Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství oblastí již příští víkend - pozvánka

Článek vydán 09. 08. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 1228

Již příští víkend 21. a 22. srpna se konají mistrovské soutěže mužů a žen - Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska. I když je uzávěrka přihlášek obou soutěží ve středu 18. srpna 2021, prosíme všechny závodníky, kteří ještě nepotvrdili svou účast, aby tak učinili v co nejkratší době (https://www.skfcr.cz/prihlasky). Podle počtu přihlášených závodníků se bude rozhodovat, zda-li se mistrovství oblastí uskuteční.


V sobotu 21. srpna se v Lysé nad Labem uskuteční Mistrovství Čech mužů a žen. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky mužů, physique mužů, classic physique mužů, bodyfitness žen, wellness fitness žen a bikiny fitness žen - kompletní propozice zobrazíte zde. Soutěž pořádá Silence Fitness. Celé klání se uskuteční na výstavišti Lysá nad Labem, hala C (vchod JIH z ulice Čapkova). Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.
Přihlašovat se a platit startovné na soutěž lze pouze do středy 18. srpna 2021 a to do půlnoci.


V neděli 22. srpna se ve Frenštátě pod Radhoštěm koná mistrovská soutěž - Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen. Závodníci se utkají ve stejných kategoriích jako na Mistrovství Čech - kompletní propozice zobrazíte zde. Soutěž pořádá SK Team Sport One a celé klání se uskuteční v Kulturním domě Frenštát pod Radhoštěm (ulice Dr. Parmy 254). Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.
Přihlašovat se a platit startovné na soutěž lze pouze do středy 18. srpna 2021 a to do půlnoci.


V návaznosti na změnu v postupovém klíči na Mistrovství České republiky, chceme znovu připomenout podmínku, kterou je nutné splnit pokud chcete na MČR startovat a to je účast na oblastních mistrovství (týká se to kategorií, které jsou vypsány na Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska).

Platí, že na všech soutěžích budou přítomny společnosti zajišťující nástřik soutěžními barvami (více informací zde).

Všechny příznivce kulturistiky a fitness srdečně zveme nejen na tyto dvě první soutěže, ale i na ostatní soutěže SKFČR, které proběhnou na podzim 2021.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty