Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kahan Cup 2021 - startovní listiny

Článek vydán 18. 11. 2021 - Informace svazu - zhlédnutí: 614

V sobotu 20. listopadu se koná v Ostrovačicích kondiční soutěž Kahan Cup. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky dorostu,juniorů a mužů, physique juniorů a mužů, bikiny fitness juniorek a žen, bodyfitness a wellness fitness.
Kompletní propozice zobrazíte zde.

POZOR! Celé klání se uskuteční na novém místě v sokolovně TJ Sokol Ostrovačice (ulice Osvobození 158).
Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 73 závodníků.

Začátek soutěže je naplánovaný na 12:00 hod.
Cena vstupného pro diváky na celý den je 300 Kč, vstupné pro trenéry je 200 Kč.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma Jan Tana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.


Podmínky pro vstup na soutěž zobrazíte zde.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)


Harmonogram soutěže Kahan Cup

10:00 – 11:15 PREZENTACE
11:15 – 12:00 porada rozhodčích
12:00 – 17:00 FINÁLE

BLOK 1
• kondiční bikiny fitness juniorky
• kondiční bikiny fitness ženy I
• kondiční bikiny fitness ženy II
• kondiční bikiny fitness ženy III
• kondiční wellness fitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční bikiny fitness juniorky a ženy, wellness fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU kondiční bikiny fitness

BLOK 2
• kondiční physique junioři I
• kondiční physique junioři II
• kondiční physique muži I
• kondiční physique muži II
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční physique junioři a muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kondiční physique

BLOK 3
• kondiční kulturistika dorost
• kondiční kulturistika junioři
• kondiční kulturistika muži do 30 let
• kondiční kulturistika muži nad 30 let
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kondiční kulturistika dorost, junioři a muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kondiční kulturistika

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Startovní listina


kondiční - bikiny fitness juniorky do 23 let

• 1. Tereza Jarošová (Target Team)
• 2. Kristýna Javůrková (Extrifit Club)
• 3. Nicole-Victoria Medková (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 5. Vendula Sekyrová
• 6. Rosalie Sojáková
• 7. Anna Vaňková (Kubík fitness Ostrava)

kondiční - bikiny fitness ženy

• 1. Denisa Baštecká (Target Team)
• 2. Helga Baumann
• 3. Viktorie Grigorjeva (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Veronika Grulichova
• 5. Tereza Jarošová (Target Team)
• 6. Kristýna Javůrková (Extrifit Club)
• 7. Marketa Kaplanova
• 8. Pavla Kletečková
• 9. Veronika Majerová
• 10. Jitka Martínková
• 11. Romana Maštalířová (Extrifit Club)
• 12. Denisa Matějková (Target Team)
• 13. Marcela Neuwirthová (Gym13 Modřice)
• 14. Andrea Písaříková (Pulse Czech Republic)
• 15. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 16. Kamila Schmiedová
• 17. Vendula Sekyrová
• 18. Kateřina Ševčíková (Fitness Institut Klub)
• 19. Anna Vaňková (Kubík fitness Ostrava)
• 20. Iveta Žánová

kondiční - wellness fitness

• 1. Zuzana Hejduková (Yamamoto Czech)
• 2. Markéta Marečková (Yamamoto Czech)
• 3. Veronika Prokešová
• 4. Lenka Stehlíčková

kondiční - kulturistika dorostenci do 18 let

• 1. Jan Hrbek
• 2. Filip Šuta

kondiční - kulturistika junioři do 23 let

• 1. Daniel Drtina
• 2. František Purkrábek
• 3. Patrik Sýkora

kondiční - kulturistika muži do 30 let

• 1. Roman Chuťka
• 2. Daniel Drtina
• 3. Martin Dvořák
• 4. Jakub Kiefer
• 5. František Novotný
• 6. Jan Petr
• 7. Jakub Procházka (BcrossGym České Budějovice)

kondiční - kulturistika muži nad 30 let

• 1. Jiří Bukal
• 2. Jaroslav Görög
• 3. Nelson Henriques
• 4. Jan Jajkowicz (TJ TŽ Třinec)
• 5. Rudolf Lalik
• 6. Jan Toman
• 7. Marek Voborný

kondiční - physique junioři do 23 let

• 1. Přemek Albrecht (Czech Virus Gym)
• 2. Zdeněk Dobiáš
• 3. Sedrik Grim
• 4. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 5. Jan Kopečný
• 6. Dominik Maťátko
• 7. Marek Nadymáček
• 8. David Režný (Hulk Gym Brno)
• 9. Petr Stejskal (Target Team)
• 10. Michael Šulc (Března Fitness Club Česká Lípa)

kondiční - physique muži

• 1. Přemek Albrecht (Czech Virus Gym)
• 2. Tomáš Bielčík
• 3. Zdeněk Dobiáš
• 4. Sedrik Grim
• 5. Martin Gryga (Fitness AVE Přerov)
• 6. Petr Hříbal
• 7. Lukáš Jurča
• 8. Vaclav Kozlik (Padera Gym)
• 9. Michal Kraus (Czech Virus Gym)
• 10. Dominik Maťátko
• 11. David Režný (Hulk Gym Brno)
• 12. Michal Sláma
• 13. Lukáš Švehla (Target Team)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2021 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty