Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB Diamond Cup Ostrava
- pozvánka na soutěž

Článek vydán 14. 06. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 1450

V sobotu 19. června 2021 se v Ostravě uskuteční pátý ročník prestižního závodu v kulturistice a fitness IFBB Diamond Cup Ostrava - Czechia-PRO 2021. Na soutěži jsou vypsány kategorie pro juniory, juniorky, muže, ženy a masters, celkem 36 kategorií! Kompletní propozice najdete zde.

Klání proběhne na novém místě - Kino Luna, ulice Vyškovická 113, Ostrava-Zábřeh. Registrace a vážení závodníků proběhne v pátek 18. června od 14 do 18 hodin v hotelu Best Western Hotel Vista. Samotné závody začínají v sobotu od 9 hodin. Bude se bojovat jak o vítězství v kategoriích, tak o absolutní vítězství a hlavně o 17 profesionálních karet.

Můžete se také těšit na nejprestižnější kategorie IFBB Elite Pro - kulturistika OPEN, kulturistika do 95 kg, bikiny fitness a bodyfitness. Závody profesionálů pak začnou v 18 hodin.

Termín přihlašování na soutěž je do pondělí 14. června 2021 do půlnoci a pro placení startovného je termín do úterý 15. června 2021. V současné chvíli je na klání přihlášeno 69 českých závodníků.

Akci pořádají Fitness PEPA Opava a Fitness Kubík Ostrava. Předprodej vstupenek probíhá na na stránkách Czechia Pro - www.czechia-pro.cz. Vstupenky lze také zakoupit ve Fitness PEPA (obchodní centrum Breda v Opavě) a ve Fitness KUBÍK (Ostrava-Zábřeh).

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2024 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty