Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky
dorostu a juniorů 2021 - startovní listiny

Článek vydán 10. 06. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 1231

V sobotu 12. června se v Turnově koná mistrovská soutěž Mistrovství České republiky dorostu a juniorů. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, classic physique, bikiny fitness, bodyfitness a wellness fitness.

Kompletní propozice zobrazíte zde.
Klání se uskuteční v Kulturním centru Turnov (ulice Markova 311).

Začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.

Na soutěži je povolena přítomnost diváků, kapacita sálu je omezena na 250 míst, cena celodenní vstupenky je 300 Kč (trenéři 250 Kč).
Podmínky pro vstup na soutěž zobrazíte zde.

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 98 závodníků.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram MČR

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 17:00 FINÁLE (všechny kategorie mají pouze finále)

• bikiny fitness dorostenky - porovnávání
• bikiny fitness juniorky I - porovnávání
• bikiny fitness juniorky II - porovnávání
• bikiny fitness juniorky III - porovnávání
• VÝSLEDKY – bikiny fitness
• ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – bikiny fitness juniorky

• wellness fitness juniorky - porovnávání
• bodyfitness juniorky - porovnávání
• physique dorost - porovnávání
• physique junioři I - porovnávání
• physique junioři II - porovnávání
• VÝSLEDKY – wellness fitness, bodyfitness, physique
• ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – physique junioři

• kulturistika mladší dorost - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika starší dorost do 65 kg - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika starší dorost do 72 kg - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika starší dorost nad 72 kg - volné sestavy + porovnávání
• VÝSLEDKY – kulturistika
• ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – kulturistika starší dorost

• physique classic junioři - volné sestavy + porovnávání
• klasická kulturistika junioři - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika junioři do 70 kg - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika junioři do 77 kg - volné sestavy + porovnávání
• kulturistika junioři nad 77 kg - volné sestavy + porovnávání
• VÝSLEDKY – physique classic, klasická kulturistika, kulturistika
• ABSOLUTNÍ VÍTĚZ – kulturistika junioři


Startovní listina


bikiny fitness dorostenky

• 1. Nicole-Victoria Medková (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Alexandra Ryšavá (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 4. Karla Stejskalová (GymTime Team)
• 5. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Andrea Šmejkalová (Target Team)

bikiny fitness juniorky

• 1. Klára Balvínová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. Zuzana Benešová (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Barbora Fleischerová (Fitness Victory)
• 5. Lucie Hajduchová (Fit Park Ostrava)
• 6. Tereza Jakubičková (Mixgym Fitness Liberec)
• 7. Dominique Krupičková (Yamamoto Czech)
• 8. Eliška Kučabová (SK Luna Fitness Havířov)
• 9. Nicole-Victoria Medková (Fitness Factory Jihlava)
• 10. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 11. Adéla Mulačová (SK Fiala´s Gym)
• 12. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 13. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 14. Karolína Poláková (Fitness Victory)
• 15. Martina Pospíšilová (Fit - K.O. Staré Město)
• 16. Alexandra Ryšavá (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 17. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 18. Karla Stejskalová (GymTime Team)
• 19. Jana Šemberová (MD Fitness Lanškroun)
• 20. Andrea Šmejkalová (Target Team)
• 21. Veronika Šmídová (Unnosport Ostrava)
• 22. Sabina Vokounová (SK Fiala´s Gym)
• 23. Petra Zvoníčková (Target Team)
• 24. Natálie Žitková (Target Team)

bodyfitness juniorky

• 1. Gabriela Hejná (Gym Flex Mokrá)
• 2. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Veronika Kubenková (Kubík fitness Ostrava)

wellness fitness juniorky

• 1. Gabriela Svobodová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Adéla Šťovíčková (Target Team)

physique dorostenci

• 1. Matěj Bursík (SK Fiala´s Gym)
• 2. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 3. Viktor Korecký (Fit Ulbricht Team)
• 4. Pavel Mrva (Extrifit Club)
• 5. Jakub Stříž (SK Luna Fitness Havířov)

physique junioři

• 1. Radek Baron (HDfitness Krnov)
• 2. Martin Damek (Kubík fitness Ostrava)
• 3. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 4. Pavel Kalus (Mixgym Fitness Liberec)
• 5. David Klimek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 7. Petr Kolesnik (Target Team)
• 8. Václav Kožušník (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Adam Procházka (MD Fitness Lanškroun)
• 10. Václav Růzha (BcrossGym České Budějovice)
• 11. Stanislav Šimek (Target Team)
• 12. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 13. Jan Veselý (Mega Fitness Praha)

physique classic junioři

• 1. Jiří Pomkla (Hulk Gym Brno)
• 2. Michael Smutný (Extrifit Club)

kulturistika mladší dorost

• 1. Matyas Krejčíř (Extrifit Club)
• 2. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)
• 3. David Vašek (4you fitness)

kulturistika starší dorost - do 65 kg

• 1. Petr Kotan (Target Team)
• 2. Lukáš Opatřil (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Pavel Pecánek (SK Fiala´s Gym)
• 4. Jan Pipek (SK Fiala´s Gym)

kulturistika starší dorost - do 72 kg

• 1. Tomáš Jurča (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Viktor Koloušek (RestartSoběslav)
• 3. David Mojdl (SK Fiala´s Gym)
• 4. Jan Švígler (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. David Vašek (4you fitness)
• 6. Dan Žalud (Gym Flex Mokrá)

kulturistika starší dorost - nad 72 kg

• 1. Matěj Andrysík (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Radek Jerman (Extrifit Gym Jablonec nad Nisou)
• 3. Adam Karas (Muscle Factory Březnice)
• 4. Jakub Kohout (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Matyas Krejčíř (Extrifit Club)
• 6. Viktor Strážnický (Fitness Ravell Kyjov)

kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. Michal Houfek (MHR Academy)
• 2. David Johanides (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Tomáš Kratochvíl (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. David Mojdl (SK Fiala´s Gym)
• 5. Dominik Šišán (MD Fitness Lanškroun)
• 6. David Vašek (4you fitness)

kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Filip Bařtipán (Tělocvičná jednota Sokol Libochovice)
• 2. Petr Herian (GymTime Team)
• 3. Radek Jerman (Extrifit Gym Jablonec nad Nisou)
• 4. Vojtěch Jonák (Extrifit Club)
• 5. Přemysl Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Dominik Tóth (SK Fiala´s Gym)

kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Kristián Jahoda (Turek Team)
• 2. Adam Karas (Muscle Factory Březnice)
• 3. Jiří Kulich (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 4. Kamil Smrčka (Extrifit Club)
• 5. Viktor Strážnický (Fitness Ravell Kyjov)

klasická kulturistika junioři

• 1. Adam Chrobák (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Martin Havelka (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Václav Luhan (GymTime Team)
• 4. Matyáš Marek (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Luboš Odlas (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty