Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Pozvánka na první mistrovské soutěže 2022

Článek vydán 08. 04. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 2794

Příští víkend máme nejen velikonoční svátky, ale také nám už v sobotu startuje domácí nabitá jarní sezóna. Po následující víkendy se budou konat nejenom mistrovské soutěže, ale také pohárové soutěže a velké mezinárodní soutěže.
O víkendu 16. a 17. dubna se konají mistrovské soutěže mužů a žen - Mistrovství Moravy a Slezska a Mistrovství Čech. Uzávěrka přihlášek obou soutěží je již v neděli 10. dubna 2022! Proto prosíme všechny závodníky, aby své přihlášení na soutěž a platbu startovného nenechávali na poslední chvíli (https://www.skfcr.cz/prihlasky).


Na velikonoční sobotu 16. dubna se v Ostravě koná mistrovská soutěž - Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky mužů, physique mužů, classic physique mužů, bodyfitness žen, wellness fitness žen a bikiny fitness žen - kompletní propozice zobrazíte zde. Soutěž pořádá SK Radoch Ostrava a celé klání se uskuteční v Rock & Roll GARAGE klubu v Ostravě Martinově (ulice Martinovská 3262/50).
Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.
Cena vstupenky na celý den je 300 Kč (trenéři 200 Kč).

Přihlašovat se a platit startovné na soutěž lze pouze do neděle 10. dubna 2022 a to do půlnoci.
V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 70 závodníků.


V neděli 17. dubna se v Mladé Boleslavi uskuteční Mistrovství Čech mužů a žen. Závodníci se utkají ve stejných kategoriích jako na Mistrovství Moravy a Slezska - kompletní propozice zobrazíte zde. Soutěž pořádá Dream Gym. Celé klání se uskuteční v Kulturní domě Mladé Boleslavi (ulice Dukelská 1093).
Prezentace soutěžících začíná v 9:00 hod. a začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.
Cena vstupenky na celý den je od 250 - 400 Kč (trenéři 200 Kč).

Přihlašovat se a platit startovné na soutěž lze pouze do soboty 10. dubna 2022 a to do půlnoci. V současné chvíli je na soutěž přihlášeno 105 závodníků.


V návaznosti na změnu v postupovém klíči na Mistrovství České republiky, chceme znovu připomenout podmínku, kterou je nutné splnit pokud chcete na MČR startovat a to je účast na oblastních mistrovství (týká se to kategorií, které jsou vypsány na Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a Slezska).

Všechny mistrovské soutěže proběhnou podle mezinárodního IFBB formátu, tzn. že kategorie budou rozděleny do několika bloků a v jednotlivých blocích proběhnou všechny kola - semifinále, finále a vyhlášení výsledků.

Platí, že na všech soutěžích budou přítomny společnosti zajišťující nástřik soutěžními barvami (více informací zde).

Všechny příznivce kulturistiky a fitness srdečně zveme nejen na tyto dvě první soutěže, ale i na ostatní soutěže SKFČR, které proběhnou na jaře 2022.

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2023 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty