Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Extrifit Pohár ČR 2022 - startovní listina

Článek vydán 28. 04. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1784

V neděli 1. května se uskuteční v Kutné Hoře pohárová soutěž Extrifit pohár ČR.

Závodníci se utkají v kategoriích kulturistika, klasická kulturistika, physique, classic physique, bikiny fitness, bodyfitness a wellness fitness - kompletní propozice zobrazíte zde.

Klání se uskuteční v Kulturním domě Lorec v Kutné Hoře (U Lorce 57).
Na soutěž je přihlášeno 137 závodníků.

Soutěže startuje v 11:00 hod. a celodenní vstupné pro diváky je 500 Kč (trenéři 350 Kč).

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Extrifit Pohár ČR

09:00 – 10:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
10:15 – 11:00 porada rozhodčích
11:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne v 4 blocích)

BLOK 1
• classic physique
• wellness fitness
• bodyfitness
• klasická kulturistika
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ classic physique, wellness fitness, bodyfitness a klasická kulturistika
BLOK 2
• kulturistika muži
• kulturistika masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika a klasická kulturistika
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži
BLOK 3
• physique junioři
• physique muži
• bikiny fitness masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique a bikiny fitness masters
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique
BLOK 4
• bikiny fitness juniorky
• bikiny fitness ženy
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE bikiny fitness


bikiny fitness juniorky

• 1. Eliška Baštařová (Target Team)
• 2. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Veronika Čermáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 4. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 5. Tereza Jakubičková (Mixgym Fitness Liberec)
• 6. Sandra Mosiurczáková (Fitness Corso)
• 7. Zlata Mrázková (Mega Fitness Praha)
• 8. Lenka Pisarčíková (Fitness Hulk Plzeň)
• 9. Monika Říhová (Extrifit Club)
• 10. Anna Smíšková (SK Fiala´s Gym)
• 11. Michaela Štěpánková (Target Team)

bikiny fitness ženy

• 1. Eliška Baštařová (Target Team)
• 2. Denisa Baštecká (Target Team)
• 3. Jana Brzková (Fitness Corso)
• 4. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Radka Čejková (Fitness Corso)
• 6. Veronika Čermáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 7. Anna Denemarková (SK Fiala´s Gym)
• 8. Lucie Fiala (Fitness Institut Klub)
• 9. Anastasia Hagen (Target Team)
• 10. Kristina Havlíková (Synergy Club)
• 11. Veronika Hejdová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 13. Michaela Hurytová (Padera Gym)
• 14. Tereza Ikriová (Extrifit Club)
• 15. Tereza Jakubičková (Mixgym Fitness Liberec)
• 16. Tereza Jirkovská (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 17. Petra Jonova (Fitness team Ronnie.cz)
• 18. Magdaléna Kočka (Fitness Institut Klub)
• 19. Michaela Kouřilová (Extrifit Club)
• 20. Daniela Kuglerová (TJ Lokomotiva Beroun)
• 21. Sandra Mosiurczáková (Fitness Corso)
• 22. Lenka Pisarčíková (Fitness Hulk Plzeň)
• 23. Monika Prnková (Yamamoto Czech)
• 24. Kateřina Pupsová (Fine Fitness Pardubice)
• 25. Monika Říhová (Extrifit Club)
• 26. Enkhjargal Sandagdorj (Target Team)
• 27. Anna Smíšková (SK Fiala´s Gym)
• 28. Sabina Sofilkaničová (Extrifit Club)
• 29. Gabriela Šerakova (Fitness team Ronnie.cz)
• 30. Petra Šímová (Extrifit Club)
• 31. Michaela Štěpánková (Target Team)
• 32. Tereza Tůmová (Mega Fitness Praha)
• 33. Veronika Valachovicova (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 34. Barbora Vltavska (T&M Olympia Fitness Praha)
• 35. Aneta Znamenáčková (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))

bikiny fitness masters

• 1. Radka Čejková (Fitness Corso)
• 2. Anastasia Hagen (Target Team)
• 3. Hana Janáčová (SK Fiala´s Gym)
• 4. Petra Jónová (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Simona Nováková Tietzová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Alice Pospíšilová (Padera Gym)
• 7. Enkhjargal Sandagdorj (Target Team)
• 8. Petra Šímová (Extrifit Club)
• 9. Michaela Štofková (Profi Fitness Eva Plzeň)

wellness fitness

• 1. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 2. Petra Hrazánková (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Nataliia Korniiuk (Target Team)
• 4. Veronika Kosskova (Turek Team)
• 5. Monika Mosingerová (SK Fiala´s Gym)
• 6. Lenka Ptáčníková (SK Fiala´s Gym)
• 7. Petra Rysová (Extrifit Club)
• 8. Alexandra Ryšavá (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Lenka Stehlíčková (Padera Gym)
• 10. Adéla Stonawska (Sportcentrum Cheb)
• 11. Kristýna Šohajová (Padera Gym)
• 12. Barbora Vltavska (T&M Olympia Fitness Praha)

bodyfitness ženy

• 1. Gabriela Anna Hejná (Gym Flex Mokrá)
• 2. Damijana Meitnerová (Extrifit Club)
• 3. Pavla Michnová (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Jana Patzelt Švehlova (Empire Fitness)
• 5. Jana Zemanová (Fitness Corso)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Erik Bohuslav (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Dominik Hnízdo (Fine Fitness Pardubice)
• 3. Jakub Hospodářský (Mikys Gym)
• 4. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Jan Matejicek (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 7. Marek Tomášek (Mikys Gym)
• 8. Tomáš Világi (Extrifit Club)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Pavel Krejčí (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Karel Vazač (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Patrik Kollár (Slovensko)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Karel Benda (Extrifit Club)
• 2. Lukáš Blatný (Gym13 Modřice)
• 3. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Roman Konečný (Extrifit Club)
• 5. Pavel Kutlák (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)

kulturistika muži masters

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Pavel Krejčí (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 6. Pavel Vacek (Extrifit Club)

klasická kulturistika

• 1. Tomas Adámek (Extrifit Club)
• 2. Marek Jan Bajger (SK Fiala´s Gym)
• 3. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Michal Hibš (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Michal Houfek (MHR Academy)
• 6. Roman Pavin (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Přemysl Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Petr Valnych (Fit centrum D & K)
• 9. Denis Petrovic (Rakousko)

classic physique

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Marek Jan Bajger (SK Fiala´s Gym)
• 3. Lukáš Fürle (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Michal Hibš (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Dominik Vrátný (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Slavomír Bilek (Slovensko)

physique junioři

• 1. Přemek Albrecht (SF7 Team)
• 2. Petr Beneš (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 3. Matěj Jílek (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 5. Matěj Kubelka (Fine Fitness Pardubice)
• 6. Matyáš Pospíšil (Fitness Institut Klub)
• 7. Filip Štěpánek (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Jan Veselý (Mega Fitness Praha)

physique muži

• 1. Přemek Albrecht (SF7 Team)
• 2. Marek Burda (TJ Lokomotiva Beroun)
• 3. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Libor Havránek (Extrifit Club)
• 5. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 6. David Hradil (Fitness při CVČ Most)
• 7. Matěj Jílek (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 8. Filip Kos (Fit centrum D & K)
• 9. Josef Kožmín (Extrifit Club)
• 10. Ondřej Matějovic (Spartan Gym Praha (Xfitness Praha))
• 11. Jakub Mik (M-Style Fitness)
• 12. Vojtěch Nesvadba (Extrifit Club)
• 13. Aleš Novák (Fine Fitness Pardubice)
• 14. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 15. Jakub Smrček (Better Fitness)
• 16. Richard Stanka (SK Fiala´s Gym)
• 17. Tomáš Tyl (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 18. Petr Žůček (Mega Fitness Praha)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty