Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

GP Velká Bíteš 2022 - startovní listina

Článek vydán 28. 04. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1616

V sobotu 30. dubna se konaná ve Velké Bíteši pohárová soutěž GP Velká Bíteš.

Účastníci pohárové soutěže GP Velká Bíteš se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, classic physique, bikiny fitness, bodyfitness a wellness fitness. Na pódiu se rovněž představí závodníci v kategoriích fitness.

Kompletní propozice zobrazíte zde.
Klání se uskuteční v Kulturním domě Velká Bíteš (Vlkovská 482).

Na pohárovou soutěž je přihlášeno 84 závodníků a z toho je v kategoriích fitness 5 závodnic.

Soutěž odstartují v 11:00 hod. kategorie fitness a hned budou následovat ostatní kategorie juniorů, juniorek, mužů, žen a masters.
Cena celodenní vstupenky je 300 Kč (trenéři 200 Kč).

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram GP Velká Bíteš

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne v 5 blocích)

BLOK 1
• fitness dětí - dívky
• fitness dorostenky
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ fitness
BLOK 2
• wellness fitness
• bodyfitness
• classic physique
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ wellness fitness, bodyfitness a classic physique
BLOK 3
• kulturistika muži
• klasická kulturistika
• kulturistika masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika a klasická kulturistika
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži
BLOK 4
• physique junioři
• physique muži
• bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique a bikiny fitness masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique
BLOK 5
• bikiny fitness juniorky
• bikiny fitness ženy
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE bikiny fitness


fitness dětí - dívky

• 1. Lucie Černotíková (Fitness AVE Přerov)
• 2. Kristýna Suchánková (Fitness AVE Přerov)

fitness dorostenky

• 1. Tamara Běhalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Anna Marie Kutějová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Bohdana Srovnalová (Fitness AVE Přerov)

bikiny fitness juniorky

• 1. Sarah Augstenová (Target Team)
• 2. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 4. Veronika Pekařová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 5. Tereza Podroužková (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Martina Pospíšilová (Prostěfitko)
• 7. Klára Řiháková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 8. Anna Smíšková (SK Fiala´s Gym)
• 9. Tereza Šeflová (Yamamoto Czech)

bikiny fitness ženy

• 1. Sarah Augstenová (Target Team)
• 2. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 4. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 5. Michaela Hurytová (Padera Gym)
• 6. Monika Martínková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Klára Najmanová (4you fitness)
• 8. Veronika Pekařová (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 9. Tereza Podroužková (Fit - K.O. Staré Město)
• 10. Martina Pospíšilová (Prostěfitko)
• 11. Monika Prnková (Yamamoto Czech)
• 12. Klára Řiháková (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 13. Anna Smíšková (SK Fiala´s Gym)
• 14. Tereza Šeflová (Yamamoto Czech)
• 15. Veronika Valachovicova (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 16. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

bikiny fitness masters

• 1. Kateřina Michalčíková (Irongym Kyjov)
• 2. Simona Nováková Tietzová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Jana Zouharová (Gym Blue Sun)

wellness fitness

• 1. Barbora Demelová (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 3. Alexandra Hradilová (SK Morava Kroměříž)
• 4. Vanda Omastová (Target Team)
• 5. Barbora Šušlíková (Gym13 Modřice)

bodyfitness ženy

• 1. Iveta Hanzelková (4you fitness)
• 2. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 3. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 4. Kateřina Michalčíková (Irongym Kyjov)
• 5. Jana Patzelt Švehlová (Empire Fitness)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Radek Stavinoha (SK Morava Kroměříž)

kulturistika muži - nad 80 kg

• 1. Karel Benda (Extrifit Club)
• 2. Pavel Krejčí (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Pavel Kutlák (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Martin Rozumek (Fit - K.O. Staré Město)
• 5. Jakub Telička (4you fitness)
• 6. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Patrik Kollár (Slovensko)

kulturistika muži masters

• 1. Pavel Krejčí (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Jiří Němec (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 3. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

klasická kulturistika

• 1. Tomas Adámek (Extrifit Club)
• 2. Daniel Božek (Fitness Boby)
• 3. Tomáš Forman (Irongym Kyjov)
• 4. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Michal Houfek (MHR Academy)
• 6. Pavel Kutlák (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Miroslav Sojak (Gym Blue Sun)
• 9. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional Olomouc)
• 10. Denis Petrovic (Rakousko)

classic physique

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Daniel Božek (Fitness Boby)
• 3. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Slavomír Bilek (Slovensko)

physique junioři

• 1. Přemek Albrecht (SF7 Team)
• 2. Petr Beneš (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

physique muži

• 1. Přemek Albrecht (SF7 Team)
• 2. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Tomáš Horák (Fit Park Ostrava)
• 4. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 5. Josef Kožmín (Extrifit Club)
• 6. Jakub Mik (M-Style Fitness)
• 7. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 8. Filip Posadovský (Fitness při CVČ Most)
• 9. Tom Quang (Gym Flex Mokrá)
• 10. Pavel Štika (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Adrián Zvarík (Slovensko)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty