Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2022
- startovní listina neděle

Článek vydán 21. 04. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1681

V neděli 24. dubna se v Kunovicích koná mistrovská soutěž Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters. Závodníci se utkají v kategoriích bikiny fitness, bodyfitness, wellness fitness, fit pairs a physique muži.

Kompletní propozice zobrazíte zde.
Klání se uskuteční v sportovní hale v Kunovicích (ulice Panská 9).

Začátek soutěže je naplánovaný na 11:00 hod.
Cena celodenní vstupenky je 200 Kč (trenéři 150 Kč).

Celkem je přihlášeno ve všech kategoriích 127 závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat společnost Team Pro Tan Czech, podrobné informace najdete v tomto článku.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters - neděle 24. dubna

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne ve 3 blocích)

BLOK 1
• wellness fitness ženy
• bodyfitness ženy
• wellness fitness masters
• bodyfitness masters
• fit pairs
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ wellness fitness, bodyfitness a fit pairs
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bodyfitness ženy

BLOK 2
• physique muži
• physique muži masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique muži a masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique muži

BLOK 3
• bikiny fitness ženy
• bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness ženy a masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍ VÍTĚZKU bikiny fitness ženy


Startovní listina


wellness fitness

• 1. Tereza Bednářová (Fit Park Ostrava)
• 2. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 4. Markéta Härtl (Sportcentrum Cheb)
• 5. Nataliia Korniiuk (Target Team)
• 6. Martina Long (Extrifit Club)
• 7. Kateřina Morawcová (Spartan Gym Praha)
• 8. Monika Mosingerová (SK Fiala´s Gym)
• 9. Jitka Neuwirthová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 10. Olga Prázová (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 11. Lenka Ptáčníková (SK Fiala´s Gym)
• 12. Jana Sládečková (SK Fiala´s Gym)
• 13. Adéla Stonawska (Sportcentrum Cheb)
• 14. Kristýna Šohajová (Padera Gym)
• 15. Tereza Žišková (Kubík fitness Ostrava)

wellness fitness masters

• 1. Eva Budina (Padera Gym)
• 2. Petra Hrazánková (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Martina Long (Extrifit Club)
• 4. Nikol Mrštná (Fitness při CVČ Most)
• 5. Jana Sládečková (SK Fiala´s Gym)
• 6. Lenka Stehlíčková (Padera Gym)
• 7. Adéla Stonawska (Sportcentrum Cheb)

bodyfitness ženy - do 164 cm

• 1. Zuzana Hořejší (Sportcentrum Cheb)
• 2. Pavla Opatřil (Ultimate Team)
• 3. Jana Zemanová (Fitness Corso)

bodyfitness ženy - nad 164 cm

• 1. Iveta Hanzelková (4you fitness)
• 2. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Vivien Kruseova (Target Team)
• 4. Sandra Kučerová (LaKu Bodybuilder Team)
• 5. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 6. Dagmar Podhrazska (S. K. Maximus Praha)

bodyfitness ženy masters

• 1. Iveta Hanzelková (4you fitness)
• 2. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 3. Hana Peňová (Gym Flex Mokrá)
• 4. Dagmar Podhrazska (S. K. Maximus Praha)
• 5. Jana Zemanová (Fitness Corso)

fit pairs

• 1. Tereza Jakubičková (Mixgym Fitness Liberec)
• 2. Lukáš Krása (Spartan Gym Praha)
• 3. Jakub Mik (M-Style Fitness)
• 4. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 6. Kristýna Šohajová (Padera Gym)
• 7. Kristýna Švrčková (Extrifit Club)
• 8. Jana Tomanová (Spartan Gym Praha)
• 9. Barbora Vltavská (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Zdeněk Vrána (T&M Olympia Fitness Praha)

physique ženy

• 1. Lenka Suchopárová (Fitness Factory Jihlava)

physique muži - do 174 cm

• 1. Petr Blahůš (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 2. Tomáš Kozák (Target Team)
• 3. Lukáš Krása (Spartan Gym Praha)
• 4. Jan Minarčík (SF7 Team)
• 5. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 6. Filip Posadovský (Fitness při CVČ Most)
• 7. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Adam Wellart (Target Team)

physique muži - do 178 cm

• 1. Marek Bulva (Target Team)
• 2. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 3. David Hradil (Fitness při CVČ Most)
• 4. Jakub Mik (M-Style Fitness)
• 5. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Zdeněk Vrána (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Petr Žůček (Mega Fitness Praha)

physique muži - do 182 cm

• 1. Ivo Bureš (TJ Slovácká Slávia)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Tomáš Horák (Fit Park Ostrava)
• 4. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Marek Peksa (Extrifit Club)
• 6. Tomáš Svoboda (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Jan Veselý (Mega Fitness Praha)

physique muži - nad 182 cm

• 1. Bronislav David (4you fitness)
• 2. David Klimek (Gladork Gym (SK Valetudo))
• 3. Štěpán Müller (Extrifit Club)
• 4. Zdeněk Piekarz (Target Team)
• 5. Michal Rolínek (Sportcentrum Cheb)
• 6. Vlastimil Zoubek (Sportcentrum Cheb)

physique muži masters

• 1. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Lukáš Malý (Extrifit Club)
• 3. Štěpán Müller (Extrifit Club)
• 4. Michal Rolínek (Sportcentrum Cheb)
• 5. Zdeněk Vrána (T&M Olympia Fitness Praha)

bikiny fitness - do 160 cm

• 1. Natalia Díaz Gonzalez (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Dita Láblerová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 3. Markéta Lasáková (Sportcentrum Cheb)
• 4. Monika Martínková (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Sandra Mosiurczáková (Fitness Corso)
• 6. Jana Pavlovičová (Czech Virus Gym)
• 7. Sabina Sofilkaničová (Extrifit Club)
• 8. Tereza Vincze (Padera Gym)
• 9. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Simona Chlápková (Fitness Hulk Plzeň)
• 2. Veronika Čermáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 3. Aneta Černeková (Sportovní klub U Sliwki)
• 4. Lucie Dvořáčková (Yamamoto Czech)
• 5. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 6. Petra Šímová (Extrifit Club)
• 7. Michaela Štěpánková (Target Team)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Denisa Baštecká (Target Team)
• 2. Karolína Judasová (Target Team)
• 3. Alice Klinkeová (Target Team)
• 4. Veronika Majerová (4you fitness)
• 5. Kristýna Švrčková (Extrifit Club)
• 6. Jana Tomanova (Spartan Gym Praha)
• 7. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 8. Barbora Vltavska (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Patricie Zavřelová (Spartan Gym Praha)

bikiny fitness - nad 170 cm

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Anna Denemarková (SK Fiala´s Gym)
• 3. Kristina Havlíková (Synergy Club)
• 4. Tereza Ikriová (Extrifit Club)
• 5. Tereza Jakubičková (Mixgym Fitness Liberec)
• 6. Veronika Jančálková (AS Fitness Nový Jičín)
• 7. Zlata Mrázková (Mega Fitness Praha)
• 8. Klára Najmanová (4you fitness)
• 9. Nela Sejtková (Spartan Gym Praha)
• 10. Tereza Tůmová (Mega Fitness Praha)
• 11. Aneta Znamenáčková (Spartan Gym Praha)

bikiny fitness masters

• 1. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 2. Simona Nováková Tietzová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 4. Michaela Pustkova (Fit Park Ostrava)
• 5. Enkhjargal Sandagdorj (Target Team)
• 6. Petra Šímová (Extrifit Club)
• 7. Michaela Štofková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Jana Tomanova (Spartan Gym Praha)
• 9. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 10. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)
• 11. Markéta Lasáková (Sportcentrum Cheb)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty