Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Arnold Classic Europe 2020 se přesouvá do Santa Susanny

Článek vydán 15. 11. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 1740

Arnold Classic Europe, které v posledních letech představuje v IFBB jeden z vrcholů sezóny, mění místo konání! Z důvodů omezení v původním pořadatelském městě Seville, která souvisejí s pandemií COVID-19, a s cílem zajistit všem účastníkům maximální bezpečnost, se událost stěhuje do Santa Susanny. V Santa Susanně se už za současných mimořádných okolností úspěšně odehrálo letošní mistrovství Evropy a také Mistrovství světa. Cílem tohoto kroku je tak také využít v Santa Susanně zkušeností zdejšího pořadatelského týmu s organizováním soutěží v dnešní nezvyklé době.

O přesunu akce informoval prezident mezinárodní federace IFBB Dr. Rafael Santonja na kongresu, který se konal v předvečer vzpomínaných světových šampionátů. Arnold Classic Europe se letos opět stane příležitostí pro amatérské i profesionální závodníky. Amatéři zde budou bojovat o IFBB Elite profesionální karty a IFBB Elite profesionálové o prestižní vítězství i finanční odměny. V rámci Arnold Classic Europe se navíc odehraje i letošní mistrovství světa určené právě IFBB Elite profesionálům. Datum konání tohoto sportovního festivalu se nemění - uskuteční se ve dnech 11. až 13. prosince a veškeré informace naleznete v inspection reportu.

Pokud máte zájem závodit na této soutěři, je nutné se přihlásit prostřednictvím Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Stačí odeslat e-mail na sekretariát svazu (sekretariat@skfcr.cz) a v kopii na Ludmilu Čížovou (ludmila.cizova@skfcr.cz) a Luboše Koumala (lubos.koumal@skfcr.cz). Co všechno by měl email obsahovat - Vaše jméno a příjmení, soutěž, kterou jste si vybrali, v jaké kategorii chcete závodit (podle inspection reportu) a nezapomeňte uvést i svou výšku (samozřejmě pokud Vaše kategorie výškové dělení má).

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty