Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2022
- startovní listiny

Článek vydán 14. 04. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 3338

V neděli 17. dubna se v Mladé Boleslavi koná mistrovská soutěž Mistrovství Čech mužů a žen. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, classic physique, bikiny fitness, bodyfitness a wellness fitness.

Kompletní propozice zobrazíte zde.
Klání se uskuteční v Kulturní domě Mladá Boleslav (ulice Dukelská 1093).

Začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.

Cena celodenní vstupenky je od 250 Kč do 400 Kč (trenéři 200 Kč).

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 111 závodníků.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333 (do 14. 4. 2022 za zvýhodněnou cenu).

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Mistrovství Čech

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne ve 4 blocích)

BLOK 1
• physique muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique muži

BLOK 2
• bikiny fitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness

BLOK 3
• klasická kulturistika
• wellness fitness
• bodyfitness
• classic physique
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika, wellness fitness, bodyfitness a classic physique
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE bodyfitness a klasická kulturistika muži

BLOK 4
• kulturistika muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika muži
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži


Startovní listina


bikiny fitness - do 160 cm

• 1. Tereza Jirkovská (Spartan Gym Praha)
• 2. Dita Láblerová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 3. Markéta Lasáková (Sportcentrum Cheb)
• 4. Sandra Mosiurczáková (Fitness Corso)
• 5. Sabina Sofilkaničová (Extrifit Club)
• 6. Tereza Vincze (Padera Gym)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Julie Balamutová (Extrifit Club)
• 2. Eliška Baštařová (Target Team)
• 3. Simona Chlápková (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Veronika Čermáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 5. Lucie Dvořáčková (Yamamoto Czech)
• 6. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 7. Nika Malyjurková (World Fitness Vlašim)
• 8. Andrea Šantrůčková (Spartan Gym Praha)
• 9. Petra Šímová (Extrifit Club)
• 10. Michaela Štěpánková (Target Team)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Denisa Baštecká (Target Team)
• 2. Zuzana Benešová (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Sandagdorj Enkhjargal (Target Team)
• 4. Karolína Judasová (Target Team)
• 5. Alice Klinkeová (Target Team)
• 6. Michaela Štofková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Jana Tomanová (Spartan Gym Praha)
• 8. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Barbora Vltavská (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Tetiana Vozna (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Patricie Zavřelová (Spartan Gym Praha)

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Klára Balvínová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 3. Anna Denemarková (SK Fiala´s Gym)
• 4. Kristina Havlíková (Synergy Club)
• 5. Tereza Jakubičková (Mixgym Fitness Liberec)
• 6. Zlata Mrázková (Mega Fitness Praha)
• 7. Nela Sejtková (Spartan Gym Praha)
• 8. Gabriela Šeráková (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Tereza Tůmová (Mega Fitness Praha)
• 10. Aneta Znamenáčková (Spartan Gym Praha)

wellness fitness

• 1. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 2. Michaela Katolická (Target Team)
• 3. Nataliia Korniiuk (Target Team)
• 4. Monika Mosingerová (SK Fiala´s Gym)
• 5. Jitka Neuwirthová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 6. Olga Prázová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 7. Lenka Ptáčníková (SK Fiala´s Gym)
• 8. Jana Sládečková (SK Fiala´s Gym)
• 9. Adéla Stonawská (Sportcentrum Cheb)
• 10. Kristýna Šohajová (Padera Gym)

bodyfitness - do 164 cm

• 1. Nikola Nováčková (TJ Sandow Mariánské Lázně)
• 2. Pavla Opatřil (Ultimate Team)
• 3. Jana Zemanová (Fitness Corso)

bodyfitness - nad 164 cm

• 1. Zuzana Hořejší (Sportcentrum Cheb)
• 2. Vendula Janáková (Sportcentrum Cheb)
• 3. Vivien Kruse (Target Team)
• 4. Sandra Kučerová (LaKu Bodybuilder Team)
• 5. Dagmar Podhrazská (S. K. Maximus Praha)

kulturistika muži - do 70 kg

• 1. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 2. Antonín Vu (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)

kulturistika muži - do 75 kg

• 1. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 2. Jan Vašek (Mixgym Fitness Liberec)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Dominik Hnízdo (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Kamil Maštalíř (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Jan Matějíček (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Marek Pěknic (Fitness Slunce Tábor)
• 6. René Vozárik (Pro Nutrition Czech Team)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Pavel Krejčí (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Miroslav Kubec (Target Team)
• 5. Tomáš Prousek (Fitness Corso)
• 6. Petr Schejbal (Mixgym Fitness Liberec)
• 7. Radek Zelenka (Avalon Fitness)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Josef Podhrazský (S. K. Maximus Praha)

klasická kulturistika - do 180 cm

• 1. Petr Bučinský (LaKu Bodybuilder Team)
• 2. Michal Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 3. Vladimír Fejfar Zajíc (Mixgym Fitness Liberec)
• 4. Vojtěch Hrabě (LaKu Bodybuilder Team)
• 5. Petr Kápička (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 7. Roman Pavin (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Tomáš Zbranek (Fitness Centrum Aura Plzeň)

klasická kulturistika - nad 180 cm

• 1. Roman Chuťka (T&M Olympia Fitness Praha)

classic physique

• 1. Marek Jan Bajger (SK Fiala´s Gym)
• 2. Petr Kápička (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Tomáš Novický (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Matěj Velich (Extrifit Club)

physique muži - do 174 cm

• 1. Pavel Hora (Werkadd Team Kaceřov)
• 2. Lukáš Krása (Spartan Gym Praha)
• 3. Filip Posadovský (Fitness při CVČ Most)
• 4. Michal Ulman (Wolf Fitness)
• 5. Adam Wellart (Target Team)

physique muži - do 178 cm

• 1. Marek Bulva (Target Team)
• 2. Marek Burda (TJ Lokomotiva Beroun)
• 3. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 4. David Hradil (Fitness při CVČ Most)
• 5. Martin Pecka (SK Fiala´s Gym)
• 6. Jakub Smrček (Better Fitness)
• 7. Petr Žůček (Mega Fitness Praha)

physique muži - do 182 cm

• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Richard Stanka (SK Fiala´s Gym)
• 4. Tomáš Svoboda (Fitness Hulk Plzeň)
• 5. Jan Veselý (Mega Fitness Praha)
• 6. Zdeněk Vrana (T&M Olympia Fitness Praha)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Adam Dohanič (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. David Klimek (Gladork Gym (SK Valetudo))
• 3. Lukáš Kydlíček (Avalon Fitness)
• 4. Štěpán Muller (Extrifit Club)
• 5. Zdeněk Piekarz (Target Team)
• 6. Michal Rolínek (Sportcentrum Cheb)
• 7. Vlastimil Zoubek (Sportcentrum Cheb)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty