Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

MČR ve fitness + GP Velká Bíteš
- startovní listiny + harmonogram

Článek vydán 28. 05. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 1427

V sobotu 29. května se ve Velké Bíteši konají dvě soutěže - mistrovská soutěž Mistrovství České republiky ve fitness a pohárová soutěž GP Velká Bíteš.

Závodníci se během dopoledne utkají ve fitness ve věkových kategorií od dětí až po juniorky.
V odpoledních hodinách se účastníci pohárové soutěže utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, classic physique, bikiny fitness, bodyfitness a wellness fitness.

Kompletní propozice zobrazíte zde.
Klání se uskuteční v Kulturním domě Velká Bíteš (Vlkovská 482).

Mistrovská soutěž MČR ve fitness bude startovat v 11:00 hod.
Pohárová soutěž GP Velká Bíteš startuje v 14:00 hod.

Na soutěži je povolena přítomnost diváků, kapacita sálu je omezena na 200 míst, cena celodenní vstupenky je 300 Kč (trenéři 250 Kč).

Celkem je přihlášeno na MČR ve fitness 8 závodnic a na GP Velká Bíteš 97 závodníků.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma Team Pro Tan Czech. Veškeré informace co se týče objednání nástřiků najdete na webu www.protanczech.cz nebo aktuální informace na FB Pro Tan Czech či ve FB skupině.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram MČR ve fitness 2021

10:00 – 10:30 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:00 – 10:30 ROZCVIČENÍ
11:00 – 12:00 FINÁLE (všechny kategorie mají pouze finále)

• fitness dívky - sestava
• fitness dorostenky - sestava
• fitness juniorky - sestava
• fitness dívky - porovnávání
• fitness dorostenky - porovnávání
• fitness juniorky - porovnávání
• VÝSLEDKY – fitness


MČR ve fitness - startovní listina

fitness dětí - dívky

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Eliška Manová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Kristýna Suchánková (Fitness AVE Přerov)

fitness dorostenky

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Anna Kutějová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Alžběta Manová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Gábina Svobodová (Fitness AVE Přerov)

fitness juniorky

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Anna Marie Kutějová (Fitness AVE Přerov)
• 5. Alžběta Manová (Fitness AVE Přerov)
• 6. Gábina Svobodová (Fitness AVE Přerov)


Harmonogram GP Velká Bíteš 2021

12:30 – 13:30 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
14:00 – 18:00 FINÁLE (všechny kategorie mají pouze finále)

• bikiny fitness juniorky I - porovnávání
• bikiny fitness juniorky II - porovnávání
• bikiny fitness ženy I - porovnávání
• bikiny fitness ženy II - porovnávání
• bikiny fitness ženy III - porovnávání
• bikiny fitness masters - porovnávání
• VÝSLEDKY – bikiny fitness
• ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – bikiny fitness juniorky + ženy + masters

• wellness fitness - porovnávání
• bodyfitness - porovnávání
• physique junioři - porovnávání
• physique muži I - porovnávání
• physique muži II - porovnávání
• physique muži masters - porovnávání
• VÝSLEDKY – wellness fitness, bodyfitness, physique
• ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – physique junioři + muži + masters

• physique classic muži - volné sestavy + porovnávání
• klasická kulturistika junioři - volné sestavy + porovnávání
• klasická kulturistika muži - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika junioři - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika muži - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika muži masters - volné sestavy + porovnávání
• VÝSLEDKY – physique classic, klasická kulturistika, kulturistika
• ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – kulturistika+klasická kulturistika junioři+muži+masters


GP Velká Bíteš - startovní listina

bikiny fitness juniorky

• 1. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 3. Dominique Krupičková (Yamamoto Czech)
• 4. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 5. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 6. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Karolína Poláková (Fitness Victory)
• 8. Martina Pospíšilová (Fit - K.O. Staré Město)
• 9. Sabina Sofilkaničová (Extrifit Club)
• 10. Karla Stejskalová (GymTime Team)
• 11. Veronika Šmídová (Unnosport Ostrava)
• 12. Sabina Vokounová (SK Fiala´s Gym)
• 13. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 14. Natálie Žitková (Target Team)

bikiny fitness ženy

• 1. Veronika Bečvářová (Target Team)
• 2. Denisa Chocholková (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Denisa Grassingerová (Target Team)
• 5. Karolína Hebká (Mega Fitness Praha)
• 6. Tereza Jehličková (Extrifit Club)
• 7. Alžběta Kempná (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 8. Alice Kllinkeová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Dominique Krupičková (Yamamoto Czech)
• 10. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 11. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 12. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Hana Penova (Gym Flex Mokrá)
• 14. Karolína Poláková (Fitness Victory)
• 15. Martina Pospíšilová (Fit - K.O. Staré Město)
• 16. Nela Sejtková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 17. Andrea Slezáková (Hulk Gym Brno)
• 18. Sabina Sofilkaničová (Extrifit Club)
• 19. Karla Stejskalová (GymTime Team)
• 20. Veronika Šmídová (Unnosport Ostrava)
• 21. Sabina Vokounová (SK Fiala´s Gym)
• 22. Petra Zvoníčková (Target Team)

bikiny fitness masters

• 1. Veronika Bečvářová (Target Team)
• 2. Irina Brazhynenko (Target Team)
• 3. Simona Nováková Tietzová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Hana Penova (Gym Flex Mokrá)
• 5. Alice Pospíšilová (Target Team)

bodyfitness ženy

• 1. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)

wellness fitness

• 1. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 2. Leona Idrná (TJ Tesla Brno)
• 3. Nikol Mrštná (Fitness při CVČ Most)
• 4. Jitka Pokorná (Extrifit Club)
• 5. Adéla Šťovíčková (Target Team)

kulturistika junioři

• 1. Tomáš Kratochvíl (Fitness Centrum Aura Plzeň)

kulturistika muži

• 1. Tomas Adámek (Extrifit Club)
• 2. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 3. Jiří Formánek (Target Team)
• 4. Tomáš Kratochvíl (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Miloš Masaryk (Fitness Institut Klub)
• 6. David Růžička (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

kulturistika muži masters

• 1. Pavel Forman (Irongym Kyjov)
• 2. Pavel Krejčí (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Miroslav Kubec (Target Team)
• 4. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 5. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

klasická kulturistika junioři

• 1. Jan Fryš (GymTime Team)
• 2. Martin Havelka (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Petr Herian (GymTime Team)
• 4. Václav Luhan (GymTime Team)
• 5. David Mojdl (SK Fiala´s Gym)
• 6. Jiří Pomkla (Hulk Gym Brno)

klasická kulturistika muži

• 1. David Bednár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Martin Dvorožňák (Spartan Gym)
• 3. Martin Němec (Extrifit Club)
• 4. David Růžička (Března fitness club Česká Lípa)
• 5. Richard Soja (Turek Team)
• 6. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)

physique classic

• 1. Martin Němec (Extrifit Club)
• 2. Jiří Pomkla (Hulk Gym Brno)
• 3. Lukáš Volf (BBK Fitness Sokol Znojmo)

physique junioři

• 1. Matěj Dvořák (SK Přerov)
• 2. David Klimek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 4. Petr Kolesnik (Target Team)
• 5. Viktor Korecký (Fit Ulbricht Team)
• 6. Pavel Mrva (Extrifit Club)
• 7. Václav Růzha (BcrossGym České Budějovice)
• 8. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Pavel Vašek (Gym Flex Mokrá)

physique muži

• 1. Ivo Bureš (TJ Slovácká Slávia)
• 2. Jiří Bureš (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Martin Cuber (Extrifit Club)
• 4. Matěj Dvořák (SK Přerov)
• 5. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Zdenek Piekarz (Target Team)
• 7. Tom Quang (Gym Flex Mokrá)
• 8. Maxim Shvetsov (Fit Ulbricht Team)
• 9. Michal Sklenář (Extrifit Club)
• 10. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Tomáš Tesař (SK Fiala´s Gym)
• 12. Marek Urban (Irongym Kyjov)
• 13. Pavel Vašek (Gym Flex Mokrá)
• 14. Rumen Vladislavov (Fitness team Ronnie.cz)
• 15. Zdeněk Vrána (Target Team)

physique muži masters

• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Zdeněk Vrána (Target Team)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty