Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Registrační poplatky na rok 2021

Článek vydán 07. 02. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 4301

V tomto článku si dovolujeme shrnout, jak funguje prodlužování registrací oddílů a registračních průkazů závodníků či vystavování nových registračních průkazů SKFČR na rok 2021.


ODDÍLY

Níže najdete návod, jak přesně uhradit registrační poplatek oddílu.

Ze svazových stránek ze sekce Formuláře svazu si stáhnete formulář Prodloužení registrace oddílu, který si buď vytisknete a vyplníte, nebo vyplníte elektronicky a vytisknete. Vyplněnou a orazítkovanou žádost odešlete na adresu svazu Jandova 216/10, Praha 9, 190 00 nebo ji můžete odnést do kanceláře SKFČR v provozní době, a nebo můžete zanechat žádost na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská.

Registrační poplatek oddílu je stanoven na částku 2500 Kč. Registrační poplatek se hradí jednou ročně a je platný po celý kalendářní rok (letos je to pro rok 2021). Tento polatek platí pouze oddíly a kluby, které jsou již zaregistrované v SKFČR a mají nadále zájem být členy SKFČR. Termín, do kdy má být uhrazen poplatek pro rok 2021, je stanoven na 30. června 2021. Registrační poplatek oddílu odesílejte prosím na svazový bankovní účet - 22349/5500 (Raiffeisenbank). Do poznámky pro příjemce je nutné uvést jméno oddílu za který poplatek platíte a také jméno majitele oddílu!
Pokud oddíl neuhradí registrační poplatek do termínu 30. června 2020 navyšuje se registrační poplatek na částku 3000 Kč.

Dokud oddíl nemá zaplacený registrační poplatek, není možné závodníkům prodlužovat, ani vystavovat registrační průkazy.

Nově registrované oddíly platí registrační poplatek 5000 Kč. V tomto poplatku je obsažen i roční registrační poplatek pro příslušný rok. Pro registraci nového oddílu je nutné ze sekce Formuláře svazu vyplnit formulář Přihláška oddílu (evidenční list).

Po přičtení na účet SKFČR Vám přijde emailem potvrzení o uhrazení a zároveň tedy potvrzení o tom, že se mohou za Váš oddíl hlásit nový závodníci, či si za Vás prodlužovat své průkazy.


ZÁVODNÍCI

Níže najdete návod, jak přesně v letošním roce zažádat o prodloužení, prodloužení s přestupem do jiného oddílu či vystavení nového průkazu pro nového závodníka. Platný registrační průkaz musí mít každý závodník, který chce soutěžit na českých, ale i zahraničních soutěžích. Průkaz je nutné mít platný, i když se chystáte jen na zahraniční soutěže či na mistrovství světa či mistrovství Evropy. Než se rozhodnete odeslat svou žádost, ověřte si u svého oddílu, že má již zaplacený roční členský příspěvek oddílu. Pokud oddíl nemá poplatek zaplacený, není možné závodníkovi vystavit průkaz, ani jej prodloužit.

Mám registrační průkaz a chci prodloužit jeho platnost pod stejným oddílem

Ze svazových stránek ze sekce Formuláře svazu si stáhnete formulář Prodloužení registrace závodníka nebo pro kategoii fitness dětí Prodloužení registrace závodníka - kategorie fitness dětí, který si buď vytisknete a vyplníte nebo vyplníte elektronicky a poté vytisknete. Vyplněnou a orazítkovanou žádost spolu s vaším registračním průkazem odešlete na adresu svazu Jandova 216/10, Praha 9, 190 00 nebo můžete obojí odnést do kanceláře SKFČR v provozní době, a nebo můžete zanechat formulář s průkazem v obálce na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská. Po domluvě lze na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská prodloužené průkazy i vyzvedávat.
Registrační poplatek na rok 2021 je stanoven:

  • 200 Kč pro závodníky kategorie fitness dětí
  • 700 Kč pro závodníky všech ostatních kategorií
Poplatek za prodloužení průkazu odesílejte prosím na svazový bankovní účet - 22349/5500 (Raiffeisenbank).


Mám registrační průkaz a chci si ho prodloužit pod jiným oddílem

V tomto případě musíte mít vyplněné formuláře dva. Nejprve si ze svazových stránek ze sekce Formuláře svazu stáhnete a vyplníte Ohlášení přestupu či hostování, kde je nutné mít razítka starého i nového oddílu. Dále je potřeba vyplnit formulář Prodloužení registrace závodníka nebo pro kategoii fitness dětí Prodloužení registrace závodníka - kategorie fitness dětí na rok 2020, kde už budete mít razítko nového oddílu. Dále platí, že vyplněné žádosti spolu s vaším registračním průkazem odešlete na adresu svazu Jandova 216/10, Praha 9, 190 00 nebo můžete obojí odnést do kanceláře SKFČR v provozní době, a nebo můžete zanechat formulář s průkazem v obálce na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská. Po domluvě lze na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská prodloužené průkazy i vyzvedávat.
Registrační poplatek na rok 2021 je stanoven:

  • 200 Kč pro závodníky kategorie fitness dětí
  • 700 Kč pro závodníky všech ostatních kategorií
Poplatek za prodloužení průkazu odesílejte prosím na svazový bankovní účet - 22349/5500 (Raiffeisenbank). Za přestup se je poplatek nulový.


Ztratil jsem/ nemůžu najít svůj registrační průkaz

Na svou žádost připište do horní části, že žádáte o duplikát průkazu. Poplatek za vystavení duplikátu je 200 Kč a je splatný stejným způsobem, jako poplatek za prodloužení registrace.


Jsem nový závodník a chci se ve svazu registrovat

Pokud jste novým závodníkem a splňujete pravidla SKFČR stačí, když si ze svazových stránek ze sekce Formuláře svazu stáhnete formulář Registrace nového závodníka nebo pro kategoii fitness dětí Registrace nového závodníka - kategorie fitness dětí. Formulář vytiskněte, vyplňte a musíte jej mít orazítkovaný oddílem, pod kterým chcete startovat (pozor, oddíl musí být členem SKFČR, registrované oddíly naleznete zde). Vyplněnou žádost spolu s vaší pasovou fotografií prosím odešlete na adresu svazu Jandova 216/10, Praha 9, 190 00 nebo můžete obojí odnést do kanceláře SKFČR v provozní době, a nebo můžete zanechat formulář s průkazem v obálce na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská. Po domluvě lze na recepci Fitness Ronnie.cz Vysočanská prodloužené průkazy i vyzvedávat.
Registrační poplatek na rok 2021 je stanoven:

  • 200 Kč pro závodníky kategorie fitness dětí
  • 700 Kč pro závodníky všech ostatních kategorií
Poplatek za vystavení průkazu odesílejte prosím na svazový bankovní účet - 22349/5500 (Raiffeisenbank).


Další důležité informace k závodění naleznete v článku Chci soutěžit, co pro to musím udělat? a 10 kroků pro úspěšný start na soutěži.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty