Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness Brno 2021 - výsledky

Článek vydán 23. 10. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 492

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže Grand Prix Fitness Brno 2021 konané v sobotu 26. října v Kulturním centru Líšeň v Brně. Klání bylo vyhlášeno pro kategorie kulturistiky, klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness, wellness fitness a bodyfitness, včetně kondičního bikiny fitness a physique mužů - přihlášeno bylo 110 závodníků, na pódiu se nakonec prezentovalo 114.

Kulturistika mužů

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 2 Ali Kamat Rakousko 1992 79,2 - 8 6 14
2. 102 Pavel Pánek Hulk Gym Brno 1981 103,0 - 9 12 21
3. 71 Miloš Růžička Irongym Kyjov 1977 75,0 - 5 18 23
4. 10 Jan Štrunc SK Fiala´s Gym 1992 72,6 - 16 26 42
5. 38 Rostislav Žiška Czech Virus Gym 1985 81,8 - 17 28 45
6. 79 Kevin Russegger Fitness Institut Klub 2000 70,6 - 11 34 45


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 84 Richard Bílík SK Luna Fitness Havířov 1979 179,0 85,3 - 4 12 16
2. 101 Patrik Bartl Toro Gym Vysoké Mýto 1997 183,5 86,4 - 15 12 27
3. 65 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 183,0 88,0 - 5 24 29
4. 63 Martin Cettl Hard Core Gym Františkovy Lázně 1975 184,0 88,5 - 10 20 30
5. 93 Patrik Iláš Gym13 Modřice 1975 185,5 91,8 - 10 26 36


Physique mužů do 176 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 89 Youssef Gharegozlu Rakousko 1990 171,5 4 4 8
2. 44 Albert Saydulaev Czech Virus Gym 1994 168,0 5 5 10
3. 66 Marek Trávníček Gym Blue Sun 1996 176,0 9 9 18
4. 94 Miroslav Göbl Extrifit Gym Jablonec nad Nisou 1998 172,0 12 11 23
5. 5 Alexandr Hartman MD Fitness Lanškroun 1999 172,0 17 15 32
6. 62 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 14 18 32
7. 26 Michal Polena Extrifit Club 1988 175,0 22 - 22
8. 72 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 172,5 24 - 24
9. 27 Tom Quang Gym Flex Mokrá 1995 174,0 25 - 25

Physique mužů nad 176 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 9 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 178,0 5 4 9
2. 23 Jan Kunc Fitness Institut Klub 1999 189,0 4 5 9
3. 107 Ladislav Kočí Fitness AVE Přerov 1996 183,0 9 11 20
4. 52 Lukáš Lálo Fitness Hulk Plzeň 2001 177,5 14 10 24
5. 81 Aleš Novák Fine Fitness Pardubice 1988 182,0 16 15 31
6. 12 Jakub Řezáč 4you fitness 2003 184,5 21 18 39
7. 95 Dominik Janda Fitness Victory 1997 181,5 22 - 22
8. 43 Radek Kasal Fit centrum D & K 2002 180,5 23 - 23
9. 144 Jan Anýž SK Fiala´s Gym 1989 185,0 24 - 24

Physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 23 Jan Kunc Fitness Institut Klub 1999 189,0 3 4 7
2. 52 Lukáš Lálo Fitness Hulk Plzeň 2001 177,5 7 5 12
3. 94 Miroslav Göbl Extrifit Gym Jablonec nad Nisou 1998 172,0 7 9 16
4. 5 Alexandr Hartman MD Fitness Lanškroun 1999 172,0 11 11 22
5. 43 Radek Kasal Fit centrum D & K 2002 180,5 17 16 33
6. 12 Jakub Řezáč 4you fitness 2003 184,5 18 17 35
7. 72 Dan Žalud Gym Flex Mokrá 2003 172,5 19 - 19
8. 35 Daniel Tolinger Mafia Fitness 2000 175,0 24 - 24

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 89 Youssef Gharegozlu Rakousko 1990 171,5 4 4
2. 9 Patrik Lebr Fit centrum D & K 1992 178,0 5 5
3. 23 Jan Kunc Fitness Institut Klub 1999 189,0 9 9


Kondiční physique mužů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 36 Jakub Šmejda Nový Jičín 1987 187,0 - 3 3
2. 37 Lukáš Jurča Fulnek 1988 185,0 - 6 6
3. 4 Jiří Mohelník Fit centrum D & K 1954 167,0 - 9 9


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 96 Damijana Meitnerová Extrifit Club 1978 166,0 - 3 3
2. 54 Nicoleta Hricová Fitness AVE Přerov 1998 171,5 - 7 7
3. 40 Lenka Bořutová Hulk Gym Brno 1982 163,0 - 9 9
4. 74 Hana Peňová Gym Flex Mokrá 1973 173,0 - 11 11
5. 47 Mária Kelemenová Fitness Hulk Plzeň 1989 158,0 - 15 15


Bikiny fitness do 163 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 51 Eliška Kučabová SK Luna Fitness Havířov 1998 163,0 5 5 10
2. 48 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 160,0 9 7 16
3. 61 Markéta Martinásková Fitness team Ronnie.cz 1999 158,5 10 10 20
4. 121 Eliška Neradová Target Team 1994 161,5 11 12 23
5. 11 Nikola Zívalová Spartan Gym Praha 1993 159,0 11 13 24
6. 34 Nikola Nováková SK Fiala´s Gym 1999 160,5 22 17 39
7. 92 Aneta Vrábelová Extrifit Club 1998 163,0 23 - 23
8. 3 Darina Kolářová Fit Park Ostrava 1993 157,0 25 - 25
9. 42 Martina Sletsjoee Big1One Fitness 1987 160,5 25 - 25
10. 88 Adéla Stonawská Sportcentrum Cheb 1986 156,5 27 - 27
11. 68 Anna Geletová Fitness Hulk Plzeň 1994 159,5 31 - 31
56 Sarah Hyprová Yamamoto Czech 1999 158,5

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 24 Veronika Pluskalová Yamamoto Czech 1996 164,5 4 3 7
2. 103 Kateřina Dobešová Fitness Institut Klub 2000 168,0 6 6 12
3. 29 Monika Prnková Yamamoto Czech 1998 168,0 7 8 15
4. 137 Aneta Černeková Sportovní klub U Sliwki 1996 165,5 14 14 28
5. 98 Dominika Kubešová Mafia Fitness 1999 169,5 15 15 30
6. 75 Lucie Dvořáčková Yamamoto Czech 1998 165,5 18 16 34
7. 57 Aneta Ernest Fitness team Ronnie.cz 2000 168,0 20 - 20
8. 15 Daniela Kuglerová TJ Lokomotiva Beroun 1996 167,0 25 - 25
9. 141 Klára Mrowiecová Fitness Victory 2000 164,0 28 - 28
10. 18 Andrea Slezáková Hulk Gym Brno 1994 166,5 29 - 29
11. 20 Katarína Korlová SK PEPA centrum Opava 1994 168,5 32 - 32

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 83 Sára Hrubá Extrifit Club 2004 172,0 5 4 9
2. 86 Tereza Kovaříková Fitness team Ronnie.cz 2000 171,0 7 7 14
3. 145 Veronika Skácelová SK Luna Fitness Havířov 2000 173,0 11 9 20
4. 19 Veronika Jančálková Fitness Institut Klub 2001 171,0 9 11 20
5. 55 Barbora Slavíková Fitness centrum - Hala Lužice 2002 182,5 12 11 23
6 14 Veronika Špániková Target Team 1992 179,5 19 18 37
7. 140 Nikol Vitamvásová Czech Virus Gym 1994 175,0 20 - 20
8. 28 Zuzana Prudíková SF7 Team 1985 171,0 24 - 24
9. 82 Irina Brazhynenko Padera Gym 1980 173,5 27 - 27
10. 80 Lenka Frömlová Fitness AVE Přerov 1987 174,0 30 - 30

Bikiny fitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 88 Adéla Stonawská Sportcentrum Cheb 1986 156,5 - 3 3
2. 28 Zuzana Prudíková SF7 Team 1985 171,0 - 7 7
3. 82 Irina Brazhynenko Padera Gym 1980 173,5 - 8 8

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 24 Veronika Pluskalová Yamamoto Czech 1996 164,5 3 3
2. 83 Sára Hrubá Extrifit Club 2004 172,0 6 6
3. 51 Eliška Kučabová SK Luna Fitness Havířov 1998 163,0 8 8
4. 88 Adéla Stonawská Sportcentrum Cheb 1986 156,5 12 12


Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 51 Eliška Kučabová SK Luna Fitness Havířov 1998 163,0 4 5 9
2. 48 Martina Procházková Gym Blue Sun 2000 160,0 5 5 10
3. 61 Markéta Martinásková Fitness team Ronnie.cz 1999 158,5 9 9 18
4. 103 Kateřina Dobešová Fitness Institut Klub 2000 168,0 14 12 26
5. 29 Monika Prnková Yamamoto Czech 1998 168,0 15 14 29
6. 34 Nikola Nováková SK Fiala´s Gym 1999 160,5 15 16 31
7. 92 Aneta Vrábelová Extrifit Club 1998 163,0 24 - 24
8. 57 Aneta Ernest Fitness team Ronnie.cz 2000 168,0 25 - 25
9. 56 Sarah Hyprová Yamamoto Czech 1999 158,5 27 - 27
10. 75 Lucie Dvořáčková Yamamoto Czech 1998 165,5 27 - 27
11. 141 Klára Mrowiecová Fitness Victory 2000 164,0 32 - 32

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 83 Sára Hrubá Extrifit Club 2004 172,0 4 4 8
2. 86 Tereza Kovaříková Fitness team Ronnie.cz 2000 171,0 6 7 13
3. 55 Barbora Slavíková Fitness centrum - Hala Lužice 2002 182,5 7 9 16
4. 145 Veronika Skácelová SK Luna Fitness Havířov 2000 173,0 14 11 25
5. 98 Dominika Kubešová Mafia Fitness 1999 169,5 12 16 28
6. 19 Veronika Jančálková Fitness Institut Klub 2001 171,0 17 14 31
7. 7 Anežka Hejretová Avalon Fitness 2002 168,5 21 - 21
8. 85 Jana Hornsteinerová Avalon Fitness 2002 171,0 24 - 24

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 83 Sára Hrubá Extrifit Club 2004 172,0 4 4
2. 51 Eliška Kučabová SK Luna Fitness Havířov 1998 163,0 5 5


Kondiční bikiny fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 90 Kateřina Puflerová Target Team 1999 159,5 - 3 3
2. 73 Alice Pospíšilová Padera Gym 1981 161,0 - 6 6
3. 77 Lenka Stehlíčková Ústí nad Labem 1983 171,5 - 10 10
4. 8 Marcela Neuwirthová Gym13 Modřice 1999 166,0 - 13 13
5. 1 Iveta Dajčová Kult. a bikiny fitness Lanškroun 1983 163,0 - 14 14
6. 21 Helga Baumann Big1One Fitness 1984 181,5 - 17 17


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 100 Michaela Krajčová Mišmaš Fitness Brno 1997 164,5 3 3 6
2. 45 Markéta Härtl Sportcentrum Cheb 1990 157,5 6 6 12
3. 58 Monika Mosingerová SK Fiala´s Gym 1996 159,0 9 10 19
4. 33 Zuzana Otavová Extrifit Club 1994 162,5 12 11 23
5. 49 Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno 1995 162,5 15 15 30
6. 30 Klára Šindelářová Fine Fitness Pardubice 1995 167,5 19 16 35
7. 59 Jana Zahradníčková SK Fiala´s Gym 1997 170,0 19 - 19
8. 13 Nela Bukačová Fitness při CVČ Most 2002 166,5 24 - 24


Rozhodčí


Ceny pro vítěze


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty