Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partner Cup 2021 - startovní listiny

Článek vydán 14. 10. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 1465

V sobotu 16. října se v Praze koná pohárová soutěž Partner Cup. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika mužů a masters, klasická kulturistika mužů, physique mužů, bikiny fitness žen a masters, wellness fitness žen, bodyfitness žen, akrobatické a umělecké fitness žen a rovněž ve dvou kondičních kategorií - bikiny fitness ženy a physique muži.

Kompletní propozice zobrazíte zde.
Klání se uskuteční v Top Hotelu Praha (ulice Blažimská 1781/4).

Klání je rozděleno na dvě samostatné ucelené části - v prvním části proběhnou všechny kategorie žen a ve druhé části soutěže všechny kategorie mužů.
Začátek pro první část je naplánovaný na 10:00 hod.
Druhá část má začátek stanovený na 16:00 hod.

Cena celodenní vstupenky je 350 Kč (trenéři 300 Kč).
Podmínky pro vstup na soutěž zobrazíte v tomto článku.

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 117 závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram soutěže Partner Cup

ČÁST 1 - ženy

08:30 – 09:15 PREZENTACE
09:15 – 10:00 porada rozhodčích
10:00 – 14:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (část 1 proběhne ve dvou blocích)

BLOK 1
• wellness fitness
• bodyfitness
• kondiční bikiny fitness
• umělecké fitness
• akrobatické fitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ wellness fitness, bodyfitness, kondiční bikiny fitness, umělecké fitness a akrobatické fitness
BLOK 2
• bikiny fitness
• bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness a bikiny fitness masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness


ČÁST 2 - muži

14:30 – 15:15 PREZENTACE
15:15 – 16:00 porada rozhodčích
16:00 – 20:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (část 2 proběhne ve dvou blocích)

BLOK 1
• kondiční physique muži
• physique muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční physique muži a physique muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique muži
BLOK 2
• klasická kulturistika
• kulturistika muži
• kulturistika masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika, kulturistika muži a kulturistika masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži


Startovní listina


acrobatic fitness ženy

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Anna Marie Kutějová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Gabriela Svobodová (Fitness AVE Přerov)

artistic fitness ženy

• 1. Anna Tereza Černošková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 3. Nicoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)

bikiny fitness - do 160 cm

• 1. Jana Kawuloková (TJ TŽ Třinec)
• 2. Markéta Martinásková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Adéla Stonawska (Sportcentrum Cheb)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Denisa Adamusová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 3. Lucie Hajduchová (Fit Park Ostrava)
• 4. Kristýna Javůrková (Extrifit Club)
• 5. Eliška Kučabová (SK Luna Fitness Havířov)
• 6. Denisa Matějková (Target Team)
• 7. Eliška Neradová (Target Team)
• 8. Nikola Nováková (SK Fiala´s Gym)
• 9. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 10. Kateřina Puflerová (Target Team)
• 11. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 12. Tereza Žišková (Kubík fitness Ostrava)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Kateřina Dobešová (Fitness Institut Klub)
• 2. Lucie Dvořáčková (Yamamoto Czech)
• 3. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 4. Daniela Kuglerová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 5. Kateřina Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 6. Eliška Papežová (Avalon Fitness)
• 7. Kristýna Pauříková (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 8. Monika Prnková (Yamamoto Czech)
• 9. Zuzana Šíblová (Target Team)
• 10. Petra Škopová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Lenka Frömlová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Jana Hornsteinerová (Avalon Fitness)
• 4. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 5. Veronika Jančálková (Fitness Institut Klub)
• 6. Zdislava Kazdová (MHR Academy)
• 7. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Veronika Mullerová (MHR Academy)
• 9. Nela Sejtková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 10. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 11. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 12. Veronika Špániková (Target Team)
• 13. Nikol Vitamvásová (Czech Virus Gym)
• 14. Tereza Vymětalíková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

bikiny fitness masters

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Petra Černá (Target Team)
• 3. Marcela Kotková (Extrifit Club)
• 4. Veronika Mullerová (MHR Academy)
• 5. Simona Nováková Tietzová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Adéla Stonawska (Sportcentrum Cheb)
• 7. Zuzana Šíblová (Target Team)

kondiční - bikiny fitness ženy

• 1. Ganna Lozova (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 2. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 3. Lenka Stehlíčková

wellness fitness

• 1. Nela Bukačová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 4. Kateřina Klepáčová (Fit Park Ostrava)
• 5. Michaela Krajčová (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Monika Mosingerová (SK Fiala´s Gym)
• 7. Denisa Petráš Ballová (Padera Gym)
• 8. Klára Šindelářová (Fine Fitness Pardubice)

bodyfitness ženy

• 1. Petra Dittrichová (SK Přerov)
• 2. Kateřina Leštinová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Pavla Michnová (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Julie Nemravová (Prom-In Team)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Jakub Franc (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Daniel Lochman (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Lukáš Petrůj (MHR Academy)
• 4. Jan Štrunc (SK Fiala´s Gym)
• 5. Rostislav Žiška (Czech Virus Gym)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Martin Draxler (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Michal Soukup (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Tomáš Svoboda (Target Team)
• 4. Miloslav Toman (Fitness studio Mike)
• 5. Aleš Trpišovský (Target Team)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Tomáš Mach (Gym 2000 Kladno)

kulturistika muži masters

• 1. Pavel Brožek (Target Team)
• 2. Martin Cettl (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. David Černý (Target Team)
• 4. Martin Hajek (Hulk Gym Brno)
• 5. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 6. Vladimír Semerád (KSK Semi Praha)
• 7. Miloslav Toman (Fitness studio Mike)

klasická kulturistika

• 1. Miroslav Balabán (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Patrik Bartl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Richard Bilik (SK Luna Fitness Havířov)
• 4. Pavel Brožek (Target Team)
• 5. David Černý (Target Team)
• 6. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Kevin Russegger (Fitness Institut Klub)
• 8. Marek Tomašek (Mikys Gym)

physique muži - do 174 cm

• 1. Ladislav Fairaisl (Team Kebrlesports)
• 2. Miroslav Göbl (Extrifit Club)
• 3. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 4. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 5. Michal Polena (Extrifit Club)
• 6. Albert Saydulaev (Czech Virus Gym)

physique muži - do 178 cm

• 1. Lukáš Lálo (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 3. Vít Oravec (Pepe Lopez Gym Chomutov)
• 4. Daniel Tolinger (Mafia Fitness)
• 5. Petr Veselý (SF7 Team)

physique muži - do 182 cm

• 1. Petr Hanzlíček (Fit centrum D & K)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Vojtěch Honis (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Jiří Lafata (Sportcentrum Cheb)
• 5. Patrik Škvrna (Extrifit Club)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Jan Anýž (SK Fiala´s Gym)
• 2. Zdeněk Brabec (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 4. Lukáš Novotný (Fit centrum D & K)

kondiční - physique muži

• 1. Jan Kunc (Fitness Institut Klub)
• 2. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 3. Jakub Smrček
• 4. Jakub Šmejda

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty