Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB DIC Diamond Cup Prague 2021 - seznam českých závodníků

Článek vydán 23. 09. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 1103

3. ročník mezinárodní soutěže IFBB DIC Diamond Cup Prague se uskuteční v sobotu 25. září 2021 v prostorách pražského luxusního hotelu Hilton (mapa). V pátek 24. září proběhne prezentace závodníků od 13:00 do 18:00 hod. a sobota 25. září bude od 8:30 hodin patřit samotným závodům.

Těšit se můžete i na Expo a doprovodný program v předsálí a venkovních prostorách hotelu Hilton.

Je to první vrchol podzimní domácí sezóny a svou přípravu k tomuto vrcholu směřuje mnoho českých závodníků, kteří si nechtějí nechat ujít jedinečnou příležitost zabojovat o některou z 28 Elite profesionálních karet. A závodit zde opět budou i profesionálové, kteří se představí v kulturistice a bikiny fitness v rámci soutěže IFBB Elite Pro Prague! V tuto chvíli je na soutěž přihlášeno 121 českých závodníků. Níže najdete seznam, který zahrnuje pouze české sportovce.

Vstupenky na IFBB Diamond Cup Prague 2021 si můžete zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal - ticketportal.cz.Nenechte si pražský Diamond Cup ujít a podpořte české závodníky přímo na místě.

Nástřik soutěžní barvou JanTana na si objednejte na https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333


Čeští závodníci na Diamond Cup Prague

bikiny fitness juniorky

• 1. Natálie Sazamová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Kateřina Vomáčková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Petra Zvoníčková (Target Team)

bikiny fitness - do 162 cm

• 1. Bogdana Bashta (Target Team)
• 2. Veronika Hejdová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Tereza Jirkovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 6. Iuliia Trifonenko (Extrifit Club)
• 7. Nicola Vachová (BcrossGym České Budějovice)

bikiny fitness - do 166 cm

• 1. Eva Dlabajová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Nicola Hetverová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 3. Zuzana Šíblová (Target Team)

bikiny fitness - do 169 cm

• 1. Barbora Krouželová (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Denisa Kubcová (Target Team)
• 3. Renata Součková (MD Fitness Lanškroun)

bikiny fitness - do 172 cm

• 1. Kristýna Flídrová (Target Team)
• 2. Karolína Hebká (Mega Fitness Praha)
• 3. Sylvie Moocová (Fit Park Ostrava)
• 4. Nela Sejtková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

bikiny fitness - nad 172 cm

• 1. Natálie Myslíková (Padera Gym)
• 2. Natálie Sazamová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Tereza Vymětalíková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 4. Petra Zvoníčková (Target Team)

bikiny fitness masters

• 1. Eva Budina (Padera Gym)
• 2. Šárka Čejková (Extrifit Club)
• 3. Marcela Kotková (Extrifit Club)
• 4. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Martina Michálková (Target Team)
• 6. Sylvie Moocová (Fit Park Ostrava)
• 7. Zuzana Šíblová (Target Team)
• 8. Olga Usova (Fitness team Ronnie.cz)

bodyfitness ženy - do 163 cm

• 1. Edita Klausová (Fitness Victory)
• 2. Julie Nemravová (Prom-In Team)
• 3. Pavla Opatřil (Fitness při CVČ Most)

bodyfitness ženy - nad 163 cm

• 1. Pavla Machníková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Simona Šimánová (Target Team)
• 3. Štěpánka Židová (LaKu Bodybuilder Team)

bodyfitness ženy masters

• 1. Mária Hudec (Target Team)
• 2. Pavla Machníková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

physique ženy

• 1. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Milena Koudelková (Fitness při CVČ Most)

wellnes fitness - do 163 cm

• 1. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 2. Vendula Novická (Fitness Hulk Plzeň)

wellnes fitness - nad 163 cm

• 1. Michaela Krajčová (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Kateřina Vomáčková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Jana Zahradníčková (SK Fiala´s Gym)

fit model ženy

• 1. Kateřina Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 2. Larisa Pika (Target Team)
• 3. Inna Strelets (Fitness team Ronnie.cz)

fit pairs

• 1. Kateřina Lafata, Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)

kulturistika junioři

• 1. Jaroslav Jeníček (Turek Team)
• 2. Jiří Kulich (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 3. Lukáš Rejholec (BcrossGym České Budějovice)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Jaroslav Čada (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Jiří Kulich (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 3. Lukáš Rejholec (BcrossGym České Budějovice)
• 4. Karel Tesař (KR Fitness Classic Železný Brod)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Tomáš Blahout (Werkadd Team Kaceřov)
• 2. Lukáš Brunclík (Fitness při CVČ Most)
• 3. Petr Fric (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Jakub Kment (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Petr Kříž (SK Fiala´s Gym)
• 6. Michal Soukup (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Aleš Trpišovský (Target Team)

kulturistika muži - do 100 kg

• 1. Jan Bláha (Muscle Factory Březnice)
• 2. Michal Herman (S. K. Maximus Praha)
• 3. Tomas Mach (Gym 2000 Kladno)
• 4. Jan Švub (Padera Gym)
• 5. Jarmil Valdman (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

kulturistika muži - nad 100 kg

• 1. David Bednář (Turek Team)
• 2. Jan Fobl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Daniel Myslík (Target Team)
• 4. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 5. Jiří Šén (Turek Team)

kulturistika muži masters

• 1. David Bednář (Turek Team)
• 2. Petr Fric (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Jaroslav Gunter (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 4. Petr Jach (Algren Team)
• 5. Michal Sitter (Fitness team Ronnie.cz)

klasická kulturistika - do 175 cm

• 1. David Hatrik (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 3. Jan Novobilský (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Lukáš Petrůj (MHR Academy)

klasická kulturistika - nad 175 cm

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Richard Bilik (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Jan Kalíšek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Milan Matějko (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Vojtěch Nádeníček (Fitness Institut Klub)

classic physique

• 1. Jan Bláha (Muscle Factory Březnice)
• 2. Petr Jach (Algren Team)
• 3. Igor Kútik (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 5. Michal Makovský (Target Team)
• 6. Tomáš Novický (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Oliver Rusnák (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Martin Šuhajda (BcrossGym České Budějovice)
• 9. Aleš Trpišovský (Target Team)
• 10. Matěj Vaigl (Března Fitness Club Česká Lípa)

classic physique masters

• 1. Richard Bilik (SK Luna Fitness Havířov)
• 2. Petr Jach (Algren Team)

muscular physique

• 1. Lukáš Červený (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 2. Petr Sedláček (Target Team)

physique muži - do 176 cm

• 1. Jan Drobena (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Miroslav Göbl (Extrifit Club)
• 3. Svyatoslav Konyk (SF7 Team)
• 4. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 5. Petr Růžička (Target Team)

physique muži - do 182 cm

• 1. Radim Gala (Hulk Gym Brno)
• 2. Jaroslav Girgoško (Target Team)
• 3. Pavel Horský (Padera Gym)
• 4. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Zdeněk Brabec (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Jan Koníř (Mixgym Fitness Liberec)
• 3. Vlastimil Tureček (Toro Gym Vysoké Mýto)

physique muži masters

• 1. Roman Hajabáč (Target Team)
• 2. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 3. Martin Paleček (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Zdenek Zatloukal (Hulk Gym Brno)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty