Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Chcete startovat na ME 2021?

Článek vydán 22. 04. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 1624

V termínu od 13. do 17. května 2021 proběhne ve Španělsku v Santa Susaně Mistrovství Evropy pro všechny kategorie. Všichni zájemci o start musí nejpozději do 26. dubna 2021 potvrdit svůj zájem účastnit se ME, a to výhradně e-mailem na adresy sekretariat@skfcr.cz a ludmila.cizova@skfcr.cz. V žádosti o nominaci je nutno uvést celé jméno a příjmení, telefon, věk, výšku a plánovanou kategorii na šampionátu.
Elektronickou formou Vám následně zašleme další informace. Pozor, počet zájemců o start na ME je výrazně vyšší, než kolik reprezentantů mohou jednotlivé národní federace nominovat.

V případě, že máte k nominaci na Mistrovství Evropy jakékoliv dotazy, směřujte je na sekretariát SKFČR (sekretariat@skfcr.cz).

Kdo se může zúčastnit ME?

Vzhledem k situaci kolem pandemie COVID-19, která stále přetrvává, SKFČR pro tento rok nebude uplatňovat standardní podmínky pro účast na ME. Jedinou podmínkou je účast závodníka během posledních tří let na národní (mistrovské, pohárové) nebo mezinárodní soutěži. Pokud zájemce tuto podmínku nesplňuje, musí k žádosti přiložit fotky aktuální formy (celá postava v soutěžním úboru v povinných postojích).

Stejně jako v minulých letech platí, že zájemci o start na ME nebo MS musí plnit podmínky předsoutěžního monitoringu (platí pro vybrané kategorie, viz informace v odkazovaném článku).

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty