Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Seminář rozhodčích - únor 2022

Článek vydán 12. 02. 2022 - Rozhodčí - zhlédnutí: 1048

V posledních letech bylo pravidlem, že se každoročně konaly dva semináře pro rozhodčí, jeden před jarní a druhý před podzimní sezónou. V loňském roce proběhl pouze jeden seminář před podzimní sezónou, ale v letošním roce bychom se rádi vrátili k tomuto již tradičnímu formátu dvou seminářů - jarnímu a podzimnímu. První z letošních seminářů se bude konat v sobotu 26. února 2022 od 13:00 hod. v Brně na již tradičním místě - v Brně, Hotel Sharingham, ulice Vídeňská 1 (mapa).

Prosíme všechny rozhodčí, kteří se semináře zúčastní, aby opravdu nejpozději do čtvrtka 24. února 2022 potvrdili svoji účast a to na e-mailovou adresu uvedenou v závěru tohoto článku. Případné omluvy účasti, prosím, oznamte stejným způsobem. Společně se zasláním uvedeného e-mailu uveďte, zda-li máte zájem o rozhodování na jarních soutěžích letošní sezóny a to včetně návrhu konkrétních soutěží (kalendář soutěží zde).

Budeme velice rádi, když se opět všichni sejdeme ve známém příjemném prostředí hotelu Sharingham. Tentokrát je program naplánovaný na odpolední hodiny, jelikož po skončení oficiální části jste všichni zváni na malé neformální pohoštění spojené s večeří, kde všichni můžeme v přátelské atmosféře probrat nejen věci týkající se soutěží a kulturistiky a fitness obecně.

Předpokládaný program semináře:

 • (12:45) prezentace
 • (13:00) zahájení
 • zhodnocení soutěžní sezóny podzim 2022 - vyhodnocení rozhodčích, rozbory kategorií (ukázky, nedostatky), pózování, plavky apod.
 • změny Pravidel a soutěžního řádu pro rok 2022
 • mezinárodní formát soutěží na jaře 2022
 • jarní soutěže 2022
 • informace o dění v IFBB, změny a vývoj kategorií na soutěžích IFBB
 • informace o SKFČR
 • diskuze
 • závěr (předpokládán okolo 16:00)
 • raut + večeře

U prezentace bude vybírán roční poplatek pro rozhodčí a to ve výši 300 Kč (poplatek nemusí hradit rozhodčí, kteří v roce 2022 nechtějí na soutěžích rozhodovat). V rámci semináře bude pro rozhodčí zajištěno drobné občerstvení.

Kontakt pro potvrzení účasti, pro případné dotazy či omluvy z účasti:

Martin Louda
- e-mail: martin.louda@skfcr.cz
- tel.: 604 767 664

Semináře by se rozhodně měli zúčastnit všichni stávající rozhodčí, kteří chtějí rozhodovat na soutěžích v roce 2022. Zúčastnit by se měli také noví žadatelé o rozhodcovskou licenci, kteří již zaslali žádost, ta byla schválena a kteří již absolvovali testpapery na některé ze soutěží. Ti v případě, že úspěšně absolvují písemný test, budou moci již na jarních soutěžích 2022 rozhodovat.


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty