Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

GP Fitness Brno 2021 - startovní listiny

Článek vydán 21. 10. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 935

V sobotu 23. října se v Brně koná pohárová soutěž Grand Prix Fitness Brno. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique juniorů a mužů, bikiny fitness juniorek, žen a masters, wellness fitness, bodyfitness a rovněž ve dvou kondičních kategorií - bikiny fitness ženy a physique muži.

Kompletní propozice zobrazíte zde.
Klání se uskuteční v Kulturním centru Líšeň (ulice Klajdovská 28).

Stejně jako na mistrovských soutěžích, i na této pohárové soutěži bude program v blocích probíhat podle mezinárodního stylu IFBB, tzn. pokud bude v kategorii 6 (maximálně 7) a méně závodníků, proběhne rovnou finále této kategorie. Prosíme závodníky, aby aktivně sledovali pokyny vedoucího závodníků a rovněž dodržovali pokyny pořadatelů.

Začátek je naplánovaný na 12:00 hod.
Cena celodenní vstupenky je 350 Kč (trenéři 300 Kč).
Podmínky pro vstup na soutěž zobrazíte v tomto článku.

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 110 závodníků.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma Team Pro Tan Czech. Veškeré informace co se týče objednání nástřiků najdete na webu www.protanczech.cz nebo aktuální informace na FB Pro Tan Czech či ve FB skupině.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram soutěže GP Fitness Brno

10:00 – 11:15 PREZENTACE
11:15 – 12:00 porada rozhodčích
12:00 – 17:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE

BLOK 1
• physique junioři
• kondiční physique muži
• physique muži I
• physique muži II
• klasická kulturistika
• kulturistika muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique muži kondiční, physique muži, physique junioři, klasická kulturistika a kulturistika muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique muži

BLOK 2
• bikiny fitness juniorky I
• bikiny fitness juniorky II
• wellness fitness
• kondiční bikiny fitness
• bodyfitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness kondiční, bodyfitness, bikiny fitness juniorky a wellness fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness juniorky

SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ ZADEČEK

BLOK 3
• bikiny fitness I
• bikiny fitness II
• bikiny fitness III
• bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness a bikiny fitness masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness


Startovní listina


bikiny fitness juniorky

• 1. Kateřina Dobešová (Fitness Institut Klub)
• 2. Lucie Dvořáčková (Yamamoto Czech)
• 3. Aneta Ernest (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 5. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 6. Sarah Hyprová (Yamamoto Czech)
• 7. Veronika Jančálková (Fitness Institut Klub)
• 8. Tereza Kovaříková (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Eliška Kučabová (SK Luna Fitness Havířov)
• 10. Markéta Martinásková (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 12. Nikola Nováková (SK Fiala´s Gym)
• 13. Monika Prnkova (Yamamoto Czech)
• 14. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 15. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 16. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 17. Aneta Vrábelová (Extrifit Club)
• 18. Dominika Kubešová (Mafia Fitness)

bikiny fitness

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Aneta Černeková (Sportovní klub U Sliwki)
• 3. Kateřina Dobešová (Fitness Institut Klub)
• 4. Lucie Dvořáčková (Yamamoto Czech)
• 5. Aneta Ernest (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Lenka Frömlová (Fitness AVE Přerov)
• 7. Anna Geletová (Fitness Hulk Plzeň)
• 8. Jana Hornsteinerová (Avalon Fitness)
• 9. Sára Hrubá (Extrifit Club)
• 10. Sarah Hyprová (Yamamoto Czech)
• 11. Veronika Jančálková (Fitness Institut Klub)
• 12. Darina Kolářová (Fit Park Ostrava)
• 13. Katarína Korlová (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Tereza Kovařiková (Fitness team Ronnie.cz)
• 15. Eliška Kučabová (SK Luna Fitness Havířov)
• 16. Daniela Kuglerová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 17. Markéta Martinásková (Fitness team Ronnie.cz)
• 18. Klára Mrowiecová (Fitness Victory)
• 19. Eliška Neradová (Target Team)
• 20. Veronika Pluskalová (Yamamoto Czech)
• 21. Monika Prnkova (Yamamoto Czech)
• 22. Martina Procházková (Gym Blue Sun)
• 23. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 24. Veronika Skácelová (SK Luna Fitness Havířov)
• 25. Barbora Slavíková (Fitness centrum - Hala Lužice)
• 26. Martina Sletsjoee (Big1One Fitness)
• 27. Andrea Slezáková (Hulk Gym Brno)
• 28. Adéla Stonawska (Sportcentrum Cheb)
• 29. Veronika Špániková (Target Team)
• 30. Nikol Vitamvásová (Czech Virus Gym)
• 31. Aneta Vrábelová (Extrifit Club)
• 32. Nikola Zívalová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 33. Veronika Valachovičová (Slovensko)
• 34. Dominika Kubešová (Mafia Fitness)

bikiny fitness masters

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Zuzana Prudíková (SF7 Team)
• 3. Adéla Stonawska (Sportcentrum Cheb)

kondiční - bikiny fitness ženy

• 1. Helga Baumann (Big1One Fitness)
• 2. Iveta Dajčová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 4. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 5. Kateřina Puflerová (Target Team)
• 6. Lenka Stehlíčková

wellness fitness

• 1. Nela Bukačová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 4. Michaela Krajčová (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Monika Mosingerová (SK Fiala´s Gym)
• 6. Zuzana Otavová (Extrifit Club)
• 7. Klára Šinelářová (Fine Fitness Pardubice)
• 8. Jana Zahradníčková (SK Fiala´s Gym)

bodyfitness ženy

• 1. Lenka Bořutová (Hulk Gym Brno)
• 2. Nicoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Mária Kelemenová (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 5. Hana Peňová (Gym Flex Mokrá)

kulturistika muži

• 1. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 2. Kevin Russegger (Fitness Institut Klub)
• 3. Miloš Růžička (Irongym Kyjov)
• 4. Jan Štrunc (SK Fiala´s Gym)
• 5. Rostislav Žiška (Czech Virus Gym)
• 6. Ali Kamat (Rakousko)
• 7. Shqipron Skoverqani (Rakousko)

klasická kulturistika

• 1. Patrik Bartl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Richard Bilik (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Martin Cettl (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Patrik Iláš (Gym13 Modřice)
• 5. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)

physique junioři

• 1. Miroslav Göbl (Extrifit Gym Jablonec nad Nisou)
• 2. Alexandr Hartman (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 4. Jan Kunc (Fitness Institut Klub)
• 5. Lukáš Lálo (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Jakub Řezáč (4you fitness)
• 7. Daniel Tolinger (Mafia Fitness)
• 8. Dan Žalud (Gym Flex Mokrá)

physique muži

• 1. Jan Anýž (SK Fiala´s Gym)
• 2. Miroslav Göbl (Extrifit Gym Jablonec nad Nisou)
• 3. Dominik Janda (Fitness Victory)
• 4. Radek Kasal (Fit centrum D & K)
• 5. Ladislav Kočí (Fitness AVE Přerov)
• 6. Lukáš Lálo (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Patrik Lebr (Fit centrum D & K)
• 8. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 9. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 10. Michal Polena (Extrifit Club)
• 11. Tom Quang (Gym Flex Mokrá)
• 12. Albert Saydulaev (Czech Virus Gym)
• 13. Marek Trávníček (Gym Blue Sun)
• 14. Youssef Gharegozlu (Rakousko)

kondiční - physique muži

• 1. Lukáš Jurča
• 2. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 3. Jakub Šmejda

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty