Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters - startovní listina neděle

Článek vydán 02. 09. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 1974

V neděli 5. září se v Kutné Hoře koná mistrovská soutěž Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters. Závodníci se utkají v kategoriích bikiny fitness, bodyfitness, wellness fitness a physique muži.

Kompletní propozice zobrazíte zde.
Klání se uskuteční v Kulturním domě Lorec (ulice U Lorce 57).

Začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.

Na soutěži je povolena přítomnost diváků, cena celodenní vstupenky je 300 Kč (trenéři 200 Kč).
Podmínky pro vstup na soutěž zobrazíte v tomto článku.

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 112 závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters - neděle 5. září

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne ve 3 blocích)

BLOK 1
• physique muži
• physique muži masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique muži a masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique muži

BLOK 2
• wellness fitness ženy
• bodyfitness ženy
• wellness fitness masters
• bodyfitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ wellness fitness a bodyfitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bodyfitness ženy

BLOK 3
• bikiny fitness ženy
• bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness ženy


Startovní listina


bikiny fitness - do 160 cm

• 1. Bogdana Bashta (Target Team)
• 2. Veronika Hejdová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Sarah Hyprová (Yamamoto Czech)
• 4. Tereza Jirkovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 5. Darina Kolářová (Fit Park Ostrava)
• 6. Dita Láblerová (GymTime Team)
• 7. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 8. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 2. Sabina Horáková (Extrifit Club)
• 3. Eva Mazurková (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 4. Iuliia Trifonenko (Extrifit Club)
• 5. Nicola Vachová (BcrossGym České Budějovice)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Petra Černa (Target Team)
• 2. Barbora Krouželová (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Denisa Kubcová (Target Team)
• 4. Markéta Kulvajtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Kateřina Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 6. Eliška Míšanková (Sportcentrum Cheb)
• 7. Kristýna Pauříková (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 8. Michaela Pospíšilová (Mišmaš Fitness Brno)
• 9. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 10. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Tereza Stefanová (Target Team)
• 12. Jana Tomanova (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Kristýna Darmovzalová (Fitness Institut Klub)
• 2. Karolína Hebká (Mega Fitness Praha)
• 3. Sylvie Moocova (Fit Park Ostrava)
• 4. Veronika Mullerová (MHR Academy)
• 5. Natálie Sazamová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 7. Olga Usova (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Nikol Vitamvásová (Czech Virus Gym)

bikiny fitness masters

• 1. Eva Budina (Padera Gym)
• 2. Petra Černá (Target Team)
• 3. Marcela Kotková (Extrifit Club)
• 4. Nina Krajčo (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Markéta Kulvajtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Martina Michálková (Target Team)
• 8. Sylvie Moocova (Fit Park Ostrava)
• 9. Veronika Mullerová (MHR Academy)
• 10. Simona Nováková Tietzová (Fitness při CVČ Most)
• 11. Ladislava Světlíková (Fitness Factory Jihlava)
• 12. Zuzana Šíblová (Target Team)
• 13. Petra Šímová (Mixgym Fitness Liberec)
• 14. Olga Usova (Fitness team Ronnie.cz)

wellness fitness

• 1. Lucie Filipová (Fitness Corso)
• 2. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 3. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 4. Leona Idrná (TJ Tesla Brno)
• 5. Kateřina Klepáčová (Fit Park Ostrava)
• 6. Michaela Krajčová (Mišmaš Fitness Brno)
• 7. Vendula Novická (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Olga Prázová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 9. Lenka Ptáčníková (SK Fiala´s Gym)
• 10. Kateřina Vomáčková (Toro Gym Vysoké Mýto)

wellness fitness masters

• 1. Petra Hrazánková (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Nikol Mrštná (Fitness při CVČ Most)
• 3. Denisa Petráš Ballová (Padera Gym)
• 4. Olga Prázová (Toro Gym Vysoké Mýto)

bodyfitness ženy - do 164 cm

• 1. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 2. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 3. Julie Nemravová (Prom-In Team)
• 4. Pavla Opatřil (Fitness při CVČ Most)
• 5. Veronika Vojtíšková (Target Team)
• 6. Jana Zemanová (Fitness Corso)

bodyfitness ženy - nad 164 cm

• 1. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Vendula Janáková (Sportcentrum Cheb)
• 4. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 5. Simona Šimánová (Target Team)
• 6. Kateřina Valdman (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

bodyfitness ženy masters

• 1. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 2. Kateřina Brychtová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 4. Vendula Janáková (Sportcentrum Cheb)
• 5. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 6. Pavla Michnová (Fine Fitness Pardubice)
• 7. Veronika Vojtíšková (Target Team)
• 8. Jana Zemanová (Fitness Corso)

physique ženy

• 1. Jitka Raclavská (Fitness Gottvald)

physique muži - do 174 cm

• 1. Jiří Bureš (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. David Hrončok (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. David Makula (Fitness Slavia Praha)
• 4. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 5. Ondřej Prichzi (Czech Virus Gym)
• 6. Marek Šafář (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

physique muži - do 178 cm

• 1. Roman Bednář (Mega Fitness Praha)
• 2. Václav Kožušník (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)

physique muži - do 182 cm

• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Petr Jícha (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 4. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Martin Paleček (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Tomáš Svoboda (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Tomas Tieber (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 8. Rumen Vladislavov (Fitness team Ronnie.cz)

physique muži - nad 182 cm

• 1. David Janatka (Pro Nutrition Czech Team)
• 2. Jan Koníř (Mixgym Fitness Liberec)
• 3. Filip Kroček (GymTime Team)
• 4. Josef Ptáčník (Fitness VAF Milovice)
• 5. Vlastimil Tureček (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Marek Urban (Irongym Kyjov)
• 7. David Veselý (GymTime Team)

physique muži masters

• 1. Roman Hajabáč (Target Team)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 4. Lukáš Malý (Extrifit Club)
• 5. Martin Paleček (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Ondřej Prichzi (Czech Virus Gym)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty