Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2022 - výsledky neděle

Článek vydán 25. 04. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 710

V sobotu 23. a v neděli 24. dubna proběhlo ve sportovní hale v Kunovicích Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2022. V tomto článku Vám přinášíme kompletní výsledky z nedělní části mistrovství, ve které se na soutěži představili závodnice a závodníci v kategoriích bikiny fitness (žen a masters), bodyfitness (žen a masters), wellness fitness (žen a masters), physique mužů a masters, physique žen, fit párů. Přihlášeno jich bylo celkem 127 a jejich kompletní seznam najdete ve startovních listinách. Na pódium kunovické soutěže jich nakonec nastoupilo 125.


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 100 Pavla Opatřil Ultimate Team 1987 162,0 - 7 7
2. 146 Zuzana Hořejší Sportcentrum Cheb 1990 163,5 - 9 9
3. 196 Jana Zemanová Fitness Corso 1985 153,0 - 15 15

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 139 Hana Peňová Gym Flex Mokrá 1973 171,0 - 6 6
2. 99 Vivien Kruse Target Team 2002 165,5 - 10 10
3. 109 Nikoleta Hricová Fitness AVE Přerov 1998 171,5 - 14 14
4. 79 Damijana Meitnerová Extrifit Club 1978 166,0 - 20 20
5. 124 Sandra Kučerová LaKu Bodybuilder Team 200 165,0 - 27 27
6. 180 Iveta Hanzelková 4you fitness 1978 168,0 - 28 28
7. 198 Dagmar Podhrazská S. K. Maximus Praha 1954 169,5 - 35 35

Bodyfitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 139 Hana Peňová Gym Flex Mokrá 1973 171,0 - 5 5
2. 79 Damijana Meitnerová Extrifit Club 1978 166,0 - 11 11
3. 129 Lenka Suchopárová Fitness Factory Jihlava 1977 165,0 - 16 16
4. 180 Iveta Hanzelková 4you fitness 1978 168,0 - 19 19
5. 196 Jana Zemanová Fitness Corso 1985 153,0 - 24 24
6. 198 Dagmar Podhrazská S. K. Maximus Praha 1954 169,5 - 30 30

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 139 Hana Peňová Gym Flex Mokrá 1973 171,0 5 5
2. 100 Pavla Opatřil Ultimate Team 1987 162,0 10 10

 


Bikiny fitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 110 Natalia Díaz Gonzalez MD Fitness Lanškroun 1984 158,5 5 5 10
2. 176 Jana Pavlovičová Czech Virus Gym 2002 157,0 11 14 25
3. 87 Tereza Vincze Padera Gym 1996 151,0 16 15 31
4. 52 Monika Martínková SK PEPA centrum Opava 1996 159,0 16 19 35
5. 83 Dita Láblerová Dream Gym Mladá Boleslav 1996 156,0 28 25 53
6. 106 Sandra Mosiurczáková Fitness Corso 2001 153,5 29 28 57
7. 143 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 33 - 33
8. 193 Markéta Lasáková Sportcentrum Cheb 1984 158,5 40 - 40

Bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 186 Karolína Judasová Target Team 1998 165,0 - 5 5
2. 185 Lucie Fiala Fitness Institut Klub 1995 163,5 - 12 12
3. 152 Veronika Čermáková LaKu Bodybuilder Team 1999 163,0 - 20 20
4. 115 Petra Šímová Extrifit Club 1983 160,5 - 21 21
5. 162 Lucie Dvořáčková Yamamoto Czech 1998 165,0 - 22 22
6. 98 Michaela Štěpánková Target Team 2000 164,5 - 28 28
7. 192 Aneta Černeková Sportovní klub U Sliwki 1996 165,0 - 34 34

Bikiny fitness do 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 166 Alice Klinkeová Target Team 1996 166,0 7 6 13
2. 170 Patricie Zavřelová Spartan Gym Praha 2000 165,5 13 13 26
3. 137 Veronika Majerová 4you fitness 1987 167,0 15 15 30
4. 171 Jana Tomanová Spartan Gym Praha 1983 168,5 16 16 32
5. 111 Denisa Baštecká Target Team 1993 167,5 25 26 51
6. 173 Tereza Ikriová Extrifit Club 1988 170,0 28 28 56
7. 130 Kateřina Vlčková Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1987 169,5 35 - 35
8. 122 Kristýna Švrčková Extrifit Club 1998 169,0 40 - 40
9. 94 Barbora Vltavská T&M Olympia Fitness Praha 1988 166,5 45 - 45

Bikiny fitness nad 170 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 163 Anna Denemarková SK Fiala´s Gym 1998 171,0 10 8 18
2. 118 Klára Najmanová 4you fitness 1994 171,5 13 12 25
3. 108 Veronika Jančálková AS Fitness Nový Jičín 2001 171,0 15 15 30
4. 114 Aneta Znamenáčková Spartan Gym Praha 1997 170,5 20 20 40
5. 93 Tereza Jakubičková Mixgym Fitness Liberec 2000 171,0 20 23 43
6. 174 Nela Sejtková Spartan Gym Praha 1990 172,0 28 28 56
7. 172 Zlata Mrázková Mega Fitness Praha 2001 171,5 40 - 40
8. 126 Kristina Havlíková Synergy Club 1994 171,0 40 - 40
9. 60 Tereza Tůmová Mega Fitness Praha 1996 170,5 41 - 41
10. 92 Irina Brazhynenko Padera Gym 1980 173,5 49 - 49

Bikiny fitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 110 Natalia Díaz Gonzalez MD Fitness Lanškroun 1984 158,5 5 5 10
2. 115 Petra Šímová Extrifit Club 1983 160,5 14 13 27
3. 171 Jana Tomanová Spartan Gym Praha 1983 168,5 17 17 34
4. 15 Enkhjargal Sandagdorj Target Team 1977 165,0 17 19 36
5. 143 Jana Zouharová Gym Blue Sun 1986 153,0 24 24 48
6. 88 Alice Pospíšilová Padera Gym 1981 161,0 27 27 54
7. 130 Kateřina Vlčková Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1987 169,5 37 - 37
8. 132 Simona Nováková Tietzová Fitness při CVČ Most 1974 163,5 42 - 42
9. 92 Irina Brazhynenko Padera Gym 1980 173,5 46 - 46
10. 191 Michaela Pustková Fit Park Ostrava 1981 172,5 49 - 49
11. 193 Markéta Lasáková Sportcentrum Cheb 1984 158,5 52 - 52

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 110 Natalia Díaz Gonzalez MD Fitness Lanškroun 1984 158,5 8 8
2. 186 Karolína Judasová Target Team 1998 165,0 9 9
3. 166 Alice Klinkeová Target Team 1996 166,0 15 15
4. 163 Anna Denemarková SK Fiala´s Gym 1998 171,0 18 18


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 121 Kateřina Morawcová Spartan Gym Praha 1988 169,5 10 9 19
2. 13 Markéta Härtl Sportcentrum Cheb 1990 158,0 10 13 23
3. 102 Tereza Žišková Kubík fitness Ostrava 1995 164,0 12 15 27
4. 125 Nataliia Korniiuk Target Team 1988 174,0 19 16 35
5. 1 Jitka Neuwirthová Dream Gym Mladá Boleslav 1997 164,0 30 24 54
6. 136 Zuzana Hajnová Gym Flex Mokrá 1993 162,0 34 29 63
7. 175 Adéla Stonawská Sportcentrum Cheb 1986 156,5 34 - 34
8. 134 Lenka Ptáčníková SK Fiala´s Gym 1995 165,5 35 - 35
9. 138 Kristýna Šohajová Padera Gym 1997 172,5 45 - 45
10. 123 Martina Long Extrifit Club 1982 164,0 47 - 47
11. 148 Barbora Demelová Mišmaš Fitness Brno 1995 162,5 58 - 58
12. 142 Tereza Bednářová Fit Park Ostrava 1989 164,0 61 - 61
13. 67 Jana Sládečková SK Fiala´s Gym 1987 156,5 62 - 62


Wellness fitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 41 Eva Budina Padera Gym 1981 175,0 5 5 10
2. 119 Nikol Mrštná Fitness při CVČ Most 1984 159,5 13 14 27
3. 123 Martina Long Extrifit Club 1982 164,0 17 17 34
4. 81 Olga Prázová Toro Gym Vysoké Mýto 1986 159,0 18 18 36
5. 175 Adéla Stonawská Sportcentrum Cheb 1986 156,5 28 23 51
6. 107 Petra Hrazánková Fitness Factory Jihlava 1980 163,0 30 28 58
7. 29 Lenka Stehlíčková Padera Gym 1983 171,5 33 - 33
8. 67 Jana Sládečková SK Fiala´s Gym 1987 156,5 39 - 39


Fit páry

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 161 Jana Tomanová/Lukáš Krása Spartan Gym Praha 1983/1989 - 6 6
2. 113 Kristýna Švrčková/Aleš Novák Extrifit Club/Fine Fitness Pardubice 1998/1988 - 12 12
3. 188 Tereza Jakubičková/Jakub Mik Mixgym Fitness Liberec/M-Style Fitness 2000/1994 - 13 13
4. 165 Kristýna Šohajová/Roman Paulík Padera Gym/Fitness Institut Klub 1997/1994 - 20 20
5. 10 Barbora Vltavská/Zdeněk Vrána T&M Olympia Fitness Praha 1988/1971 - 25 25


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 165 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 - 9 9
2. 168 Adam Wellart Target Team 1995 170,0 - 11 11
3. 161 Lukáš Krása Spartan Gym Praha 1989 172,0 - 11 11
4. 112 Pavel Štika MD Fitness Lanškroun 1998 167,5 - 22 22
5. 117 Filip Posadovský Fitness při CVČ Most 1996 171,0 - 23 23
6. 116 Petr Blahůš T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1984 167,5 - 31 31
7. 128 Jan Minarčík SF7 Team 1995 168,5 - 34 34

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 - 11 11
2. 199 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5 - 11 11
3. 103 Petr Žůček Mega Fitness Praha 1996 175,5 - 13 13
4. 140 Marek Bulva Target Team 1986 175,0 - 17 17
5. 188 Jakub Mik M-Style Fitness 1994 176,0 - 24 24
6. 89 David Hradil Fitness při CVČ Most 1991 175,0 - 29 29

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 127 Tomáš Svoboda Fitness Hulk Plzeň 1991 180,0 11 10 21
2. 164 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 11 12 23
3. 113 Aleš Novák Fine Fitness Pardubice 1988 182,0 10 13 23
4. 190 Jan Veselý Mega Fitness Praha 2000 181,5 18 18 36
5. 178 Marek Peksa Extrifit Club 1989 179,5 27 27 54
6. 135 David Klimek Gladork Gym (SK Valetudo) 1998 182,0 28 27 55
7. 10 Zdeněk Vrána T&M Olympia Fitness Praha 1971 179,5 36 - 36
8. 53 Tomáš Horák Fit Park Ostrava 1997 179,5 40 - 40
9. 30 Ivo Bureš TJ Slovácká Slávia 1988 182,0 44 - 44

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 189 Dominik Šír SF7 Team 1990 183,5 - 7 7
2. 105 Zdeněk Piekarz Target Team 1995 183,0 - 10 10
3. 167 Bronislav David 4you fitness 1995 187,0 - 12 12
4. 95 Vlastimil Zoubek Sportcentrum Cheb 1987 183,0 - 22 22
5. 177 Štěpán Müller Extrifit Club 1968 182,0 - 25 25
6. 16 Michal Rolínek Sportcentrum Cheb 1975 190,5 - 28 28

Physique mužů masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 97 Lukáš Malý Extrifit Club 1981 181,0 - 7 7
2. 164 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 - 8 8
3. 10 Zdeněk Vrána T&M Olympia Fitness Praha 1971 179,5 - 16 16
4. 177 Štěpán Müller Extrifit Club 1968 182,0 - 19 19
5. 16 Michal Rolínek Sportcentrum Cheb 1975 190,5 - 24 24

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. celk.
1. 57 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 9 9
2. 189 Dominik Šír SF7 Team 1990 183,5 11 11
3. 127 Tomáš Svoboda Fitness Hulk Plzeň 1991 180,0 17 17
4. 165 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 19 19
5. 97 Lukáš Malý Extrifit Club 1981 181,0 21 21

 


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty