Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2021
- startovní listiny

Článek vydán 19. 08. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 1900

V sobotu 21. srpna se v Lysé nad Labem koná mistrovská soutěž Mistrovství Čech mužů a žen. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, classic physique, bikiny fitness, bodyfitness a wellness fitness.

Kompletní propozice zobrazíte zde.
Klání se uskuteční na výstavišti Lysá nad Labem, hala C (vchod JIH z ulice Čapkova).

Začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.

Na soutěži je povolena přítomnost diváků, cena celodenní vstupenky je 300 Kč (trenéři 300 Kč).
Podmínky pro vstup na soutěž zobrazíte zde.

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 87 závodníků.


Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Mistrovství Čech

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 17:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne ve 4 blocích)

BLOK 1
• physique muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique muži

BLOK 2
• wellness fitness
• bodyfitness
• classic physique
• wellness fitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ wellness fitness, bodyfitness a classic physique
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bodyfitness

BLOK 3
• bikiny fitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
I SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness

BLOK 4
• klasická kulturistika
• kulturistika muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika
I SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE klasická kulturistika muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži


Startovní listina


bikiny fitness - do 160 cm

• 1. Bogdana Bashta (Target Team)
• 2. Veronika Hejdová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Tereza Jirkovská (Spartan Gym Praha)
• 4. Dita Láblerová (GymTime Team)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Denisa Adamusová (Spartan Gym Praha)
• 2. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 3. Nicola Hetverová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 4. Simona Nováková Tietzová (Fitness při CVČ Most)
• 5. Iveta Seifertová (Fitness Corso)
• 6. Petra Šímová (Mixgym Fitness Liberec)
• 7. Julia Trifonenko (Extrifit Club)
• 8. Nicola Vachová (BcrossGym České Budějovice)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Petra Černá (Target Team)
• 2. Barbora Krouželová (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Markéta Kulvajtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Kateřina Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 5. Eliška Míšanková (Sportcentrum Cheb)
• 6. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Tereza Stefanová (Target Team)
• 8. Jana Tomanova (Spartan Gym Praha)

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Karolína Hebká (Mega Fitness Praha)
• 2. Veronika Mullerová (MHR Academy)
• 3. Natálie Sazamová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Pavla Těšíková (Dream Gym Mladá Boleslav)

wellness fitness

• 1. Lucie Filipová (Fitness Corso)
• 2. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 3. Nikol Mrštná (Fitness při CVČ Most)
• 4. Elena-Roxana Nichifor (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Vendula Novická (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Olga Prázová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 7. Lenka Ptáčníková (SK Fiala´s Gym)
• 8. Jana Sládečková (Body Transformation Team)

bodyfitness ženy - do 164 cm

• 1. Julie Nemravová (Prom-In Team)
• 2. Pavla Opatřil (Fitness při CVČ Most)
• 3. Jana Zemanová (Fitness Corso)

bodyfitness ženy - nad 164 cm

• 1. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Vendula Janáková (Sportcentrum Cheb)
• 3. Katerina Valdman (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

kulturistika muži - do 70 kg

• 1. Tomáš Janíček (Pro Life Fitness Telč)
• 2. Josef Krejčí (World Fitness Vlašim)
• 3. Tomáš Linhart (Fitness Corso)

kulturistika muži - do 75 kg

• 1. Ondřej Daňa (SK Fiala´s Gym)
• 2. Ondřej Kohák (Fitness Victory)
• 3. Stanislav Teml (BOPO Factory Gym)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Jakub Hrad (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Martin Klik (Fitness Hulk Plzeň)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Luboš Kořenovský (Target Team)
• 2. Tomáš Kuchař (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. David Mrázek (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Lukas Novicky (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Miloslav Toman (Fitness studio Mike)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. David Kovalčík (OST Varnsdorf)
• 3. Vladimír Semerád (KSK Semi Praha)
• 4. Jarmil Valdman (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Ervín Wallisch (Werkadd Team Kaceřov)

klasická kulturistika - do 180 cm

• 1. Petr Došek (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Michal Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 3. Tomáš Tesár (T&M Olympia Fitness Praha)

klasická kulturistika - nad 180 cm

• 1. Jan Kalíšek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Denis Ladomirjak (Sportovní klub U Sliwki)
• 3. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Stanislav Vařil (Pro Life Fitness Telč)

classic physique

• 1. David Makula (Fitness Slavia Praha)
• 2. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)

physique muži - do 174 cm

• 1. Jiří Bureš (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. David Kuchař (Extrifit Club)
• 3. Marek Šafář (Spartan Gym Praha)
• 4. Dominik Velc (Extrifit Club)

physique muži - do 178 cm

• 1. Roman Bednář (Mega Fitness Praha)
• 2. David Hrončok (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)

physique muži - do 182 cm

• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Vojtěch Honis (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Petr Jícha (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 6. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 7. Tomáš Svoboda (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Tomas Tieber (Spartan Gym Praha)
• 9. Rumen Vladislavov (Fitness team Ronnie.cz)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Filip Kroček (GymTime Team)
• 2. Josef Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 3. Vlastimil Tureček (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. David Veselý (GymTime Team)
• 5. Lukáš Vondra (Target Team)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty