Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na pohárovou soutěž GP Pepa Opava

Článek vydán 01. 12. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 1867

V sobotu 5. prosince se v Opavě koná již 42. ročník soutěže GP Pepa Opava. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky juniorů, mužů a masters, klasické kulturistiky, physique a classic physique mužů, bodyfitness, bikiny fitness, wellness fitness a physique žen - kompletní propozice zobrazíte zde. Absolutní vítězové kategorie kulturistika muži a bikiny fitness žen získají profesionální kartu IFBB Elite Pro. Klání se uskuteční v Lidovém domě v Opavě (ulice Otická 10). V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 20 českých závodníků. Uzávěrka přihlášek je v úterý 1. prosince o půlnoci. Přesné startovní listiny očekávejte ve čtvrtek.

Soutěže startuje v 10:00 a proběhne bez diváků. GP PEPA Opava 2020 bude vysílána živě na www.pepasport.cz.

Letošní součástí GP Pepa Opava je profesionální soutěž IFBB ELITE Czechia-PRO v kategoriích kulturistika mužů a bikiny fitness žen. Klání profesionálů začne v 18 hod.

Stále platí podmínka, dle nařízení vlády a pravidel, jejichž realizace je po udělení výjimky povinná, že každý účastník akce se musí (sportovec, trenér, pořadatel, fotograf, atd.) prokázat negativním PCR testem na Covid-19 ne starším 48 hodin od odběru biologického vzorku a to v písemné podobě. Potvrzení ve formě SMS tedy akceptováno nebude. Zahraniční účastníci se rovněž musí prokázat negativním PCR testem, který nesmí být starší 72 hodin od odběru biologického vzorku.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty