha 1995 184,0 - 18 18
7. 128 Jan Štěpán Fitness Hulk Plzeň 1999 191,0 - 21 21
8. 141 Tomáš Vohnout Fine Fitness Pardubice 1995 187,0 - 24 24

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 147 Jakub Urban Března Fitness Club Česká Lípa 1997 176,5


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 10 Eva Synková S. K. Maximus Praha 1988 171,0 4 5 9
2. 63 Veronika Vojtíšková TJ Tesla Brno 1980 151,0 7 7 14
3. 62 Lenka Červená Fitness AVE Přerov 1985 155,0 9 8 17
4. 16 Veronika Faranová Bikini-fitness.cz 1995 168,0 10 10 20
5. 46 Julie Nemravová Prom-In Team 1995 146,5 13 14 27
6. 49 Anna Černošková Fitness AVE Přerov 2002 167,0 16 16 32
7. 18 Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1974 162,0 22 - 22
8. 15 Vendula Janáková Sportcentrum Cheb 1981 171,0 24 - 24
9. 17 Simona Rančev Sportcentrum Cheb 2002 160,5 26 - 26
10. 47 Dagmar Podhrazská S. K. Maximus Praha 1954 169,5 30 - 30


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 88 Markéta Härtl Sportcentrum Cheb 1990 158,0 4 5 9
2. 55 Adéla Manová Turek Team 1994 162,0 6 6 12
3. 1 Anna Vomastková Target Team 2000 168,5 7 7 14
4. 59 Johana Filipová Toro Gym Vysoké Mýto 1995 163,5 14 14 28
5. 69 Lucie Kokyová Czech Virus Gym 1999 154,5 14 15 29
6. 52 Monika Mosingerová Fialas Gym 1996 158,5 16 16 32
7. 14 Viktoria Babíková Target Team 2002 164,0 21 - 21
8. 42 Nicola Dřímalová Target Team 2002 177,0 25 - 25
9. 80 Eliška Jehličková T&M Olympia Fitness Praha 1980 162,5 26 - 26
10. 90 Lucie Filipová Fitness Corso 1992 174,5 30 - 30


Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 13 Tereza Zendulková BcrossGym České Budějovice 2000 157,0 - 3 3
2. 45 Tereza Jirkovská Spartan Gym Praha 1994 160,0 - 8 8
3. 81 Martina Pospíšilová Fit - K.O. Staré Město 2001 160,0 - 10 10
4. 24 Anna Zdražilová Hulk Gym Brno 2000 159,5 - 12 12
5. 87 Sabina Sofilkaničová Extrifit Club 1998 158,5 - 15 15
6. 4 Jana Kawuloková Fitness Institut Klub 1999 153,0 - 17 17
7. 70 Nikola Zívalová Target Team 1993 159,0 - 20 20

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 56 Nicola Vachová BcrossGym České Budějovice 1994 161,5 4 7 11
2. 58 Olga Nehasilová Prom-In Team 2002 161,5 7 8 15
3. 67 Andrea Šantrůčková Spartan Gym Praha 1992 163,0 9 7 16
4. 53 Darja Sedláčková Yamamoto Czech 1998 162,0 8 10 18
5. 78 Adéla Marhounová BcrossGym České Budějovice 2001 160,5 19 15 34
6. 51 Jana Brzková Fitness Corso 1989 163,0 20 18 38
7. 68 Nikola Nováková SK Fiala´s Gym 1999 160,5 20 - 20
8. 40 Sabina Horáková Extrifit Club 2000 162,5 21 - 21
9. 61 Barbora Mesárošová Toro Gym Vysoké Mýto 1997 163,0 25 - 25
10. 72 Martina Daňková InCore Fitness Brno 1995 163,0 31 - 31
11. 22 Veronika Vinšová Yamamoto Czech 1992 162,0 32 - 32
12. 71 Kristýna Bídová Prom-In Team 1996 160,5 34 - 34
13. 57 Tereza Rybnikářová BBK Fitness Sokol Znojmo 2001 162,0 38 - 38

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 41 Julie Svitáková Fitness Institut Klub 2001 169,5 3 6 9
2. 79 Kristýna Pauříková T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1993 167,5 9 8 17
3. 8 Marcela Kotková T&M Olympia Fitness Praha 1978 166,0 12 7 19
4. 38 Martina Gromová Slovensko 1987 169,0 10 11 21
5. 23 Barbora Krouželová Fitness Hulk Plzeň 1992 165,5 9 12 21
6. 76 Zuzana Šíblová InCore Fitness Brno 1979 165,5 21 18 39
7. 19 Daniela Kuglerová TJ Lokomotiva Beroun 1996 167,0 22 - 22
8. 60 Anežka Hejretová Avalon Fitness 2002 168,5 23 - 23
9. 30 Tereza Švecová SK Fiala´s Gym 2002 170,0 25 - 25
10. 5 Kateřina Lintner Mafia Fitness 1980 167,5 31 - 31
11. 2 Lucie Žďárská MD Fitness Lanškroun 2001 169,5 34 - 34
12. 7 Kateřina Lafata Sportcentrum Cheb 1989 168,0 34 - 34
13. 31 Tereza Kolev Target Team 1994 166,0 38 - 38

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 66 Sára Hrubá Extrifit Club 2004 172,0 5 7 12
2. 64 Eva Budina Target Team 1981 175,0 8 5 13
3. 36 Karolína Šrámková Fit Life Doubravka 1998 175,5 10 11 21
4. 35 Zuzana Benešová Fitness Hulk Plzeň 2001 171,5 13 14 27
5. 33 Tereza Jakubičková Mixgym Fitness Liberec 2000 171,0 15 13 28
6. 75 Nikola Dohnalová Target Team 1990 171,5 17 16 33
7. 39 Petra Zvoníčková Target Team 1999 174,5 20 - 20
8. 11 Veronika Skácelová SK Luna Fitness Havířov 2000 173,0 22 - 22
9. 43 Barbora Slavíková Fitness centrum - Hala Lužice 2002 182,0 23 - 23
10. 54 Iva Pazderková T&M Olympia Fitness Prah 1980 178,0 34 - 34
11. 12 Kristina Havlíková Yamamoto Czech 1994 171,0 34 - 34
12. 32 Martina Michálková Target Team 1981 174,0 35 - 35
13. 50 Veronika Špániková Target Team 1992 179,5 39 - 39
14. 65 Simona Cupáková Fitness Victory 1998 179,0 40 - 40
15. 48 Kateřina Brychtová Fitness při CVČ Most 1974 170,5 43 - 43
16. 77 Klára Hochová Big1One Fitness 1991 172,0 48 - 48

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 13 Tereza Zendulková BcrossGym České Budějovice 2000 157,0


Ceny pro vítěze


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty