Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2021
- výsledky

Článek vydán 22. 08. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 924

Přinášíme Vám výsledky z Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice, klasické kulturistice, physique, bodyfitness, bikiny fitness a welness fitness 2021, které se konalo v sobotu 21. srpna na Výstavišti Lysá nad Labem. Na pódium vystoupilo 87 závodníků. Všichni účastníci mistrovství Čech mohou startovat také na mistrovství České republiky (4. a 5. září v Kutné Hoře) bez ohledu na umístění!


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 5 Julie Nemravová Prom-In Team 1995 147,0 - 3 3
2. 53 Pavla Opatřil Fitness při CVČ Most 1987 163,5 - 6 6
3. 73 Jana Zemanová Fitness Corso 1985 152,5 - 9 9

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 39 Kateřina Valdman Hard Core Gym Františkovy Lázně 1982 169,0 - 4 4
2. 86 Kateřina Brychtová Fitness při CVČ Most 1974 171,0 - 5 5
3. 76 Vendula Janáková Sportcentrum Cheb 1981 171,0 - 9 9

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 5 Julie Nemravová Prom-In Team 1995 147,0 3 3
2. 39 Kateřina Valdman Hard Core Gym Františkovy Lázně 1982 169,0 6 6

Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 89 Markéta Härtl Sportcentrum Cheb 1990 157,5 3 3 6
2. 74 Lenka Ptáčníková SK Fiala´s Gym 1995 165,0 6 6 12
3. 4 Vendula Novická Fitness Hulk Plzeň 1997 154,0 11 9 20
4. 20 Nikol Mrštná Fitness při CVČ Most 1984 159,5 11 12 23
5. 11 Lucie Filipová Fitness Corso 1992 174,0 14 14 28
6. 14 Jana Sládečková Body Transformation Team 1987 156,5 19 18 37
7. 192 Elena-Roxana Nichifor BBK Fitness Sokol Znojmo 1989 167,5 21 - 21
8. 100 Olga Prázová Toro Gym Vysoké Mýto 1986 159,0 24 - 24

Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 87 Tereza Jirkovská Spartan Gym Praha 1994 154,5 - 3 3
2. 24 Bogdana Bashta Target Team 1988 154,5 - 6 6
3. 78 Veronika Hejdová T&M Olympia Fitness Praha 1991 160,0 - 9 9
4. 114 Dita Láblerová GymTime Team 1996 157,0 - 13 13
5. 77 Petra Šímová Mixgym Fitness Liberec 1983 159,0 - 13 13

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 178 Nicola Vachová BcrossGym České Budějovice 1994 162,0 - 3 3
2. 33 Iulia Trifonenko Extrifit Club 1996 162,0 - 8 8
3. 36 Nicola Hetverová Dream Gym Mladá Boleslav 1997 163,0 - 10 10
4. 113 Denisa Adamusová Spartan Gym Praha 1994 163,5 - 10 10
5. 91 Lucie Fiala Fitness Institut Klub 1995 164,0 - 13 13
6. 90 Simona Nováková Tietzová Fitness při CVČ Most 1974 163,5 - 18 18

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 188 Renata Součková MD Fitness Lanškroun 2000 166,5 3 3 6
2. 140 Barbora Krouželová Fitness Hulk Plzeň 1992 167,5 6 6 12
3. 182 Petra Černá Target Team 1986 166,5 9 9 18
4. 25 Jana Tomanová Spartan Gym Praha 1983 168,5 15 15 30
5. 116 Markéta Kulvajtová Fitness team Ronnie.cz 1986 167,5 15 15 30
6. 44 Kateřina Lafata Sportcentrum Cheb 1989 167,5 17 16 33
7. 41 Tereza Stefanová Target Team 1987 166,5 23 - 23
8. 52 Eliška Míšanková Sportcentrum Cheb 2002 167,5 23 - 23
9. 176 Iveta Seifertová Fitness Corso 1997 166,0 27 - 27

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 42 Natálie Sazamová Března Fitness Club Česká Lípa 2001 175,0 - 3 3
2. 17 Karolína Hebká Mega Fitness Praha 1991 171,5 - 6 6
3. 115 Veronika Müllerová MHR Academy 1985 174,0 - 9 9
4. 2 Pavla Těšíková Dream Gym Mladá Boleslav 1997 174,5 - 12 12

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 188 Renata Součková MD Fitness Lanškroun 2000 166,5 4 4
2. 42 Natálie Sazamová Března Fitness Club Česká Lípa 2001 175,0 8 8
3. 178 Nicola Vachová BcrossGym České Budějovice 1994 162,0 9 9
4. 87 Tereza Jirkovská Spartan Gym Praha 1994 154,5 9 9

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 110 Marek Šafář Spartan Gym Praha 1990 169,5 - 3 3
2. 31 David Hrončok Fitness Hulk Plzeň 2000 173,0 - 7 7
3. 145 Jiří Bureš Fitness team Ronnie.cz 1992 170,0 - 8 8
4. 94 Dominik Velc Extrifit Club 1998 172,0 - 13 13
5. 79 Vít Oravec Pepe Lopez Gym Chomutov 1989 177,5 - 14 14
6. 16 Roman Bednář Mega Fitness Praha 1986 176,0 - 18 18
7. 88 David Kuchař Extrifit Club 1992 171,5 - 21 21

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Aleš Novák Fine Fitness Pardubice 1988 181,0 3 3 6
2. 101 Rumen Vladislavov Fitness team Ronnie.cz 1992 180,0 6 6 12
3. 26 Tomáš Tieber Spartan Gym Praha 1992 181,5 10 11 21
4. 179 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,5 12 11 23
5. 72 Tomáš Svoboda Fitness Hulk Plzeň 1991 179,5 13 13 26
6. 191 Jiří Lafata Sportcentrum Cheb 1977 180,5 19 18 37
7. 66 Petr Jícha Fitness Hulk Plzeň 1998 180,5 22 - 22
8. 180 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 181,5 23 - 23
9. 71 Vojtěch Honis Fitness team Ronnie.cz 1995 179,0 27 - 27

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 181 Josef Ptáčník Fitness VAF Milovice 1991 187,0 - 3 3
2. 68 Vlastimil Tureček Toro Gym Vysoké Mýto 1999 185,5 - 7 7
3. 102 Filip Kroček GymTime Team 1998 184,5 - 10 10
4. 27 David Veselý GymTime Team 1994 187,0 - 11 11
5. 69 Lukáš Vondra Target Team 1993 183,5 - 15 15

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 18 Aleš Novák Fine Fitness Pardubice 1988 181,0 4 4
2. 181 Josef Ptáčník Fitness VAF Milovice 1991 187,0 5 5
3. 110 Marek Šafář Spartan Gym Praha 1990 169,5 9 9

Classic physique

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 75 Petr Polák Fitness team Ronnie.cz 1993 186,0 89,1 - 3 6 9
2. 177 Stanislav Vařil Pro Life Fitness Telč 1993 187,0 98,8 - 7 12 19
3. 184 David Makula Fitness Slavia Praha 1997 173,5 74,3 - 8 18 26

Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 21 Tomáš Tesár T&M Olympia Fitness Praha 1992 179,0 83,7 - 4 6 10
2. 29 Michal Dvořák Muscle Factory Březnice 1986 175,5 76,5 - 6 12 18
3. 190 Petr Došek Fitness Hulk Plzeň 1996 178,5 66,5 - 8 18 26

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 70 Jan Kalíšek Března Fitness Club Česká Lípa 1990 192,5 95,7 - 4 8 12
2. 75 Petr Polák Fitness team Ronnie.cz 1993 186,0 89,1 - 5 10 15
3. 162 Denis Ladomirjak Sportovní klub U Sliwki 2001 184,0 79,6 - 9 18 27

Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k.
1. 70 Jan Kalíšek Března Fitness Club Česká Lípa 1990 192,5 95,7 4 4
2. 21 Tomáš Tesár T&M Olympia Fitness Praha 1992 179,0 83,7 5 5

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 50 Ondřej Daňa SK Fiala´s Gym 1993 71,5 - 3 6 9
2. 186 Tomáš Linhart Fitness Corso 2001 62,6 - 6 12 18
3. 3 Ondřej Kohák Fitness Victory 1992 71,7 - 12 18 30
4. 30 Tomáš Janíček Pro Life Fitness Telč 1993 70,0 - 12 24 36
5. 43 Josef Krejčí World Fitness Vlašim 1992 61,5 - 12 30 42

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 38 Martin Klik Fitness Hulk Plzeň 1994 79,2 - 3 8 11
2. 13 Jakub Hrad Fitness Factory Jihlava 1995 76,6 - 8 10 18
3. 112 Stanislav Teml BOPO Factory Gym 1996 78,3 - 7 18 25

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 32 Luboš Kořenovský Target Team 1990 86,8 - 3 10 13
2. 6 Tomáš Kuchař T&M Olympia Fitness Praha 1983 87,3 - 7 8 15
3. 99 Lukáš Novický Fitness Hulk Plzeň 1997 88,7 - 8 20 28
4. 51 Miloslav Toman Fitness studio Mike 1981 88,5 - 12 22 34

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 55 Jarmil Valdman Hard Core Gym Františkovy Lázně 1982 92,2 - 3 6 9
2. 111 David Kovalčík OST Varnsdorf 1996 90,8 - 6 12 18
3. 40 David Mrázek Pro Life Fitness Telč 1995 94,5 - 12 18 30
4. 98 Ervín Wallisch Werkadd Team Kaceřov 1976 98,7 - 11 26 37
5. 28 Michal Kičák Hard Core Gym Františkovy Lázně 1965 110,3 - 14 28 42
6. 1 Vladimír Semerád KSK Semi Praha 1953 92,7 - 16 36 52

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 55 Jarmil Valdman Hard Core Gym Františkovy Lázně 1982 92,2 3 3
2. 32 Luboš Kořenovský Target Team 1990 86,8 6 6
3. 38 Martin Klik Fitness Hulk Plzeň 1994 79,2 9 9
4. 50 Ondřej Daňa SK Fiala´s Gym 1993 71,5 12 12


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty