Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Potřebné dokumenty pro delegáty
na Valné hromadě SKFČR pro rok 2022

Článek vydán 21. 03. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1177

V sobotu 26. března 2022 se v Praza koná Valná hromada Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Níže najdete informace, co vše by měl mít každý vyslaný delegát s sebou, aby při prezentaci nenastaly žádné komplikace.

  • 1) Je-li delegát přímo statutárním zástupcem subjektu (oddílu), potřebuje s sebou pouze vyplněný Delegační list (ke stažení zde) a platný doklad totožnosti.

    Došlo-li ke změně statutárního zástupce a tato změna nebyla Svazu kulturistiky a fitness České republiky oznámena, je nezbytné doložit platné doklady o této změně a to nejpozději při prezentaci delegáta na Valné hromadě.

  • 2) Je-li delegát pověřeným zástupcem subjektu (oddílu), je nezbytné, aby statutární zástupce subjektu vyplnil Delegační list (ke stažení zde) a také Plnou moc (ke stažení zde). Tyto dokumenty spolu s platným dokladem totožnosti potom pověřený zástupce předloží u prezentace na Valné hromadě.

    Došlo-li ke změně statutárního zástupce a tato změna nebyla Svazu kulturistiky a fitness České republiky oznámena, je nezbytné doložit platné doklady o této změně a to nejpozději při prezentaci delegáta na Valné hromadě.

V případě, že byste k uvedenému postupu (který je totožný a neměnný již řadu let) měli jakékoliv otázky, budeme rádi, když se obrátíte na sekretariát - potřebné kontakty naleznete této stránce.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty