Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů a masters - startovní listina sobota

Článek vydán 02. 09. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 1541

V sobotu 4. září se v Kutné Hoře koná mistrovská soutěž Mistrovství České republiky mužů a masters. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika a classic physique.

Kompletní propozice zobrazíte zde.
Klání se uskuteční v Kulturním domě Lorec (ulice U Lorce 57).

Začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.

Na soutěži je povolena přítomnost diváků, cena celodenní vstupenky je 300 Kč (trenéři 200 Kč).
Podmínky pro vstup na soutěž zobrazíte v tomto článku.

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 70 závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Mistrovství ČR mužů a masters - sobota 4. září

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne ve 3 blocích)

BLOK 1
• kulturistika masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika masters

BLOK 2
• klasická kulturistika muži
• klasická kulturistika masters
• classic physique
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika muži, masters a classic physique
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE klasická kulturistika

BLOK 3
• kulturistika muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži


Startovní listina


kulturistika muži - do 70 kg

• 1. David Hatrik (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Josef Krejčí (World Fitness Vlašim)
• 3. Lukáš Váhala (TJ Nový Jičín)
• 4. Jiří Žulko (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)

kulturistika muži - do 75 kg

• 1. Ondřej Daňa (SK Fiala´s Gym)
• 2. Jakub Hrad (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Tomáš Janíček (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Vladimír Kopecký (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Kohák Ondřej (Fitness Victory)
• 6. Jan Pítr (TJ Nový Jičín)
• 7. Miloš Růžička (Irongym Kyjov)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Jan Kebrle (Team Kebrlesports)
• 2. Martin Klik (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Miloš Masaryk (Fitness Institut Klub)
• 4. Stanislav Teml (BOPO Factory Gym)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Šimon Grebík (Gym Blue Sun)
• 2. Luboš Kořenovský (Target Team)
• 3. Tomáš Kuchař (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Lukáš Novický (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Matěj Ryšavý (MHR Academy)
• 6. Miloslav Toman (Fitness studio Mike)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Patrik Babor (Extrifit Club)
• 2. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Tomáš Mach (Gym 2000 Kladno)
• 4. David Mrázek (Pro Life Fitness Telč)
• 5. Antonín Pavlíček (HDfitness Krnov)
• 6. Ervín Wallisch (Werkadd Team Kaceřov)

classic physique

• 1. Michael Dostál (Fitness Institut Klub)
• 2. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 3. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Stanislav Vařil (Pro Life Fitness Telč)
• 5. Tomáš Vejmělek (Big1One Fitness)

klasická kulturistika - do 180 cm

• 1. Michal Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 2. Milan Kováč (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 4. Tomáš Tesár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Tomáš Vejmělek (Big1One Fitness)

klasická kulturistika - nad 180 cm

• 1. David Černý (Target Team)
• 2. Jan Kalíšek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 4. Petr Polák (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional Olomouc)

klasická kulturistika masters

• 1. Richard Bilik (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. David Černý (Target Team)
• 3. Petr Fric (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 5. Roman Simurnik (Sportfightclub )
• 6. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional Olomouc)
• 7. Marek Tomášek (Mikys Gym)
• 8. Ervín Wallisch (Werkadd Team Kaceřov)

kulturistika muži masters - 40 - 49 let

• 1. Pavel Krejčí (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Michal Kropáček (Target Team)
• 3. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Ladislav Zika (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)

kulturistika muži masters - 50 - 59 let

• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Jaroslav Husák (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Petr Jach (Algren Team)
• 4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Vladimir Kopecký (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

kulturistika muži masters - 60 - 69 let

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Vladimír Semerád (KSK Semi Praha)
• 4. Bohumil Ticháček (BcrossGym České Budějovice)
• 5. Aleš Vrzák (Fitnesscentrum B + M)
• 6. Ladislav Šroubek (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

kulturistika muži masters - nad 70 let

• 1. Pavel Beránek (Gym 2000 Kladno)
• 2. Jíří Faflík (TJ Slavoj Děčín)
• 3. Jan Horáček (TJ Slavoj Děčín)
• 4. Josef Rakyta (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Vladimír Štěpánek (Fitness studio TP Chotěboř)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty