Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY
Kalendář soutěží najdete zde.

Mistrovství světa 2020

Článek vydán 09. 11. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 486

Dny 6. až 8 listopadu ve španělské Santa Susanně patřily hned třem mistrovstvím světa mezinárodní federace IFBB, když se zde naráz konalo Mistrovství světa mužů, Mistrovství světa ve fitness a Mistrovství světa masters. Přesto, že v době pandemie k účasti na těchto šampionátech nemohly přicestovat všechny výpravy, nakonec se zde s přihlédnutím k současnému dění ve světě sešlo poměrně početné startovní pole a platilo tak, že medaili nikdo v žádném případě nedostal zadarmo!

Do Španělska se vydala také početná česká reprezentační výprava, pro kterou šampionát v pátek, kdy probíhal první soutěžní den, začal skvěle. Zazářil Martin Dráb, který ve famózní formě jako vítěz kategorie od 44 do 49 let nad 90 kg vybojoval titul absolutního mistra světa v kulturistice masters. Cenné bronzové medaile ve stejný den přidali Bohumil Ševc (klasická kulturistika masters od 40 do 49 let), Zbyněk Ceradský (kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg), a také náš nejstarší účastník letošního mistrovství světa Miloš Pavlů (kulturistika mužů masters nad 60 let).

Bez medaile naše výprava neměla zůstat ani v sobotu, kdy Lenka Červená vybojovala stříbro v uměleckém fitness žen. Jedná se o upravenou kategorii fitness, ve které ovšem při volných sestavách nejsou povoleny některé těžké akrobatické prvky, když jde hlavně o příběh volné sestavy.

Neděle pak českým reprezentantům přinesla hned šest cenných kovů, včetně tří zlatých medailí! K titulům mistryň světa se probojovaly Júlia Karová (bikiny fitness masters od 35 do 39 led nad 164 cm), Sylvie Moocová (bikiny fitness masters od 40 do 44 let) a Olga Usova (bikiny fitness masters nad 45 let). Stříbro přidali Kristýna Berná (bikiny fitness žen nad 172 cm) se Zbyňkem Ceradským (classic physique masters nad 45 let), a bronz vybojovala Adéla Uhrová (bikiny fitness žen do 160 cm).

Martin Dráb

Martin Dráb

Jana Bendová, Júlia Karová, Ludmila Čížová, Olga Usova, Sylvie Moocová, Zdena Razýmová

Přehled umístění českých reprezentantů na mistrovství světa 2020
um. jméno kategorie
1.Martin DrábKulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg + ABSOLUTNÍ
1.Júlia KarováBikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm
1.Sylvie MoocováBikiny fitness masters od 44 do 44 let
1.Olga UsovaBikiny fitness masters nad 45 let
2.Kristýna BernáBikiny fitness žen nad 172 cm
2.Zbyněk CeradskýClassic physique masters nad 45 let
2.Lenka ČervenáUmělecké fitness žen
3.Zbyněk CeradskýKulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg
3.Miloš PavlůKulturistika mužů masters nad 60 let
3.Bohumil ŠevcKlasická kulturistika masters od 40 do 49 let
3.Adéla UhrováBikiny fitness žen do 160 cm
4.Martina Sletsjoee - Zbyněk CeradskýSmíšené páry
4.Denisa GrassingerováBikiny fitness žen do 169 cm
4.Julie SvitákováBikiny fitness žen do 172 cm
4.Jan TomášekKulturistika mužů masters od 50 do 54 let
5.David ČernýGames klasická kulturistika masters
5.Markéta HärtlWellness fitness žen do 163 cm
5.Lucie JakešováPhysique žen do 163 cm
5.Sabina KaderkováWellness fitness žen nad 163 cm
5.Marcela KotkováBikiny fitness masters od 44 do 44 let
5.Lucie Jakešová - Miroslav KubecSmíšené páry
5.Aleš LamkaGames klasická kulturistika mužů
5.Sylvie MoocováBikiny fitness žen do 172 cm
6.Roman HajabáčPhysique mužů masters od 40 do 44 let
6.Milena KoudelkováPhysique žen masters
6.Ondřej PrichziPhysique mužů do 173 cm
7.Anna Tereza ČernoškováUmělecké fitness žen
7.Lenka ČervenáFitness žen do 163 cm
7.Lucie JakešováPhysique žen masters
7.Simona ŠimánováBodyfitness žen do 168 cm
7.Zdeněk VránaPhysique mužů masters od 45 do 49 let
7.Vladimíra ŽeravíkováBodyfitness masters nad 45 let
8.Richard BílíkKlasická kulturistika masters od 40 do 49 let
8.Richard BílíkClassic physique masters od 40 do 44 let
8.Martina SletsjoeeBodyfitness žen do 163 cm
8.Milena Koudelková - Bohumil ŠevcSmíšené páry
9.Júlia KarováBikiny fitness žen do 166 cm
9.Miroslav KubecKulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg
9.Vendula MačalíkováBikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm
9.Markéta Härtl - Michal SitterSmíšené páry
9.Michal SitterKulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg
9.Michal TrykarKulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg
10.Martin PalečekPhysique mužů masters od 45 do 49 let
11.Ondřej PrichziPhysique mužů masters od 40 do 44 let
12.Marcela KotkováBikiny fitness žen do 166 cm

Rozsáhlou fotogalerii z mistrovství světa 2020 plnou vydařených snímků z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde, zde a zde
na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.


Mistrovství světa 2020

Klasická kulturistika masters od 40 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 8 German Villarroya Španělsko 1975 86,6/180,5 9 18 9 27
2. 7 Miguel Pozuelo Španělsko 1975 83,4/178,5 12 24 10 34
3. 3 Bohumil Ševc Česká republika 1977 85,3/171,8 12 24 17 41
4. 6 Sergio Torres Španělsko 1979 89,1/181,4 23 40 20 60
5. 1 Rafal Jalowiecki Polsko 1979 85,4/179,8 20 42 20 62
6. 5 Daniel Suarez Španělsko 1980 71,6/170 31 58 28 86
7. 9 Aapo Kilpelainen Finsko 1974 72,1/171,2 34
8. 2 Richard Bílík Česká republika 1979 86/178 42
9. 10 Rafal Birnbach Polsko 1975 69,1/169 43
10. 4 Joni Hakala Finsko 1979 81,3/179 50

Klasická kulturistika masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 14 Voitto Suosaari Finsko 1967 81,5/177,6 12 8 20
2. 11 Zlatko Piralic Chorvatsko 1969 98,3/190 22 12 34
3. 13 Goran Ilic Srbsko 1967 94,3/188,3 24 11 35
4. 15 Alex Woord Nizozemsko 1966 93,4/185 40 18 58
5. 12 Hamdy Nofal Egypt 1967 78,1/176 50 25 75

Klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 8 German Villarroya Španělsko 1975 86,6/180,5 5 5
2. 14 Voitto Suosaari Finsko 1967 81,5/177,6 10 10

Games klasická kulturistika masters

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 18 Antonio Primiceri Itálie 1978 75,8/174 10 5 15
2. 17 Tomasz Laszko Polsko 1980 72,6/172 28 14 42
3. 19 Aapo Kilpelainen Finsko 1974 72,1/171,2 32 12 44
4. 20 Goran Ilic Srbsko 1967 94,3/188,3 34 20 54
5. 16 David Černý Česká republika 1978 90,5/186,5 42 22 64

Klasická kulturistika mužů do 171 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 25 Erick Sanchez Guatemala 1996 70,9/171 10 5 15
2. 23 Cosmin Iancu Rumunsko 1987 66,3/169 30 15 45
3. 149 Jose Maria Arge Perez Španělsko 1978 69,4/168 36 16 52
4. 21 Gumersindo Soto Španělsko 1986 65,5/166,2 36 25 61
5. 22 Jorge Camacho Španělsko 1980 66,9/167,9 40 21 61
6. 24 Moises Romera Španělsko 1976 68,5/168,5 58 25 83

Klasická kulturistika mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 32 Daniel Kunikowski Polsko 1986 77,4/174 11 18 8 26
2. 31 Jose-Maria Gomez Španělsko 1990 76,6/173 13 24 12 36
3. 30 Fabrizio De Silvestro Itálie 1972 75,9/172 11 26 16 42
4. 29 Raul Sanchez Španělsko 1991 76/172 16 34 15 49
5. 28 Dragos Enuța Rumunsko 1982 73,4/174,2 31 54 28 82
6. 26 Ronaldo Hernandez Nikaragua 1985 75,5/174,6 24 56 27 83
7. 27 Antonio Diaz Španělsko 1982 78,2/174,5 34
8. 147 Andres Moreno Španělsko 1991 180 40

Klasická kulturistika mužů do 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 35 Yuriy Gayduk Ukrajina 1989 83,1/177,3 6 12 7 19
2. 38 Vladimir Matsievskiy Rusko 1989 86,2/180 11 22 13 35
3. 40 Yamil Calvo Španělsko 1986 80,9/176,4 18 34 14 48
4. 36 Borja Serna Španělsko 1982 84/177 17 38 20 58
5. 37 William Rodríguez Salvador 1983 83,5/176,8 24 50 22 72
6. 33 Miguel Pozuelo Španělsko 1975 83,4/178,5 33 56 28 84
7. 39 Evgenii Tsisar Rusko 1986 83/176,5 36
8. 42 Adrian Martinez Španělsko 1987 86/179,5 37
9. 41 Curcio Nicolas Francie 1981 83,6/178,3 46
10. 34 Ahmed Mohamed Egypt 1986 79,1/175,8 49

Klasická kulturistika mužů nad 180 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 48 Martin Sagan Slovensko 1996 89/185,5 9 16 10 26
2. 46 Ehsan Salehineya Nizozemsko 1990 90,6/181,5 11 22 11 33
3. 50 Danylo Tsypko Ukrajina 1995 95,3/187,5 13 28 14 42
4. 47 Francisco Galvan Španělsko 1985 89,8/181,5 18 34 18 52
5. 45 German Villarroya Španělsko 1975 86,6/180,5 27 50 24 74
6. 44 Denis Petrovic Rakousko 1993 83,5/182 31 60 30 90
7. 43 Nebosja Gojkovic Rakousko 1994 101/190,5 36
8. 49 Igor Sikora Srbsko 1993 96,8/188 39

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 25 Erick Sanchez Guatemala 1996 70,9/171 10 10
2. 48 Martin Sagan Slovensko 1996 89/185,5 12 12
3. 35 Yuriy Gayduk Ukrajina 1989 83,1/177,3 13 13
4. 32 Daniel Kunikowski Polsko 1986 77,4/174 15 15

Games klasická kulturistika mužů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 53 Erick Sanchez Guatemala 1996 70,9/171 8 14 7 21
2. 58 Martin Sagan Slovensko 1996 89/185,5 8 16 10 26
3. 51 Dragos Enuța Rumunsko 1982 73,4/174,2 14 32 17 49
4. 59 Denis Petrovic Rakousko 1993 83,5/182 18 36 19 55
5. 56 Aleš Lamka Česká republika 1989 73,8/174,5 31 54 23 77
6. 57 Ronaldo Hernandez Nikaragua 1985 75,5/174,6 27 56 28 84
7. 54 Oliver Franjic Chorvatsko 1996 73,5/173,3 33
8. 52 Tomasz Laszko Polsko 1980 72,6/172 43
9. 55 Cristian Martin Rumunsko 1995 72,1/172,5 47
10. 60 Javier Vega Španělsko 1985 72,9/175,5 47
11. 61 Nikola Demo Chorvatsko 1979 81,5/178,1 55

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 71 Marcel Manea Rumunsko 1979 89,9 5 10 7 17
2. 67 Andrei Sychev Rusko 1978 87,4 11 24 10 34
3. 70 Hamdi Ghanem Egypt 1978 86,7 15 36 18 54
4. 72 František Feja Slovensko 1979 89,7 18 40 20 60
5. 63 Antonio Caballero Španělsko 1977 78,7 32 52 25 77
6. 68 Ricardo Vera Španělsko 1976 85,6 25 54 25 79
7. 66 Said Farghaly Egypt 1979 84,9 34
8. 73 Robert Kaczmarek Polsko 1976 88,5 40
9. 69 Miroslav Kubec Česká republika 1979 88 45
10. 74 Omar Quintana Španělsko 1978 84,2 50
11. 64 Mohamed Aboudala Egypt 1980 74,2 54
12. 62 Ahmed Eissa Egypt 1979 68,6 60

Kulturistika mužů masters od 40 do 44 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 84 Carlos Moral Španělsko 1976 108,5 5 10 5 15
2. 82 Andrei Leonov Rusko 1980 108 13 26 14 40
3. 85 Asmar Youssef Švédsko 1980 94,8 17 34 16 50
4. 78 Dorel Toma Rumunsko 1977 103,2 21 38 20 58
5. 79 Andrius Talacka Litva 1980 93,3 21 44 19 63
6. 75 Michal Mokoš Slovensko 1977 103,7 30 60 30 90
7. 86 Pedro Redin Španělsko 1977 97,8 38
8. 83 Jozef Greguš Slovensko 1978 101,6 39
9. 77 Michal Sitter Česká republika 1979 95,7 44
10. 76 Serageldin Mohamed Egypt 1979 101,3 49
11. 81 Fady Awad Egypt 1979 96,6 55

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 92 Nicola Barlotta Itálie 1975 68,7 10 5 15
2. 87 Emil Giurgiu Rumunsko 1975 69,5 22 14 36
3. 89 Herman Pysarenko Ukrajina 1973 69,7 30 14 44
4. 88 Joseph Doutau Francie 1971 70 38 18 56
5. 93 Victor Rubio Španělsko 1973 69,8 50 25 75
6. 90 Rafal Birnbach Polsko 1975 69,1 64 31 95
7. 91 Hani Ahmed Egypt 1974 70 66 33 99

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 95 Christian Racan Rakousko 1974 78,1 10 5 15
2. 98 Jose-Maria Jimenez Španělsko 1973 78,5 26 13 39
3. 146 Nfene Nguema Francie 1972 77,7 26 14 40
4. 94 Andrzej Drabikowski Polsko 1974 79,1 46 25 71
5. 97 Mats Ljung Švédsko 1975 77,6 48 27 75
6. 101 Ivan Castillo Španělsko 1971 77,1 52 26 78
7. 96 Hesham Mohamed Egypt 1975 76,5 68 33 101

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 99 Jose Luis Ortiz Španělsko 1971 88,3 8 10 5 15
2. 104 Sebastian Szmyt Polsko 1971 89,3 9 20 12 32
3. 103 Zbyněk Ceradský Česká republika 1975 89,1 16 32 16 48
4. 106 Jakub Potocki Polsko 1971 89,5 17 44 18 62
5. 65 Davide Galleani Itálie 1979 86,4 27 48 25 73
6. 105 Rafael De Pedro Španělsko 1972 87,8 31 56 29 85
7. 102 Mostafa Elkashef Egypt 1975 84,5 37
8. 107 Jesus Ozores Španělsko 1971 82,6 40
9. 100 Michal Trykar Česká republika 1974 89,9 43

Kulturistika mužů masters od 45 do 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 110 Martin Dráb Česká republika 1973 101,4 5 10 5 15
2. 111 Roland Brosman Slovensko 1974 106 12 22 12 34
3. 117 Marco Bachmann Švýcarsko 1973 99,7 13 28 15 43
4. 116 Arnaud Palisant Francie 1974 103,1 21 40 28 68
5. 118 Yrius Jhony Francie 1972 95,4 31 54 18 72
6. 119 Tomasz Danielak Polsko 1975 91,8 31 54 27 81
7. 120 Piotr Wierzchanowski Polsko 1972 33
8. 109 Stephan Canetti Francie 1971 104,4 35
9. 108 Stanislav Slimák Slovensko 1973 104 48
10. 113 Mario Feuser Německo 1972 92,6 49
11. 112 Amr Sherif Egypt 1975 109,4 54
12. 114 Nasser Djebeniani Bulharsko 1975 97,6 57
DNC 115 Henry Lundell Švédsko 1974 105,1

Kulturistika mužů masters od 50 do 54 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 125 Mariusz Balazinski Polsko 1970 79,8 12 5 17
2. 124 Fabio Pizzaferri Itálie 1966 78,7 28 16 44
3. 123 Onita Caracuda Rumunsko 1966 76,1 30 15 45
4. 128 Jan Tomášek Česká republika 1969 97,3 32 14 46
5. 150 Gonzalez Laurent Francie 1969 77,2 56 26 82
6. 127 Carlos Cabello Španělsko 1970 93,8 58 30 88
7. 126 Robby De Ryck Belgie 1970 77,4 68 34 102

Kulturistika mužů masters od 55 do 59 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 136 Knut Oines Norsko 1965 98,5 22 26 14 40
2. 138 Thomas Scheu Německo 1962 95,2 21 30 12 42
3. 137 Jan Nordlund Švédsko 1965 99,5 15 32 14 46
4. 135 Ray Polfliet Nizozemsko 1964 83,2 23 34 21 55
5. 139 Eric Gerst Francie 1961 86,8 15 42 22 64
6. 134 Nick Swann Velká Británie 1961 88,8 26 52 26 78
7. 133 Eric Burle Francie 1961 85,6 33
8. 129 Manuel Millan Španělsko 1964 70,7 34
9. 132 Costel Torcea Rumunsko 1965 75 39
10. 131 Michel Perez Francie 1963 73,1 49
11. 130 Mario Gasser Rakousko 1965 74,5 50

Kulturistika mužů masters nad 60 let

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 141 Roberto Massagli Itálie 1960 94,2 16 11 27
2. 144 Aleksandr Aleksejev Rusko 1959 99,7 18 10 28
3. 143 Miloš Pavlů Česká republika 1958 77,4 36 16 52
4. 142 Sigurkarl Adalsteinsson Island 1959 77 36 18 54
5. 140 Rafael Vera Španělsko 1945 76,8 52 25 77
6. 148 Nicolea Sibiceanu Rumunsko 1958 52 27 79
7. 145 Toth Pierre Francie 1955 68,7 68 34 102

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 110 Martin Dráb Česká republika 1973 101,4 6 6
2. 84 Carlos Moral Španělsko 1976 108,5 11 11
3. 92 Nicola Barlotta Itálie 1975 68,7 16 16
4. 71 Marcel Manea Rumunsko 1979 89,9 19 19
5. 95 Christian Racan Rakousko 1974 78,1 23 23
6. 99 Jose Luis Ortiz Španělsko 1971 88,3 32 32
7. 125 Mariusz Balazinski Polsko 1970 79,8 33 33
8. 141 Roberto Massagli Itálie 1960 94,2 41 41
9. 136 Knut Oines Norsko 1965 98,5 44 44

Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 122 Julien Camdessoucens Francie 1986 10 5 15
2. 121 Toni Marti Španělsko 1990 20 10 30

Umělecké fitness žen

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 152 Oleksandra Tarasova Ukrajina 1991 161 24 5 19 5 24
2. 160 Lenka Červená Česká republika 1985 155,6 18 11 17 12 29
3. 155 Karolína Holbová Slovensko 2001 164,6 17 18 18 17 35
4. 151 Anna Vavilova Ukrajina 1995 172 31 22 23 16 39
5. 154 Viktoria Ilosvay Maďarsko 2000 163,6 7 44 10 30 40
6. 153 Dorottya Agoston Maďarsko 1997 165 22 34 18 25 43
7. 157 Anna Tereza Černošková Česká republika 2002 168,5 36 20
8. 156 Virag Vago Maďarsko 2002 165,5 28 38
9. 159 Oleksandra Vakarova Ukrajina 1990 161 46 35
10. 158 Elena Krakhmaleva Francie 1986 163 44 48

Physique mužů masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 161 Vladimir Lanevich Rusko 1978 186 10 10 10
2. 169 Mario Paez Paraguay 1977 175,5 12 12 12
3. 170 Williams Ani Švédsko 1979 183,7 14 15 15
4. 171 Khurram Butt Dánsko 1976 165,1 18 17 17
5. 168 Nicola Maccarini Itálie 1979 183,4 30 24 24
6. 162 Roman Hajabáč Česká republika 1976 191,5 20 26 26
7. 164 Jesus Espigares Španělsko 1977 175 39
8. 165 Ramin Moggi Itálie 1979 175,5 40
9. 563 Dragan Stojchevski Makedonie 1979 181 40
10. 166 Jose Luna Španělsko 1979 174,5 51
11. 163 Ondřej Prichzi Česká republika 1980 172,8 53

Physique mužů masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 179 Jean-Philippe Cesari Francie 1975 174 6 5 5
2. 181 Rui Ferreira Portugalsko 1971 172,2 10 11 11
3. 172 Tuomas Viitala Švédsko 1973 176 17 18 18
4. 177 Raul Lopez Španělsko 1971 179,8 18 19 19
5. 180 Radoslaw Siciun Polsko 1973 174,5 25 23 23
6. 175 Giovanni Basso Itálie 1974 178,7 34 30 30
7. 173 Zdeněk Vrána Česká republika 1971 179 35
8. 178 Petter Valvik Norsko 1973 167 41
9. 176 Christian Casciaro Itálie 1974 181,5 43
10. 174 Martin Paleček Česká republika 1974 182 47

Physique mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 182 Costin Ilinca Rumunsko 1967 174 5 5
2. 184 Antonio Damiano Itálie 1969 172,7 10 10
3. 183 Jean-Marc Bernard Francie 1964 171,4 17 17
4. 185 Amir Meabed Egypt 1966 171,5 18 18

Physique mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 161 Vladimir Lanevich Rusko 1978 186 9 9
2. 179 Jean-Philippe Cesari Francie 1975 174 9 9
3. 182 Costin Ilinca Rumunsko 1967 174 12 12

Wellness fitness masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 189 Rebeka Climent Španělsko 1975 151,5 5 5
2. 186 Anna Ropponen Finsko 1985 170,5 13 13
3. 187 Liza Vera Španělsko 1984 164,3 15 15
4. 188 Natalia Krylo Andorra 1975 158,5 18 18

Bodyfitness masters od 35 do 39 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 194 Alina Yaman Ukrajina 1985 170,5 6 6 6
2. 191 Alla Savchenko Ukrajina 1984 162,2 11 11 11
3. 195 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,4 13 15 15
4. 196 Yana Shyrokykh Ukrajina 1983 160,8 23 21 21
5. 190 Svitlana Ivanina Ukrajina 1982 166,3 25 24 24
6. 198 Julita Ciunyte Litva 1985 165 36 29 29
7. 197 Heidi Jarvinen Finsko 1985 164,5 39
8. 199 Elena Masaryková Slovensko 1983 161,8 39
9. 193 Alessandra Bianco Španělsko 1983 158,6 40
10. 192 Mirian Urbano Španělsko 1981 164 45

Bodyfitness masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 200 Svitlana Hordiienko Ukrajina 1980 156,5 6 6
2. 201 Jennifer Holguera Španělsko 1978 156 12 12
3. 202 Olena Vasilieva Ukrajina 1980 166 15 15
4. 204 Natalia Kazko Španělsko 1980 159 18 18
5. 203 Sara Grobar Francie 1980 154,5 25 25

Bodyfitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 215 Tiina Niinimaki Finsko 1966 151,5 6 5 5
2. 208 Maryna Yershova Ukrajina 1969 176,2 13 14 14
3. 218 Susan Hakala Finsko 1975 164,7 16 15 15
4. 211 Mayya Sventitskaya Francie 1973 166,5 17 15 15
5. 216 Kati Olamo Finsko 1972 157,7 27 26 26
6. 217 Anna Kilpelainen Finsko 1974 168,5 32 28 28
7. 206 Vladimíra Žeravíková Česká republika 1972 165 36
8. 210 Victoria Hernandez Španělsko 1970 168,5 36
9. 209 Ann Maria De Meulenaere Belgie 1974 165,4 46
10. 207 Tatiana Zalas Polsko 1974 161 56
11. 212 Ingrid Stuart Nizozemsko 1969 157,5 56
12. 213 Malgorzata Piwko Polsko 1975 163,5 59
13. 205 Chari Guillen Španělsko 1969 159 59
14. 214 Christine Rabemananjara Francie 1967 157 63

Bodyfitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 194 Alina Yaman Ukrajina 1985 170,5 6 6
2. 200 Svitlana Hordiienko Ukrajina 1980 156,5 10 10
3. 215 Tiina Niinimaki Finsko 1966 151,5 15 15

Physique mužů do 173 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 226 Farbad Chaharlang Švédsko 1994 164,2 6 6
2. 561 Milad Amiri Finsko 1994 168,5 12 12
3. 224 Khurram Butt Dánsko 1976 165,1 17 17
4. 220 Ciprian Borcan Rumunsko 1996 172 19 19
5. 225 Andre Pereira Portugalsko 1997 164 23 23
6. 221 Ondřej Prichzi Česká republika 1980 172,8 28 28
7. 223 Jean-Marc Bernard Francie 1964 171,4 35 35

Physique mužů do 179 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 233 Alexandru Iordan Rumunsko 1997 178,3 9 9 9
2. 231 Sebastian Serpescu Rumunsko 1998 173,4 10 9 9
3. 230 Sergiy Royko Ukrajina 1988 177 12 13 13
4. 228 Yahya Al-Kiyumi Omán 1993 174 23 20 20
5. 227 Rafael Bogarthe Portugalsko 1993 173,4 22 27 27
6. 232 Oleksandr Savchenko Ukrajina 1993 175 31 28 28
7. 560 Hrvoje Ivcetic Chorvatsko 1984 1984 36
8. 229 Antony Malek Francie 1982 174,5 37

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 236 Pierre-Martin Murcia Francie 1988 182 9 9 9
2. 239 Alexander Ronchetti Švýcarsko 1988 179,7 9 11 11
3. 237 Damian Dombrowski Polsko 1996 180 14 16 16
4. 565 Antonio Moreno Španělsko 1991 180 18 17 17
5. 240 Ats Lahi Estonsko 1989 179,2 28 25 25
6. 235 Rami Khalil Finsko 1997 181,3 34 29 29
7. 241 Arturas Zikis Litva 1991 181,7 35
8. 238 Joaquin Sol Španělsko 1985 181,6 36
9. 234 Simon Buyssie Francie 1996 180,3 41

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 245 Illia Karpenko Ukrajina 1994 190,5 16 11 11
2. 243 Ali Nezamizadeh Francie 1990 186 12 12 12
3. 248 George Soare Rumunsko 1988 189,3 20 15 15
4. 242 Vladimir Lanevich Rusko 1978 186 15 19 19
5. 251 Filip Olšavský Slovensko 1996 194,5 19 22 22
6. 254 Andreas Hamberg Finsko 1982 187,3 31 28 28
7. 244 Sandor Berecz Maďarsko 1992 189,5 39
8. 247 Mariano Catarecha Španělsko 1981 186 40
9. 253 Williams Ani Švédsko 1979 183,7 42
10. 246 Nicola Maccarini Itálie 1979 183,4 47
11. 250 Valerio Iacovella Itálie 1983 185,5 52
12. 249 Diego Galera Španělsko 1982 185 54
13. 252 David Azan Francie 1986 189 65

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 226 Farbad Chaharlang Švédsko 1994 164,2 7 7
2. 236 Pierre-Martin Murcia Francie 1988 182 12 12
3. 245 Illia Karpenko Ukrajina 1994 190,5 15 15
4. 233 Alexandru Iordan Rumunsko 1997 178,3 17 17

Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 256 Nicola Barlotta Itálie 1975 68,7 5 12 5 17
2. 262 Jonay Mesa Španělsko 1981 68166 10 18 10 28
3. 261 Daniel Barragan Španělsko 1988 64,2 15 32 16 48
4. 257 Herman Pysarenko Ukrajina 1973 69,7 19 44 23 67
5. 259 Joseph Doutau Francie 1971 70 25 46 22 68
6. 255 Hani Ahmed Egypt 1974 70 30 60 30 90
7. 260 George Solzaru Rumunsko 1988 62,7 35
8. 258 Ahmed Eissa Egypt 1979 68,6 40

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 267 Christian Racan Rakousko 1974 78,1 15 18 6 24
2. 274 Dawid Ziola Polsko 1985 79,3 17 26 13 39
3. 270 Eddie Canchica Španělsko 1992 79,1 16 28 14 42
4. 263 Nfene Nguema Francie 1972 77,7 16 38 19 57
5. 266 Daniel Kunikowski Polsko 1986 79,1 19 42 21 63
6. 265 Mariusz Balazinski Polsko 1970 79,8 34 56 26 82
7. 269 Mickael De Sousa Francie 1987 74,1 34
8. 268 Jose-Maria Jimenez Španělsko 1973 78,5 37
9. 273 Antonio Caballero Španělsko 1977 78,7 41
10. 272 Mats Ljung Švédsko 1975 77,6 54
11. 271 Mohamed Aboudala Egypt 1980 74,2 54
12. 566 Ahmed Mohamed Egypt 1986 79,1 56
13. 264 Louis Milane Francie 1964 74,8 65

Kulturistika mužů do 85 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 277 Sherif Elshiwy Egypt 1978 83,7 12 6 18
2. 278 William Rodríguez Salvador 1983 83,5 28 20 48
3. 276 Mohamed Benziane Francie 1983 84,4 40 16 56
4. 279 Omar Quintana Španělsko 1978 84,2 40 18 58
5. 275 Said Farghaly Egypt 1979 84,9 42 20 62
6. 281 Mostafa Elkashef Egypt 1975 84,5 46 23 69

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 286 Dmytro Marchenko Ukrajina 1984 86,6 5 10 5 15
2. 284 Andrei Sychev Rusko 1978 87,4 12 24 12 36
3. 282 Sebastian Szmyt Polsko 1971 89,3 14 32 17 49
4. 280 Jose Luis Ortiz Španělsko 1971 88,3 21 38 18 56
5. 288 Robert Kaczmarek Polsko 1976 88,5 29 52 29 81
6. 289 Hamdi Ghanem Egypt 1978 86,7 31 56 26 82
7. 287 Emad Elmanyalawy Egypt 1986 89,1 32
8. 290 Rafael De Pedro Španělsko 1972 87,8 43
9. 285 Jakub Potocki Polsko 1971 89,5 45
10. 283 Pawel Zukowski Polsko 1992 89,5 45

Kulturistika mužů do 95 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 291 Aleksandr Martynkin Rusko 1987 93,7 10 5 15
2. 296 Asmar Youssef Švédsko 1980 94,8 32 13 45
3. 293 Andrius Talacka Litva 1980 93,3 34 16 50
4. 292 Mohamed Aboushady Egypt 1984 91 40 21 61
5. 295 Adrian Konieczynski Polsko 1993 94,5 42 21 63
6. 294 Yousuf Al-Hinai Omán 1984 94,1 54 28 82

Kulturistika mužů nad 95 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 308 Andrej Mandic Rakousko 1995 108,2 15 18 8 26
2. 303 Carlos Moral Španělsko 1976 108,5 11 18 9 27
3. 301 Tomasz Kornalewski Polsko 1981 98,3 13 30 17 47
4. 297 Andrei Leonov Rusko 1980 108 16 40 22 62
5. 300 Luis LLorente Španělsko 1984 101,1 24 44 21 65
6. 304 Sasa Lampas Srbsko 1993 116,8 31 58 30 88
7. 306 Arne Lundell Švédsko 1974 105,1 32
8. 310 Oleksandr Dybov Ukrajina 1984 118,6 43
9. 305 Pawel Sawicki Polsko 1988 116 44
10. 299 Evgenii Lobanov Rusko 1981 108,5 49
11. 298 Yrius Jhony Francie 1972 95,4 54
12. 309 Amr Sherif Egypt 1975 109,4 60
13. 307 Nasser Djebeniani Bulharsko 1975 97,6 65

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 291 Aleksandr Martynkin Rusko 1987 93,7 7 7
2. 308 Andrej Mandic Rakousko 1995 108,2 15 15
3. 286 Dmytro Marchenko Ukrajina 1984 86,6 16 16
4. 256 Nicola Barlotta Itálie 1975 68,7 16 16
5. 267 Christian Racan Rakousko 1974 78,1 24 24
6. 277 Sherif Elshiwy Egypt 1978 83,7 27 27

Physique žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 312 Nataliia Prokhorova Ukrajina 1971 169,5 6 12 8 20
2. 315 Peggy Borocco Francie 1974 155 15 28 14 42
3. 311 Ulrika Thunberg Švédsko 1975 164 13 26 21 47
4. 379 Miljana Pavkovic Chorvatsko 1977 161,4 24 42 16 58
5. 314 Maryna Melchenko Ukrajina 1979 157 27 48 21 69
6. 318 Milena Koudelková Česká republika 1974 163 27 54 27 81
7. 316 Lucie Jakešová Česká republika 1979 163 28
8. 317 Ana Maria Prieto Španělsko 1980 177 42
9. 319 Tatiana Rey Španělsko 1983 159,5 43
10. 313 Agnete Honkala Finsko 1966 163 50

Bodyfitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 320 Tiia Kaare Estonsko 1997 157,5 11 9 9
2. 323 Dina Kaspi Finsko 1993 156,5 13 10 10
3. 325 Karina Shcherbak Rusko 1986 155 14 14 14
4. 321 Inna Zinchenko Ukrajina 1988 152 13 18 18
5. 322 Mariia Maievska Ukrajina 1987 157,3 23 24 24
6. 326 Laura Hačková Slovensko 1994 156,8 34 30 30
7. 327 Jennifer Cristobal Španělsko 1987 157,5 36
8. 329 Jasmina Sanchez Španělsko 1988 156 38
9. 324 Daniela Martinescu Rumunsko 1984 150,4 43
10. 328 Christine Rabemananjara Francie 1967 157 50

Bodyfitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 334 Tatiana Mandolina Rusko 1986 162,2 9 7 7
2. 330 Jonna Makinen Finsko 1992 159 11 13 13
3. 340 Rocio Araujo Španělsko 1995 160,5 12 14 14
4. 333 Karoliina Skantsi Finsko 1989 161,5 18 17 17
5. 336 Alla Savchenko Ukrajina 1984 162,2 27 25 25
6. 335 Yana Shyrokykh Ukrajina 1983 160,8 31 28 28
7. 339 Alessandra Bianco Španělsko 1983 158,6 39
8. 331 Martina Sletsjoee Česká republika 1887 161,5 39
9. 337 Olga Meniailo Ukrajina 1987 160,5 40
10. 332 Chari Guillen Španělsko 1969 159 49

Bodyfitness žen do 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 347 Mira Hotti Finsko 1993 167 20 13 13
2. 344 Rejoice Godwin Nigérie 1992 167,4 9 14 14
3. 341 Kateryna Ishchenko Ukrajina 1986 165,5 14 14 14
4. 348 Sanni Kastelvuo Finsko 1991 164 19 16 16
5. 346 Svitlana Ivanina Ukrajina 1982 166,3 29 24 24
6. 342 Olena Vasilieva Ukrajina 1980 166 21 25 25
7. 345 Simona Šimánová Česká republika 1993 163,4 30
8. 343 Julita Ciunyte Litva 1985 165 37

Bodyfitness žen nad 168 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 351 Alina Yaman Ukrajina 1985 170,5 5 5
2. 354 Dusica Djokic Srbsko 1997 170,5 10 10
3. 349 Milla Kelahaara Finsko 1991 171,4 15 15
4. 352 Oleksandra Shtorts Ukrajina 1995 171 21 21
5. 353 Maryna Yershova Ukrajina 1969 176,2 24 24
6. 350 Victoria Hernandez Španělsko 1970 168,5 30 30

Bodyfitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 351 Alina Yaman Ukrajina 1985 170,5 8 8
2. 334 Tatiana Mandolina Rusko 1986 162,2 11 11
3. 320 Tiia Kaare Estonsko 1997 157,5 12 12
4. 347 Mira Hotti Finsko 1993 167 20 20

Smíšené páry

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 359 Liubov Popova
Vadym Vasylevskyi
Ukrajina 7 14 5 19
2. 355 Andrijana Dabic
Andrej Mandic
Rakousko 9 18 10 28
3. 360 Elena Masaryková
Peter Tatarka
Slovensko 16 32 16 48
4. 364 Martina Sletsjoee
Zbyněk Ceradský
Česká republika 22 44 20 64
5. 357 Lucie Jakešová
Miroslav Kubec
Česká republika 21 42 25 67
6. 356 Daniela Martinescu
Emil Giurgiu
Rumunsko 36 56 29 85
7. 365 Julita Ciunyte
Andrius Talacka
Litva 38
8. 362 Milena Koudelková
Bohumil Ševc
Česká republika 40
9. 363 Markéta Härtl
Michal Sitter
Česká republika 46
10. 361 Maria Garcia
Omar Quintana
Španělsko 47
11. 358 Delia Lacataru
George Solzaru
Rumunsko 53

Physique žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 366 Mina-Sofia Mahzoon Švédsko 1991 157,5 12 8 20
2. 369 Aline Beck Švýcarsko 1986 160,8 18 11 29
3. 368 Andrijana Dabic Rakousko 1988 162,5 36 18 54
4. 371 Borocco Peggy Francie 1974 155 44 15 59
5. 373 Lucie Jakešová Česká republika 1979 163 52 25 77
6. 372 Maryna Melchenko Ukrajina 1979 157 58 27 85
7. 370 Inga Erikson Finsko 1988 160,5 62 34 96

Physique žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 375 Nataliia Prokhorova Ukrajina 1971 169,5 14 12 26
2. 377 Aleksandra Krzyworzeka Polsko 1989 166 18 11 29
3. 376 Liubov Popova Ukrajina 1988 166,5 28 7 35
4. 378 Ulrika Thunberg Švédsko 1975 164 38 20 58
5. 374 Araceli Fernandez Španělsko 1983 164 50 25 75

Physique žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 375 Nataliia Prokhorova Ukrajina 1971 169,5 6 6
2. 366 Mina-Sofia Mahzoon Švédsko 1991 157,5 9 9

Fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 381 Nataliia Toropova Rusko 1999 159,6 18 7 16 5 21
2. 388 Tatiana Ondrušková Slovensko 2003 161 9 17 7 21 28
3. 387 Marharyta Doroshenko Ukrajina 1998 153,7 16 16 21 16 37
4. 385 Inna Nosolenko Ukrajina 1991 153 30 19 20 18 38
5. 389 Beatrix Ilosvay Maďarsko 2004 160 13 44 15 30 45
6. 383 Svitlana Hordiienko Ukrajina 1980 156,5 42 17 30 15 45
7. 386 Lenka Červená Česká republika 1985 155,6 29 34 63
8. 380 Delia Lacataru Rumunsko 1993 152,2 31 38 69
9. 382 Laura Antikainen Finsko 1992 159 36 39 75
10. 384 Xyomara Valdivia Mexiko 1976 154,6 48 46 94

Fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 396 Nelli Novodomská Slovensko 2004 167,4 15 15 30
2. 395 Viktoria Ilosvay Maďarsko 2000 163,6 6 29 35
3. 390 Virag Vago Maďarsko 2002 165,5 19 18 37
4. 392 Karolína Holbová Slovensko 2001 164,6 19 19 38
5. 394 Dorottya Agoston Maďarsko 1997 165 22 16 38
6. 393 Ana-Marija Zujovic Srbsko 1990 166,5 32 14 46
7. 391 Lucia Mikušová Slovensko 2004 163,8 22 28 50

Fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 381 Nataliia Toropova Rusko 1999 159,6 5 5
2. 396 Nelli Novodomská Slovensko 2004 167,4 10 10

Fitness mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 398 Roman Haishuk Ukrajina 1995 165,5 10 7 17
2. 397 Michal Barbier Slovensko 1997 170 7 12 19
3. 399 Fedir Khashalov Ukrajina 1981 165 13 12 25

Muscular physique mužů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 405 Anton Papezhuk Ukrajina 1987 164,2 10 10
2. 400 Bright Eze Belgie 1979 177,5 13 13
3. 222 Kamil Kozlik Polsko 1990 172,5 15 15
4. 404 Sergii Tkachenko Ukrajina 1989 172,6 15 15
5. 402 Donatas Rapsas Litva 1978 176,5 25 25
6. 403 Kevin Secundino Francie 1987 182 31 31
7. 401 Daniel Perrella Španělsko 1994 184 32 32

Classic physique masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 408 Waldemar Biernacki Polsko 1979 81/174 8 14 7 21
2. 406 Peter Tatarka Slovensko 1977 88,1/177 8 18 15 33
3. 411 Ahmed Elsayed Egypt 1978 84,5/176,5 17 36 14 50
4. 407 Andrey Kozyaev Rusko 1977 91,6/180,1 19 34 18 52
5. 410 Wael Ali Egypt 1978 86/176,4 23 52 28 80
6. 412 Gadir Akhundov Rusko 1980 79,2/172 30 58 25 83
7. 409 Elsayed Elsayed Egypt 1976 84,1/174 35
8. 413 Richard Bílík Česká republika 1979 86/178 40

Classic physique masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 419 Tomasz Danielak Polsko 1975 91,8/183 18 11 29
2. 416 Zbyněk Ceradský Česká republika 1975 89,1/178,5 20 14 34
3. 418 Jean-Francois Garrigues Francie 1974 79,9/173,3 22 14 36
4. 415 Antun Vizir Chorvatsko 1975 70,6/168 42 20 62
5. 417 Antonio DeLaQuintana Belgie 1973 80,9/173 50 19 69
6. 414 Louis Milane Francie 1964 74,8 56 30 86

Classic physique masters - absolutní vítětz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 408 Waldemar Biernacki Polsko 1979 81/174 6 6
2. 419 Tomasz Danielak Polsko 1975 91,8/183 9 9

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 423 Mariia Burlaka Ukrajina 1985 154,7 8 5 5
2. 427 Nataliia Poperechna Ukrajina 1984 164 10 11 11
3. 424 Relika Merilai Estonsko 1982 154 12 17 17
4. 425 Nadezhda Zhuravleva Rusko 1983 160,5 25 18 18
5. 421 Virginia Blanco Španělsko 1984 156 20 24 24
6. 422 Laura Aller Španělsko 1983 161 32 28 28
7. 420 Lorena Salamero Španělsko 1985 162,5 37
8. 426 Maiju Hill Finsko 1982 161,5 37
9. 428 Vendula Mačalíková Česká republika 1983 162,5 43

Bikiny fitness masters od 35 do 39 let nad 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 432 Júlia Karová Česká republika 1985 166 6 6
2. 434 Kadri Tammoja Estonsko 1985 171,8 10 10
3. 435 Ruth Van Bochove Nizozemsko 1982 170 17 17
4. 433 Iwona Nowosielska Polsko 1981 167,4 19 19
5. 429 Doina Tematoru Rumunsko 1984 170,5 26 26
6. 431 Maria Rosa Prieto Španělsko 1982 168,8 31 31
7. 430 Lesley Peeters Belgie 1984 165,4 32 32

Bikiny fitness masters od 44 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 442 Sylvie Moocová Česká republika 1978 171 7 7
2. 441 Maria Simone Dos Santos Španělsko 1977 164 13 13
3. 440 Brigitta Veninger Maďarsko 1979 165 14 14
4. 437 Svetlana Shidlovskaya Rusko 1979 170,5 21 21
5. 439 Marcela Kotková Česká republika 1978 166 23 23
6. 438 Maaret Nousiainen Finsko 1976 170 26 26
7. 436 Natalia Gorshenina Rusko 1978 157 35 35

Bikiny fitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 452 Olga Usova Česká republika 1974 174,5 9 8 8
2. 448 Alla Petrova Španělsko 1973 158,5 8 10 10
3. 444 Elena Sozonova Rusko 1974 168,3 16 16 16
4. 450 Lourdes Inurria Španělsko 1975 164,4 20 17 17
5. 443 Silvia Bošnovičová Slovensko 1974 165,2 27 27 27
6. 445 Marjorie Picard Francie 1974 158,6 35 28 28
7. 449 Alicia Martin Španělsko 1970 164,7 37
8. 447 Heidi Frikke Dánsko 1975 165,5 39
9. 446 Sanna Laakso Finsko 1972 163 44
10. 562 Luz Alba Kolumbie 1973 161,5 46
11. 451 Maud Virenque Francie 1973 164 49

Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 423 Mariia Burlaka Ukrajina 1985 154,7 5 5
2. 432 Júlia Karová Česká republika 1985 166 11 11
3. 442 Sylvie Moocová Česká republika 1978 171 14 14
4. 452 Olga Usova Česká republika 1974 174,5 20 20

Classic physique mužů do 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 457 Yurii Zymohliad Ukrajina 1986 81/173,6 6 10 14 24
2. 458 Jorge Patzan Guatemala 1995 66,9/164 11 24 12 36
3. 456 Jonay Mesa Španělsko 1981 68/166 13 28 10 38
4. 459 Daniel Kunikowski Polsko 79,1/173,7 20 42 21 63
5. 462 Waldemar Biernacki Polsko 1979 81/174 26 46 24 70
6. 453 Gadir Akhundov Rusko 1980 79,2/172 32 60 28 88
7. 461 Ronaldo Hernandez Nikaragua 1985 75,5/174,6 35
8. 454 Jean-Francois Garrigues Francie 1974 79,9/173,3 41
9. 460 Marco Cella Španělsko 1990 80,5/174,3 43
10. 455 Oleksandr Sirenko Ukrajina 1995 73,5/170 52
11. 463 Elsayed Elsayed Egypt 1976 84,1/174 52

Classic physique mužů nad 175 cm

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 470 Stanislav Tarasov Ukrajina 1995 96,2/183,2 7 14 10 24
2. 466 Bernard Antwi Finsko 1989 84,3/176,5 13 20 12 32
3. 468 Peter Tatarka Slovensko 1977 88,1/177 16 28 13 41
4. 465 Filip Dropulic Chorvatsko 1995 97/184 18 38 16 54
5. 474 Ahmed Elsayed Egypt 1978 84,5/176,5 35 54 28 82
6. 464 William Rodríguez Salvador 1983 83,5/176,8 35 56 26 82
7. 467 Evgenij Tsisar Rusko 1986 83/176,5 36
8. 471 Marcin Dziadczyk Polsko 1991 92,2/180,5 36
9. 473 Andrey Kozyaev Rusko 1977 91,6/180,1 38
10. 469 Wael Ali Egypt 1978 86/176,4 42
11. 472 Francisco Lopez Španělsko 1980 87/178,9 54

Classic physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 457 Yurii Zymohliad Ukrajina 1986 81/173,6 6 6
2. 470 Stanislav Tarasov Ukrajina 1995 96,2/183,2 9 9

Bikiny fitness žen do 158 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 477 Mariia Burlaka Ukrajina 1985 154,7 8 7 7
2. 475 Sandra Kazlauskiene Litva 1987 158 11 9 9
3. 482 Maria Sava Rumunsko 1993 157,7 16 16 16
4. 476 Elvi-Victorija Alekseeva Finsko 1995 158 20 21 21
5. 480 Flavia Furdui Rumunsko 1996 158 20 21 21
6. 479 Virginia Blanco Španělsko 1984 156 30 30 30
7. 481 Relika Merilai Estonsko 1982 154 37
8. 478 Natalia Gorshenina Rusko 1978 157 37

Bikiny fitness žen do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 488 Lina Real Španělsko 1987 159 8 8 8
2. 487 Viktoriia Chernenko Ukrajina 2000 159 10 10 10
3. 486 Adéla Uhrová Česká republika 1998 158,5 13 12 12
4. 490 Magdalena Orzech Polsko 1993 158,6 19 22 22
5. 489 Tetiana Barabash Ukrajina 1996 160 27 23 23
6. 491 Marta Berbel Španělsko 1996 159,4 32 30 30
7. 484 Marjo Voutilanen Finsko 1989 159 35
8. 483 Ewa Menzel Polsko 1986 159 38
9. 485 Laure Verbeke Belgie 1994 159 44

Bikiny fitness žen do 164 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 493 Ivanna Kadyrova Ukrajina 1993 161,3 11 9 9
2. 501 Oleksandra Sumanieieva Ukrajina 1997 163 11 11 11
3. 492 Natalia Tertyshna Ukrajina 1994 161,8 22 15 15
4. 500 Nataliia Poperechna Ukrajina 1984 164 9 16 16
5. 498 Viktorija Sadovskaja Litva 1995 164 25 22 22
6. 497 Julietta Sebok Maďarsko 1990 163 33 29 29
7. 499 Katarzyna Oleskiewicz-Szuba Polsko 1993 193,8 33
8. 504 Evelin Szalai Maďarsko 1995 161,8 41
9. 503 Ashley Decalut Belgie 11994 162,8 42
10. 496 Nadezhda Zhuravleva Rusko 1983 160,5 53
11. 495 Jessica Rodriguez Španělsko 1994 162,2 54
12. 502 Iryna Hrabovska Ukrajina 1994 163 59
13. 564 Luz Alba Kolumbie 1973 161,5 64
DNC 494 Emma Contursi Francie 1998 164

Bikiny fitness žen do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 513 Joanna Tanska Polsko 1998 165,5 5 5 5
2. 511 Simona Hostačná Slovensko 1990 164,4 17 15 15
3. 518 Violeta Palamarchuk Ukrajina 1995 165,5 16 15 15
4. 515 Sanna Paasimaa Finsko 1997 165 13 16 16
5. 509 Alexandra Subotič Slovensko 1996 165,5 32 27 27
6. 508 Iryna Ovsiienko Ukrajina 1994 164,5 32 27 27
7. 507 Sandra Grujic Srbsko 1989 165 37
8. 510 Andrea Almagro Andorra 1992 164,6 37
9. 512 Júlia Karová Česká republika 1985 166 43
10. 505 Karmen Kiier Estonsko 1986 165,5 45
11. 506 Brigitta Veninger Maďarsko 1979 165 60
12. 517 Marcela Kotková Česká republika 1978 166 63
13. 519 Andrea Lazaro Španělsko 1993 165 65
14. 514 Natalia Galindo Španělsko 1994 164,5 68
15. 516 Ramona Nedelcu Rumunsko 1990 165 68

Bikiny fitness žen do 169 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 523 Viktoriia Lysenko Ukrajina 1990 167,5 7 7 7
2. 524 Aisha Kaipova Kazachstán 1999 167,5 14 11 11
3. 522 Agne Kiviselg Estonsko 1988 167,6 17 16 16
4. 529 Denisa Grassingerová Česká republika 1990 168,4 20 18 18
5. 525 Wiktoria Gasior Polsko 1998 168 18 21 21
6. 521 Alice Andreasson Švédsko 1997 168 34 30 30
7. 527 Anna Dushenko Ukrajina 1995 168 37
8. 526 Kady Parnaku Estonsko 1987 168,4 39
9. 528 Iwona Nowosielska Polsko 1981 167,4 43
10. 520 Anna Wroblewska Polsko 1990 167,5 45

Bikiny fitness žen do 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 537 Aneta Tichá Slovensko 2002 171,5 8 9 9
2. 538 Sanja Novakovic Španělsko 1992 169,4 10 10 10
3. 533 Natalia Machowicz Polsko 1992 170,4 16 18 18
4. 536 Julie Svitáková Česká republika 2001 170 26 18 18
5. 532 Sylvie Moocová Česká republika 1978 171 16 20 20
6. 534 Anna Kotova Rusko 1987 170 33 28 28
7. 535 Liis Toomse Estonsko 1995 170,1 35
8. 530 Maris Malm Estonsko 1990 171,5 41
9. 539 Petra Vanhapiha Finsko 1990 170,7 43
10. 531 Doina Tematoru Rumunsko 1984 170,5 47

Bikiny fitness žen nad 172 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 542 Wiktoria Nnaka Polsko 2001 175 5 5
2. 541 Kristýna Berná Česká republika 1997 177,8 13 13
3. 543 Beata Rantaeskola Finsko 1994 173,5 18 18
4. 540 Natália Lukačka Slovensko 1992 176,8 18 18
5. 544 Silja Ramson Estonsko 1989 183 20 20

Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 542 Wiktoria Nnaka Polsko 2001 175 5 5
2. 488 Lina Real Španělsko 1987 159 11 11
3. 477 Mariia Burlaka Ukrajina 1985 154,7 13 13
4. 523 Viktoriia Lysenko Ukrajina 1990 167,5 24 24
5. 493 Ivanna Kadyrova Ukrajina 1993 161,3 25 25
6. 513 Joanna Tanska Polsko 1998 165,5 27 27
7. 537 Aneta Tichá Slovensko 2002 171,5 33 33

Wellness fitness žen do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 545 Dagmara Dominiczak Polsko 1987 157,4 6 6
2. 547 Oona Hentunen Finsko 1997 156 14 14
3. 550 Rebeka Climent Španělsko 1975 151,5 15 15
4. 551 Maria Garcia Španělsko 1987 163 17 17
5. 548 Markéta Härtl Česká republika 1990 157 27 27
6. 546 Johanna Keikko Finsko 1993 159,5 30 30
7. 549 Barbara Flores Španělsko 1988 158,9 32 32

Wellness fitness žen nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 556 Lara Santini Chorvatsko 1997 168,5 5 5 5
2. 558 Nina Glavina Chorvatsko 1986 167 14 14 14
3. 559 Niina Kaunisto Finsko 1986 169 13 14 14
4. 553 Laura Peltomaki Finsko 1994 164 22 22 22
5. 557 Sabina Kaderková Česká republika 1992 168,5 23 23 23
6. 552 Liza Vera Španělsko 1984 164,3 30 30 30
7. 555 Sonja Kustre Chorvatsko 1989 173,5 35
8. 554 Theresa Bamer Rakousko 1990 166 40

Wellness fitness žen - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 556 Lara Santini Chorvatsko 1997 168,5 7 7
2. 545 Dagmara Dominiczak Polsko 1987 157,4 8 8
Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2020 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty