Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2022 - výsledky

Článek vydán 17. 04. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1702

Přinášíme Vám výsledky z Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2022 v kulturistice, klasické kulturistice, physique, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness a wellness fitness, které se konalo v sobotu 16. dubna v Rock & Roll Garage v Ostravě. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 79 závodníků, na pódium jich nakonec nastoupilo 82.

Všichni účastníci Mistrovství Moravy a Slezska a Mistrovství Čech mohou startovat posléze i na Mistrovství České republiky bez ohledu na umístění.
Všichni se však následně musejí do 20. dubna na soutěž elektronicky přihlásit!


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 47 Hana Peňová Gym Flex Mokrá 1974 171,0 - 3 3
2. 55 Damijana Meitnerová Extrifit Club 1978 166,0 - 6 6
3. 8 Nikoleta Hricová Fitness AVE Přerov 1998 171,5 - 9 9
4. 15 Iveta Hanzelková 4you fitness 1978 168,0 - 12 12


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 66 Tereza Žišková Kubík fitness Ostrava 1995 164,0 - 3 3
2. 11 Zuzana Hajnová Gym Flex Mokrá 1993 162,0 - 9 9
3. 28 Martina Long Extrifit Club 1982 164,0 - 9 9
4. 43 Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno 1995 162,5 - 9 9
5. 69 Tereza Bednářová Fit Park Ostrava 1989 160,5 - 13 13


Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Natalia Díaz Gonzalez MD Fitness Lanškroun 1984 158,5 - 3 3
2. 42 Monika Martínková SK PEPA centrum Opava 1996 159,0 - 7 7
3. 39 Jana Pavlovičová Czech Virus Gym 2002 157,0 - 8 8
4. 5 Anna Vaňková Kubík fitness Ostrava 2000 158,0 - 13 13
5. 17 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 - 14 14

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 22 Veronika Majerová 4you fitness 1987 167,0 - 3 3
2. 62 Aneta Černeková Sportovní klub U Sliwki 1996 165,0 - 6 6
3. 48 Kristýna Švrčková Extrifit Club 1998 169,0 - 10 10
4. 46 Natálie Knesplová Extrifit Club 1992 167,0 - 11 11

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 60 Veronika Jančálková AS Fitness Nový Jičín 2001 171,0 - 4 4
2. 33 Klára Najmanová 4you fitness 1994 171,5 - 5 5
3. 19 Lenka Frömlová Fitness AVE Přerov 1987 174,0 - 9 9
4. 10 Michaela Pustková Fit Park Ostrava 1981 172,5 - 12 12

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 18 Natalia Díaz Gonzalez MD Fitness Lanškroun 1984 158,5 3 3
2. 22 Veronika Majerová 4you fitness 1987 167,0 6 6
3. 60 Veronika Jančálková AS Fitness Nový Jičín 2001 171,0 9 9


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 26 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 - 3 3
2. 29 Petr Blahůš T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1984 167,5 - 6 6
3. 31 Jan Minarčík SF7 Team 1995 168,5 - 9 9
4. 53 Tomáš Kozák Target Team 1997 173,0 - 12 12

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 65 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5 - 3 3
2. 68 Jakub Mik M-Style Fitness 1994 176,0 - 6 6
3. 57 Josef Barák Sportovní klub Zbýšov 1998 175,5 - 9 9

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 21 Marek Peksa Extrifit Club 1989 179,5 - 3 3
2. 44 Petr Klečka Kubík fitness Ostrava 1990 181,0 - 6 6
3. 59 Tomáš Horák Fit Park Ostrava 1997 179,5 - 9 9
4. 27 Ivo Bureš TJ Slovácká Slávia 1988 182,0 - 12 12

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 13 Dominik Šír SF7 Team 1990 183,5 - 3 3
2. 50 Bronislav David 4you fitness 1995 187,0 - 6 6
3. 58 Přemek Albrecht SF7 Team 2002 183,5 - 9 9
4. 37 Robin Kott BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 183,0 - 12 12

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 65 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5 5 5
2. 13 Dominik Šír SF7 Team 1990 183,5 5 5
3. 26 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 9 9
4. 21 Marek Peksa Extrifit Club 1989 179,5 12 12


Classic physique

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 12 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 74,5 3 3 6 9
2. 36 Lukáš Podpinka Kubík fitness Ostrava 1990 180,0 89,9 7 6 12 18
3. 6 Radim Řezáč Fitness team Ronnie.cz 1993 188,5 97,2 9 9 18 27
4. 3 Daniel Božek Fitness Boby 2001 175,0 70,8 12 13 26 39
5. 38 Jan Minář MD Fitness Lanškroun 1992 177,0 83,0 15 14 28 42
6. 1 Lukáš Volf BBK Fitness Sokol Znojmo 1988 176,5 81,4 18 18 36 54
7. 34 Martin Kuric Target Team 1991 175,0 80,1 21 - - 21
8. 16 Maxmilián Beyer Arny Gym Club Profesional Olomouc 1997 179,0 80,0 24 - - 24


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 12 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 74,5 3 3 6 9
2. 14 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 179,0 83,7 8 8 14 22
3. 72 Adam Chrobák MD Fitness Lanškroun 2000 178,0 79,4 8 10 20 30
4. 32 Tomáš Forman Irongym Kyjov 1990 178,0 83,5 12 10 22 32
5. 38 Jan Minář MD Fitness Lanškroun 1992 177,0 83,0 18 15 32 47
6. 64 Pavel Dostál Extrifit Club 2000 176,0 77,1 17 16 32 48
7. 3 Daniel Božek Fitness Boby 2001 175,0 70,8 19 - - 19
8. 34 Martin Kuric Target Team 1991 175,0 80,1 24 - - 24

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 52 Tomáš Javůrek Hulk Gym Brno 1984 188,5 95,1 - 6 8 14
2. 6 Radim Řezáč Fitness team Ronnie.cz 1993 188,5 97,2 - 7 10 17
3. 73 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional Olomouc 1975 184,0 84,3 - 8 20 28
4. 24 Martin Baldrian Powerlifting Hodonín 1994 185,0 83,0 - 10 22 32
5. 4 Jan Kvaltin Irongym Kyjov 1997 181,5 84,3 - 17 32 49
6. 45 Karel Šnajdr Fit Life 24 Hours Ostrava 1991 189,0 83,0 - 16 34 50

Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. celk.
1. 12 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 74,5 3 3
2. 52 Tomáš Javůrek Hulk Gym Brno 1984 188,5 95,1 6 6


Kulturistika mužů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 30 Michal Danihel Target Team 1975 68,1 - 3 6 9
2. 25 Vladimír Kopecký Extrifit Club 1969 69,8 - 6 12 18

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1, 70 Tomáš Tkáč SK PEPA centrum Opava 1993 74,3 - 3 6 9
2. 63 Miloš Růžička Irongym Kyjov 1977 73,7 - 8 14 22
3. 67 Erik Bohuslav MD Fitness Lanškroun 1992 72,0 - 10 18 28
4. 71 Ondřej Kolář Fit - K.O. Staré Město 1991 73,3 - 8 22 30
5. 2 Radek Stavinoha SK Morava Kroměříž 1996 74,1 - 17 28 45
6. 80 Jiří Žulko Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1989 71,2 - 13 36 49

Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 Robin Grenar Star fit Kopřivnice 1995 77,2 - 3 6 9
2. 79 René Puczok TJ TŽ Třinec 1995 76,6 - 8 12 20
3. 74 Matěj Špera Powerlifting Hodonín 1994 75,9 - 9 20 29
4. 77 Jakub Lakomý Extrifit Club 1997 79,2 - 10 22 32

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 35 Jakub Sikora TJ TŽ Třinec 1994 82,2 - 4 10 14
2. 49 Marek Šajnar Fitness AVE Přerov 1988 81,5 - 9 14 23
3. 41 Roman Kawulok TJ TŽ Třinec 1973 85,4 - 14 22 36
4. 78 Erik Goeke TJ Nový Jičín 1990 82,1 - 11 26 37
5. 61 David Koziel TJ TŽ Třinec 1998 89,3 - 12 28 40
6. 7 Robin Hellebrand SK PEPA centrum Opava 2001 89,1 - 15 34 49
7. 20 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 89,9 - 21 42 63

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 9 Martin Horký Target Team 1996 101,5 - 3 6 9
2. 23 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 94,8 - 8 12 20
3. 40 Karel Benda Extrifit Club 1991 96,2 - 8 18 26
4. 75 Jakub Valášek BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 94,1 - 9 24 33

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. celk.
1. 70 Tomáš Tkáč SK PEPA centrum Opava 1993 74,3 4 4
2. 9 Martin Horký Target Team 1996 101,5 5 5
3. 56 Robin Grenar Star fit Kopřivnice 1995 77,2 9 9
4. 35 Jakub Sikora TJ TŽ Třinec 1994 82,2 12 12
5. 30 Michal Danihel Target Team 1975 68,1 15 15


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty