Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB Fitness Sports Games 2021
IFBB Fitness Challenge 2021

Článek vydán 01. 06. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 3155

Ve dnech 1. až 4 července 2021 se ve španělské Santa Susanně koná velká mezinárodní soutěž IFBB Fitness Sports Games 2021. Na soutěži je vypsáno přes 100 kategorií a možnost získání 62 Elite Pro Card. V seznamu kategorií jsou také kategorie pro začinající závodníky (u nás kategorie kondiční).
Základní informace k soutěži naleznete zde.

Jelikož se jedná o prestižní akci a vzhledem k organizačním požadavkům ze strany IFBB a nutnosti zajistit ubytování v potřebném rozsahu pro všechny členy českého týmu najednou (ubytování a strava jsou součástí startovného), je nezbytné zaslání předběžných přihlášek nejpozději do 6. 6. 2021, a to včetně požadavků na členy doprovodu, kteří budou chtít být ubytováni společně s týmem. Na základě takto obdržených přihlášek bude SKFČR u organizátora zajišťovat ubytování.
Žádáme všechny zájemci o start, aby nejpozději do 6. června 2021 potvrdili svůj zájem účastnit se tohoto klání, a to výhradně e-mailem na adresy sekretariat@skfcr.cz a ludmila.cizova@skfcr.cz. V žádosti o nominaci je nutno uvést celé jméno a příjmení, telefon, věk, výšku a plánovanou kategorii.

V rámci tohoto klání proběhne poprvé nová soutěž IFBB Fitness Challenge 2021. Fitness Challenge se skládá z okruhu se silovými cviky na 6 stanovištích, kde se sportovci pokusí provést maximální počet opakování za 2 minuty. Je určen sportovcům, kteří upřednostňují svalový výkon před výhradně svalovým rozvojem.
Popis cviků a pravidla naleznete zde.
Také zájemci o start na této soutěži musí nejpozději do 6. června 2021 potvrdit svůj zájem účastnit se výhradně e-mailem na adresy uvedené výše.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty