Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky
dorostu a juniorů 2021 - výsledky

Článek vydán 15. 06. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 1359

Kvůli pandemické situaci se letošní mistrovské závody dorostu a juniorů omezily jen na Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2021, které se konalo v sobotu 12. června v kulturním domě v Turnově.
Na závody se přihlásilo celkem 98 soutěžících. Soutěžilo se v kategoriích bikiny fitness dorostenek a juniorek, wellness fitness juniorek, bodyfitness juniorek, physique dorostu a juniorů, kulturistika mladšího dorostu, staršího dorostu a juniorů, classic physique juniorů a klasická kulturistika juniorů. Na pódium nakonec nastoupilo 97 závodníků.


Kulturistika mladšího dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 96 David Vašek 4you fitness 2005 68,7 - 3 10 13
2. 70 Pavel Pecánek SK Fiala´s Gym 2005 54,7 - 7 8 15
3. 83 Matyas Krejčíř Extrifit Club 2005 76,0 - 9 18 27
4. 45 Jan Švígler Fitness Centrum Aura Plzeň 2005 69,4 - 12 24 36

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 81 Jan Pipek SK Fiala´s Gym 2003 63,2 - 5 6 11
2. 7 Petr Kotan Target Team 2003 63,0 - 6 12 18
3. 2 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 64,5 - 7 20 27
4. 82 Lukáš Opatřil Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2003 63,0 - 11 22 33
5. 70 Pavel Pecánek SK Fiala´s Gym 2005 54,7 - 14 30 44

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 78 Viktor Koloušek RestartSoběslav 2004 71,2 - 3 10 13
2. 57 David Mojdl SK Fiala´s Gym 2003 69,0 - 6 10 16
3. 4 Tomáš Jurča MD Fitness Lanškroun 2003 70,4 - 9 20 29
4. 23 Matěj Andrysík Kubík fitness Ostrava 2003 72,0 - 14 24 38
5. 96 David Vašek 4you fitness 2005 68,7 - 11 28 39

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 87 Adam Karas Muscle Factory Březnice 2004 80,5 - 5 10 15
2. 6 Jakub Kohout Hard Core Gym Františkovy Lázně 2004 80,0 - 9 18 27
3. 83 Matyas Krejčíř Extrifit Club 2005 76,0 - 13 26 39
4. 32 Viktor Strážnický Fitness Ravell Kyjov 2003 86,4 - 14 28 42
* 27 Radek Jerman Extrifit Gym Jablonec nad Nisou 2002 73,5 - 4 8 12

* po kontrole byl tento závodník vyřazen z hodnocení, protože nesplnil věkovou podmínku pro danou kategorii, za chybu se omlouváme

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 81 Jan Pipek SK Fiala´s Gym 2003

Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 67 Tomáš Kratochvíl Fitness Centrum Aura Plzeň 1998 69,5 - 8 6 14
2. 81 Jan Pipek SK Fiala´s Gym 2003 63,2 - 3 12 15
3. 85 Michal Houfek MHR Academy 1999 65,6 - 10 20 30
4. 29 Dominik Šišán MD Fitness Lanškroun 2002 66,6 - 12 26 38
5. 57 David Mojdl SK Fiala´s Gym 2003 69,0 - 12 30 42
6. 59 David Johanides MD Fitness Lanškroun 2000 69,2 - 18 34 52

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 11 Petr Herian GymTime Team 2000 76,0 - 4 12 16
2. 10 Filip Bařtipán Tělocvičná jednota Sokol Libochovice 2001 77,0 - 8 12 20
3. 91 Přemysl Štěpánek MD Fitness Lanškroun 1999 75,0 - 9 14 23
4. 3 Dominik Tóth SK Fiala´s Gym 2000 76,0 - 13 22 35
5. 27 Radek Jerman Extrifit Gym Jablonec nad Nisou 2002 73,5 - 12 30 42
6. 43 Vojtěch Jonák Extrifit Club 2002 73,4 - 18 36 54

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 28 Jiří Kulich Dream Gym Mladá Boleslav 1998 80,2 - 6 8 14
2. 22 Kamil Smrčka Extrifit Club 2000 83,2 - 4 10 14
3. 87 Adam Karas Muscle Factory Březnice 2004 80,5 - 8 20 28
4. 95 Kristián Jahoda Turek Team 1999 92,0 - 12 22 34
5. 32 Viktor Strážnický Fitness Ravell Kyjov 2003 86,4 - 15 30 45

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 47 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 182,0 78,2 - 6 8 14
2. 41 Adam Chrobák MD Fitness Lanškroun 2000 179,0 76,0 - 4 10 14
3. 100 Václav Luhan GymTime Team 1999 189,5 83,2 - 10 18 28
4. 44 Luboš Odlas Hard Core Gym Františkovy Lázně 1998 179,5 69,5 - 14 24 38
5. 89 Martin Havelka BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 177,0 73,0 - 12 30 42
6. 80 Matyáš Marek MD Fitness Lanškroun 1999 187,5 88,9 - 17 36 53

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 28 Jiří Kulich Dream Gym Mladá Boleslav 1998

Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 25 Viktor Korecký Fit Ulbricht Team 2004 182,0 - 3 3
2. 20 Šimon Kodalík SK Fiala´s Gym 2004 182,0 - 6 6
3. 9 Matěj Bursík SK Fiala´s Gym 2003 178,0 - 9 9
4. 24 Pavel Mrva Extrifit Club 2003 181,0 - 13 13
5. 94 Jakub Stříž SK Luna Fitness Havířov 2003 179,0 - 14 14

Physique juniorů do 181 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 1 Václav Kožušník Kubík fitness Ostrava 1998 175,5 - 5 5
2. 34 Jan Veselý Mega Fitness Praha 2000 180,5 - 6 6
3. 63 Václav Růzha BcrossGym České Budějovice 1998 179,0 - 8 8
4. 38 Pavel Štika MD Fitness Lanškroun 1998 168,0 - 11 11
5. 97 Pavel Kalus Mixgym Fitness Liberec 2002 171,0 - 15 15
6. 5 Adam Procházka MD Fitness Lanškroun 1999 175,5 - 18 18

Physique juniorů nad 181 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 98 Radek Baron HDfitness Krnov 1999 189,0 - 4 4
2. 8 David Janatka Pro Nutrition Czech Team 2002 187,5 - 8 8
3. 73 David Klimek BBK Fitness Sokol Znojmo 1998 182,0 - 8 8
4. 99 Petr Kolesnik Target Team 1998 183,0 - 10 10
5. 86 Martin Damek Kubík fitness Ostrava 1999 181,5 - 15 15
6. 13 Stanislav Šimek Target Team 1999 183,0 - 19 19
7. 20 Šimon Kodalík SK Fiala´s Gym 2004 182,0 - 20 20

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 98 Radek Baron HDfitness Krnov 1999

Classic physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 23 Michael Smutný Extrifit Club 2000 181,5 - - 3 6 9
2. 30 Jiří Pomkla Hulk Gym Brno 2000 172,0 - - 6 12 18

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 16 Gabriela Hejná Gym Flex Mokrá 1999 165,0 - 3 3
2. 33 Nikoleta Hricová Fitness AVE Přerov 1998 171,5 - 7 7
3. 64 Veronika Kubenková Kubík fitness Ostrava 1998 166,5 - 8 8

Wellness fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 84 Karolína Poláková Fitness Victory 1998 167,0 - 3 3
2. 55 Gabriela Svobodová Fitness AVE Přerov 2004 162,0 - 6 6

Bikiny fitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 49 Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice 2003 172,0 - 6 6
2. 19 Jana Šemberová MD Fitness Lanškroun 2003 161,5 - 6 6
3. 88 Karla Stejskalová GymTime Team 2004 165,5 - 7 7
4. 15 Nicole-Victoria Medková Fitness Factory Jihlava 2003 164,0 - 11 11
5. 50 Alexandra Ryšavá Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2003 164,5 - 16 16
6. 52 Andrea Šmejkalová Target Team 2003 156,5 - 17 17
7. 55 Gabriela Svobodová Fitness AVE Přerov 2004 162,0 - 21 21

Bikiny fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 102 Eliška Kučabová SK Luna Fitness Havířov 1998 163,0 - 4 4
2. 19 Jana Šemberová MD Fitness Lanškroun 2003 161,5 - 6 6
3. 75 Martina Pospíšilová Fit - K.O. Staré Město 2001 160,0 - 7 7
4. 46 Jana Pavlovičová Czech Virus Gym 2002 157,0 - 12 12
5. 36 Barbora Fleischerová Fitness Victory 2001 162,0 - 15 15
6. 52 Andrea Šmejkalová Target Team 2003 156,5 - 18 18

Bikiny fitness juniorek do 167 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 12 Renata Součková MD Fitness Lanškroun 2000 166,5 - 3 3
2. 71 Lucie Hajduchová Fit Park Ostrava 2002 164,0 - 6 6
3. 88 Karla Stejskalová GymTime Team 2004 165,5 - 10 10
4. 93 Adéla Mulačová SK Fiala´s Gym 2000 164,5 - 11 11
5. 62 Dominika Cibulková Fitness team Ronnie.cz 2001 164,0 - 18 18
6. 92 Dominique Krupičková Yamamoto Czech 1999 163,5 - 18 18
7. 15 Nicole-Victoria Medková Fitness Factory Jihlava 2003 164,0 - 20 20
8. 66 Klára Mrowiecová Fitness Victory 2000 164,0 - 21 21
9. 50 Alexandra Ryšavá Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2003 164,5 - 27 27

Bikiny fitness juniorek nad 167 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 58 Natálie Žitková Target Team 2000 174,0 - 3 3
2. 56 Klára Balvínová TJ Lokomotiva Beroun 1998 171,5 - 8 8
3. 49 Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice 2003 172,0 - 10 10
4. 74 Petra Zvoníčková Target Team 1999 174,5 - 10 10
5. 35 Sabina Vokounová SK Fiala´s Gym 2000 167,5 - 15 15
6. 61 Tereza Jakubičková Mixgym Fitness Liberec 2000 171,0 - 19 19
7. 101 Zuzana Benešová Fitness Hulk Plzeň 2001 170,0 - 20 20
8. 60 Veronika Šmídová Unnosport Ostrava 1999 170,0 - 23 23

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 12 Renata Součková MD Fitness Lanškroun 2000


Rozhodčí a pořadatelé


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty