Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB Fitness Mania Classic 4 - startovní listiny

Článek vydán 18. 12. 2020 - Informace svazu - zhlédnutí: 1016

Pořadateli byla ve spolupráci se SKFČR ze strany vládních orgánů udělena výjimka pro konání 4. ročníku mezinárodní soutěže IFBB Fitness Mania Classic 4. Soutěž se bude konat v neděli 20. prosince v Kladně. Součástí výjimky je i umožnění ubytování v oficiálním hotelu - Hotel Kladno.

Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky juniorů, mužů a masters, klasické kulturistiky, physique juniorů, mužů a masters, classic physique mužů, bikiny fitness juniorek, žen a masters, bodyfitness a wellness fitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Pro absolutní vítěze nebo vítěze kategorií je celkem připraveno 24! profesionálních karet IFBB Elite Pro. Klání se uskuteční v Kulturním domě v Kladně (náměstí Sítná 3127).

Soutěž startuje v neděli 10:00 a proběhne bez diváků.

Celkem je přihlášeno přes 60 českých závodníků a přes 50 zahraničních závodníků.

Pokud jste se na soutěž hlásili a nevidíte se ve startovních listinách kontaktujte neprodleně sekretariát svazu na email sekretariat@skfcr.cz.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.


Startovní listina

bikiny fitness juniorky

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Sandra Ďuricová (Fit - K.O. Staré Město)
• 3. Simona Randová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Adéla Šťovíčková (Target Team)
• 5. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 6. Aneta Tichá (Slovensko)
• 7. Natália Kapustová (Slovensko)

bikiny fitness - do 163 cm

• 1. Kateřina Barešová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Zuzana Bartošová (Power Gym Jihlava)
• 3. Kamila Brzobohatá (Target Team)
• 4. Laure Verbeke (Belgie)
• 5. Stefani Strugarova (Bulharsko)

bikiny fitness - do 169 cm

• 1. Denisa Grassingerová (Target Team)
• 2. Monika Špačková (Target Team)
• 3. Andrea Štaudingerová (Slovensko)
• 4. Julietta Sebök (Maďarsko)
• 5. Kady Pärnaku (Estonsko)
• 6. Simona Enica (Nizozemsko)

bikiny fitness - nad 169 cm

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Eva Budina (Target Team)
• 3. Sandra Ďuricová (Fit - K.O. Staré Město)
• 4. Jana Jeřábková (Target Team)
• 5. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 6. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 7. Natália Lukačka (Slovensko)
• 8. Aneta Tichá (Slovensko)
• 9. Natália Kapustová (Slovensko)
• 10. Olga Peeters (Belgie)
• 11. Mascha Stutz (Německo)
• 12. Milena Alexova (Nizozemsko)

bikiny fitness masters

• 1. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 2. Vendula Mačalíková (Big1One Fitness)
• 3. Hana Milev (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Silvia Bošničová (Slovensko)
• 5. Olga Peeters (Belgie)
• 6. Mariann Miterli (Maďarsko)
• 7. Teina Tuheiava (Tahiti)

bodyfitness ženy - do 166 cm

• 1. Edita Klausova (Fitness Victory)
• 2. Petra Lacinová (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Pavla Machníková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 5. Simona Šimánová (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Veronika Vojtíšková (TJ Tesla Brno)
• 7. Vladimíra Žeraviková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Florence Gerard (Belgie)
• 9. Biro Raluca Elena (Rumunsko)
• 10. Rocio Araujo (Španělsko)
• 11. Alina Wilhelm (Německo)

bodyfitness ženy - nad 166 cm

• 1. Veronika Rynešová (Target Team)
• 2. Nikoleta Čulagová (Slovensko)
• 3. Rosario Guillen (Španělsko)

wellnes fitness - do 166 cm

• 1. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 2. Laura Bialyová (Slovensko)

wellnes fitness - nad 166 cm

• 1. Stephanie Wagenpfeil (Německo)

kulturistika junioři

• 1. Alexandr Baraldi (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. David Mesjar (SK Fiala´s Gym)
• 3. Petr Tejkl (MD Fitness Lanškroun)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Karel Tesař (Fitness Classic Železný Brod)
• 2. Mickael de Soussa (Francie)
• 3. Peter Socha (Slovensko)
• 4. Manuel Luque (Španělsko)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Aleš Trpišovský (Target Team)
• 2. Tadeáš Mihál (Slovensko)
• 3. Stanislav Slimák (Slovensko)
• 4. Roland Brosman (Slovensko)
• 5. Katsuaki Suzuki (Filipíny)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Martin Dráb (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Jan Fobl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Jan Matějka (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. David Mesjar (SK Fiala´s Gym)
• 5. Lukáš Motús (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 7. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Antonín Téma (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 9. Christian Leibhan (Německo)

kulturistika muži masters

• 1. Martin Dráb (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Miroslav Kubec (Target Team)
• 3. Eddy N´Guema (Francie)
• 4. Stanislav Slimák (Slovensko)
• 5. Roland Brosman (Slovensko)
• 6. Katsuaki Suzuki (Filipíny)

klasická kulturistika

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Radim Zábranský (Target Team)
• 3. Charis Vasiliou (Kypr)

physique classic

• 1. Richard Bílík (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 3. Antonio De La Quintana (Belgie)
• 4. Miroslav Škádra (Slovensko)
• 5. Charis Vasiliou (Kypr)
• 6. Mohammed Ali Fabricius Ali (Dánsko)

physique junioři

• 1. Martin Král (SF7 Team)
• 2. Vojtěch Krula (Pro Life Fitness Telč)
• 3. David Makula (Fitness Slavia Praha)
• 4. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)

physique muži - do 174 cm

• 1. Lukáš Červený (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 2. Petr König (AK-FITGYM)
• 3. Martin Král (SF7 Team)
• 4. David Makula (Fitness Slavia Praha)
• 5. Petr Růžička (Target Team)
• 6. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)

physique muži - do 178 cm

• 1. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 2. Kilian Colin (Francie)
• 3. Antony Fernandes (Francie)
• 4. Jaroslav Girgoško (Slovensko)
• 5. Slavomír Bilek (Slovensko)
• 6. Alexander Ronchetti (Švýcarsko)
• 7. Liam Gol (UK)

physique muži - nad 178 cm

• 1. Jakub Bezrouk (Target Team)
• 2. Vojtěch Krula (Pro Life Fitness Telč)
• 3. Pavel Nožička (Target Team)
• 4. Mathieu Carpaye (Francie)
• 5. Pierre Martin Murcia (Francie)
• 6.Filip Olšavský (Slovensko)

physique muži masters

• 1. Roman Hajabáč (Target Team)
• 2. Francois Vautravers (Tahiti)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty