Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2021 - výsledky

Článek vydán 15. 11. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 386

V neděli 14. listopadu se v brněnském kulturním centru Líšeň konala soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů a mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a wellness fitness, tradiční Smartlabs Cup 2021.
Na pódiu se prezentovalo 84 závodníků. Níže naleznete kompletní výsledkové listiny soutěže.


Kondiční kulturistika dorost do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 34 Šimon Kodalík SK Fiala´s Gym 2004 72,2 - 3 8 11
2. 85 František Hladík Kamenice 2003 67,5 - 6 10 16
3. 78 Tomáš Jelínek Šlapanice 2004 68,6 - 9 18 27

Kondiční kulturistika junioři do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 21 Jakub Franc Toro Gym Vysoké Mýto 2002 74,2 - 4 6 10
2. 36 Patrik Sýkora Vodňany 1999 81,8 - 5 12 17
3. 34 Šimon Kodalík SK Fiala´s Gym 2004 72,2 - 8 18 26

Kondiční kulturistika muži do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 68 Roman Chuťka Hostinné 1993 88,6 - 6 6 12
2. 7 Jan Petr Polička 1991 73,1 - 9 14 23
3. 72 Pavel Ševčík Blansko 1993 80,2 - 14 16 30
4. 37 Jakub Kiefer Olympia Fitness Tišnov 1997 61,4 - 4 30 34
5. 94 František Novotný Banice u Rosic 1994 79,9 - 15 26 41
6. 100 Jan Strnádek Target Team 1997 100,0 - 15 32 47

Kondiční kulturistika muži nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 23 Jan Jajkowicz TJ TŽ Třinec 1988 72,3 - 4 8 12
2. 60 Jan Toman Prostějov 1980 95,4 - 7 10 17
3. 67 Nelson Henriques Portugalsko 1982 74,2 - 7 18 25
4. 71 Jaroslav Görög Prostějov 1980 79,0 - 10 24 34

Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. celk.
1. 68 Roman Chuťka Hostinné 1980 95,9 3 3
2. 23 Jan Jajkowicz TJ TŽ Třinec 1988 72,3 6 6
3. 21 Jakub Franc Toro Gym Vysoké Mýto 2002 74,2 9 9

Kondiční physique muži do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 20 Michal Kraus Czech Virus Gym 1993 175,0 - 3 3
2. 98 David Režný Hulk Gym Brno 1999 178,0 - 8 8
3. 47 Tomáš Sabela Sportovní klub U Sliwki 2000 170,0 - 9 9
4. 15 Dominik Maťátko Hodonín 2004 176,5 - 10 10
5. 4 Michal Sláma Brno 1993 170,5 - 15 15
6. 11 Jan Kopečný Olympia Fitness Tišnov 1998 169,0 - 18 18
7. 96 Pavel Nováček Blatnice 1991 180,0 - 21 21
8. 5 Filip Holý Louny 2005 178,0 - 24 24

Kondiční physique muži nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 9 Lukáš Jurča Fulnek 1988 185,5 - 6 6
2. 24 Přemek Albrecht Czech Virus Gym 2002 184,0 - 8 8
3. 14 Zdeněk Dobiáš Přelouč 1998 189,0 - 8 8
4. 74 Tomáš Bielčík Lichkov 1996 184,0 - 12 12
5. 33 Lukáš Švehla Target Team 1987 184,5 - 15 15
6. 18 Václav Kozlík Padera Gym 1996 189,0 - 19 19
7. 77 Sedrik Grim Vyšší Brod 1999 182,0 - 19 19
8. 32 David Juríček České Budějovice 1995 182,0 - 24 24

Kondiční physique junioři do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 98 David Režný Hulk Gym Brno 1999 178,0 - 6 6
2. 47 Tomáš Sabela Sportovní klub U Sliwki 2000 170,0 - 6 6
3. 15 Dominik Maťátko Hodonín 2004 176,5 - 7 7
4. 11 Jan Kopečný Olympia Fitness Tišnov 1998 169,0 - 12 12
5. 59 Marek Nadymáček Prostějov 1998 177,5 - 15 15
6. 88 Petr Šikula Brno 2004 173,5 - 19 19
7. 5 Filip Holý Louny 2005 178,0 - 20 20

Kondiční physique junioři nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 24 Přemek Albrecht Czech Virus Gym 2002 184,0 - 5 5
2. 77 Sedrik Grim Vyšší Brod 1999 182,0 - 6 6
3. 14 Zdeněk Dobiáš Přelouč 1998 189,0 - 7 7
4. 83 Martin Gryga Fitness AVE Přerov 2000 187,0 - 13 13
5. 50 Petr Stejskal Target Team 2003 184,5 - 14 14

Kondiční physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. celk.
1. 20 Michal Kraus Czech Virus Gym 1993 175,0 5 5
2. 9 Lukáš Jurča Fulnek 1988 185,5 6 6
3. 24 Přemek Albrecht Czech Virus Gym 2002 184,0 7 7
4. 98 David Režný Hulk Gym Brno 1999 178,0 11 11

Kondiční bikiny fitness ženy do 163 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 103 Anna Vaňková Kubík fitness Ostrava 2000 158,5 - 4 4
2. 87 Denisa Matějková Target Team 1996 161,0 - 5 5
3. 82 Denisa Vargová Brno 2001 160,5 - 10 10
4. 95 Alice Pospíšilová Padera Gym 1981 161,0 - 11 11
5. 51 Viktorie Grigorjeva Března Fitness Club Česká Lípa 1995 162,0 - 16 16
6. 58 Pavla Kletečková Havlíčkův Brod 1996 159,5 - 17 17
7. 22 Klára Špačková Praha 2000 158,0 - 20 20
8. 86 Barbora Šuláková Dobrovice 2002 162,5 - 24 24

Kondiční bikiny fitness ženy do 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 75 Andrea Písaříková Pulse Czech Republic 1990 167,5 - 4 4
2. 66 Veronika Majerová Ostrava 1987 166,5 - 5 5
3. 8 Kamila Schmiedová Třinec 1993 164,0 - 8 8
4. 44 Nika Malyjurková Praha 1999 164,5 - 13 13
5. 90 Michaela Štěpánková Target Team 2000 164,5 - 14 14
6. 56 Sofiia Khodina Praha 2002 166,0 - 18 18
7. 27 Tereza Jarošová Target Team 2001 165,0 - 22 22
8. 62 Marcela Neuwirthová Gym13 Modřice 1999 165,5 - 23 23

Kondiční bikiny fitness ženy nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 76 Vendula Sekyrová Hradec Králové 2001 168,5 - 3 3
2. 84 Karolína Stejskalová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2002 174,5 - 6 6
3. 13 Eva Niemetzová Yamamoto Czech 2000 174,0 - 8 8
4. 52 Karolína Kotrbatá Target Team 1998 170,5 - 13 13
5. 79 Veronika Grulichová Promin Fitness Blansko 1986 173,0 - 14 14
6. 99 Kateřina Ševčíková Fitness Institut Klub 1987 173,5 - 16 16
7. 12 Lenka Stehlíčková Jaroměř 1983 172,0 - 20 20

Kondiční bikiny fitness juniorky do 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 103 Anna Vaňková Kubík fitness Ostrava 2000 158,5 - 3 3
2. 44 Nika Malyjurková Praha 1999 164,5 - 7 7
3. 54 Rosalie Sojáková Praha 2001 165,0 - 8 8
4. 90 Michaela Štěpánková Target Team 2000 164,5 - 11 11
5. 82 Denisa Vargová Brno 2001 160,5 - 16 16
6. 22 Klára Špačková Praha 2000 158,0 - 20 20
7. 27 Tereza Jarošová Target Team 2001 165,0 - 20 20
8. 86 Barbora Šuláková Dobrovice 2002 162,5 - 23 23

Kondiční bikiny fitness juniorky nad 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 76 Vendula Sekyrová Hradec Králové 2001 168,5 - 5 5
2. 84 Karolína Stejskalová Spartan Gym Praha (Xfitness Praha) 2002 174,5 - 6 6
3. 13 Eva Niemetzová Yamamoto Czech 2000 174,0 - 9 9
4. 52 Karolína Kotrbatá Target Team 1998 170,5 - 13 13
5. 56 Sofiia Khodina Praha 2002 166,0 - 14 14
6. 62 Marcela Neuwirthová Gym13 Modřice 1999 165,5 - 18 18

Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. celk.
1. 75 Andrea Písaříková Pulse Czech Republic 1990 167,5 4 4
2. 76 Vendula Sekyrová Hradec Králové 2001 168,5 6 6
3. 103 Anna Vaňková Kubík fitness Ostrava 2000 158,5 7 7

Kondiční wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 3 Zuzana Hejduková Yamamoto Czech 1992 163,0 - 3 3
2. 42 Markéta Marečková Yamamoto Czech 1997 160,5 - 6 6
3. 43 Veronika Prokešová Brno 1995 162,5 - 9 9


Ceny pro vítěze


Rozhodčí a pořadatelé

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty