Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Extrifit pohár ČR 2022 - výsledky

Článek vydán 01. 05. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1407

Přinášíme Vám kompletní výsledky pohárové soutěže Extrifit pohár ČR 2022 konané v neděli 1. května v kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Na závody se přihlásilo celkem 135 závodníků do kategorií kulturistiky (mužů a masters), klasické kulturistiky, classic physique, physique (juniorů a mužů), bodyfitness, bikiny fitness (juniorek, žen a masters) a wellness fitness. Na pódium nakonec nastoupilo 131 soutěžících.


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 46 Gabriela Anna Hejná Gym Flex Mokrá 1999 3 3
2. 89 Damijana Meitnerová Extrifit Club 1978 7 7
3. 66 Jana Patzelt Švehlová Empire Fitness 1975 8 8
4. 32 Jana Zemanová Fitness Corso 1985 13 13
5. 49 Pavla Michnová Fine Fitness Pardubice 1969 14 14


Bikiny fitness juniorek do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 10 Veronika Čermáková LaKu Bodybuilder Team 1999 163,0 3 3
2. 110 Michaela Štěpánková Target Team 2000 164,5 7 7
3. 36 Dominika Cibulková Fitness team Ronnie.cz 2001 164,0 9 9
4. 128 Lenka Pisarčíková Fitness Hulk Plzeň 2004 168,0 13 13
5. 115 Monika Říhová Extrifit Club 1999 166,0 14 14

Bikiny fitness juniorek nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 15 Tereza Jakubičková Mixgym Fitness Liberec 2000 171,0 3 3
2. 108 Zlata Mrázková Mega Fitness Praha 2001 171,5 6 6
3. 117 Anežka Hejretová Avalon Fitness 2002 168,5 9 9
4. 98 Anna Smíšková SK Fiala´s Gym 1999 169,5 12 12

Bikiny fitness žen do 163 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 124 Tereza Jirkovská Spartan Gym Praha 1994 160,0 3 3 6
2. 104 Petra Šímová Extrifit Club 1983 160,5 7 9 16
3. 10 Veronika Čermáková LaKu Bodybuilder Team 1999 163,0 10 8 18
4. 136 Michaela Kouřilová Extrifit Club 1995 158,0 10 9 19
5. 137 Veronika Hejdová T&M Olympia Fitness Praha 1991 160,0 15 15 30
6. 147 Sabina Sofilkaničová Extrifit Club 1998 158,5 19 16 35
7. 97 Jana Brzková Fitness Corso 1989 163,0 22 - 22
8. 126 Radka Čejková Fitness Corso 1979 163,0 25 - 25
9. 33 Hana Janáčová SK Fiala´s Gym 1980 158,0 27 - 27
10. 26 Veronika Valachovičová Spartan Gym Praha 1994 161,5 29 - 29
11. 12 Petra Jónová Fitness team Ronnie.cz 1986 163,0 30 - 30

Bikiny fitness žen do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 48 Lucie Fiala Fitness Institut Klub 1995 163,5 5 4 9
2. 110 Michaela Štěpánková Target Team 2000 164,5 6 8 14
3. 145 Monika Prnková Yamamoto Czech 1998 168,0 8 7 15
4. 37 Eliška Baštařová Target Team 1998 164,5 13 15 28
5. 58 Anastasia Hagen Target Team 1985 167,5 14 17 31
6. 35 Denisa Baštecká Target Team 1993 167,5 20 14 34
7. 6 Daniela Kuglerová TJ Lokomotiva Beroun 1996 167,0 21 - 21
8. 101 Enkhjargal Sandagdorj Target Team 1977 165,0 24 - 24
9. 36 Dominika Cibulková Fitness team Ronnie.cz 2001 164,0 24 - 24
10. 115 Monika Říhová Extrifit Club 1999 166,0 30 - 30
11. 73 Michaela Hurytová Padera Gym 1995 166,0 33 - 33
12. 128 Lenka Pisarčíková Fitness Hulk Plzeň 2004 168,0 36 - 36

Bikiny fitness žen nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 150 Tereza Tůmová Mega Fitness Praha 1996 170,5 7 5 12
2. 15 Tereza Jakubičková Mixgym Fitness Liberec 2000 171,0 7 7 14
3. 61 Magdaléna Kočka Fitness Institut Klub 1996 169,0 8 9 17
4. 148 Anna Denemarková SK Fiala´s Gym 1998 171,0 12 11 23
5. 16 Kateřina Pupsová Fine Fitness Pardubice 1988 178,0 11 12 23
6. 23 Tereza Ikriová Extrifit Club 1988 170,0 21 18 39
7. 117 Anežka Hejretová Avalon Fitness 2002 168,5 21 - 21
8. 98 Anna Smíšková SK Fiala´s Gym 1999 169,5 22 - 22
9. 114 Aneta Znamenáčková Spartan Gym Praha 1997 170,5 25 - 25
10. 60 Kristina Havlíková Synergy Club 1994 171,0 29 - 29
11. 77 Gabriela Šeráková Fitness team Ronnie.cz 1988 178,0 31 - 31

Bikiny fitness masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 104 Petra Šímová Extrifit Club 1983 160,5 4 3 7
2. 93 Alice Pospíšilová Padera Gym 1981 161,0 9 9 18
3. 126 Radka Čejková Fitness Corso 1979 163,0 8 11 19
4. 33 Hana Janáčová SK Fiala´s Gym 1980 158,0 12 11 23
5. 58 Anastasia Hagen Target Team 1985 167,5 12 12 24
6. 12 Petra Jónová Fitness team Ronnie.cz 1986 163,0 20 16 36
7. 101 Enkhjargal Sandagdorj Target Team 1977 165,0 21 - 21
8. 27 Simona Nováková Tietzová Fitness při CVČ Most 1974 163,0 24 - 24
9. 83 Michaela Štofková Profi Fitness Eva Plzeň 1973 167,0 25 - 25

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1.. 124 Tereza Jirkovská Spartan Gym Praha 1994 160,0 4 4
2. 48 Lucie Fiala Fitness Institut Klub 1995 163,5 9 9
3. 10 Veronika Čermáková LaKu Bodybuilder Team 1999 163,0 10 10
4. 150 Tereza Tůmová Mega Fitness Praha 1996 170,5 10 10
5. 15 Tereza Jakubičková Mixgym Fitness Liberec 2000 171,0 11 11


Wellness fitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 47 Veronika Kossková Turek Team 1993 157,5 3 4 7
2. 9 Kristýna Šohajová Padera Gym 1997 172,5 8 8 16
3. 81 Zuzana Hajnová Gym Flex Mokrá 1993 162,0 10 11 21
4. 121 Nataliia Korniiuk Target Team 1988 174,0 13 9 22
5. 69 Alexandra Ryšavá MD Fitness Lanškroun 2003 164,5 13 15 28
6. 57 Petra Rysová Extrifit Club 1997 168,5 17 17 34
7. 86 Monika Mosingerová SK Fiala´s Gym 1996 159,0 21 - 21
8. 138 Adéla Stonawská Sportcentrum Cheb 1986 156,5 26 - 26
9. 17 Petra Hrazánková Fitness Factory Jihlava 1980 163,0 26 - 26
10. 122 Lenka Stehlíčková Padera Gym 1983 171,0 30 - 30
11. 151 Barbora Vltavská T&M Olympia Fitness Praha 1988 166,5 31 - 31


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 91 Erik Bohuslav MD Fitness Lanškroun 1992 70,5 4 4 6 10
2. 1 Miroslav Pražma Fitness Slunce Tábor 1982 72,6 7 6 12 18
3. 76 Jan Matějíček Fitness Factory Jihlava 1989 76,6 8 9 16 25
4. 94 Petr Kovářík Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 73,7 11 13 24 37
5. 39 Tomáš Világi Extrifit Club 1990 73,8 20 16 32 48
6. 96 Dominik Hnízdo Fine Fitness Pardubice 1999 77,1 18 15 34 49
7. 149 Marek Tomášek Mikys Gym 1976 74,1 20 - - 20
8. 141 Jakub Hospodářský Mikys Gym 2003 77,0 22 - - 22

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 133 Pavel Krejčí Fitness Factory Jihlava 1977 86,7 7 6 13
2. 21 Michal Trykar Fitness Centrum Aura Plzeň 1974 86,1 10 16 26
3. 116 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 85,3 4 22 26
4. 41 Karel Vazač Fitness team Ronnie.cz 1997 81,6 10 18 28

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 118 René Blahovský Eagle Fitness 1997 98,9 7 6 13
2. 113 Pavel Kutlák Kubík fitness Ostrava 2000 92,5 11 18 29
3. 139 Lukáš Blatný Gym13 Modřice 1994 95,2 14 16 30
4. 107 Karel Benda Extrifit Club 1991 96,0 5 26 31
5. 20 Patrik Kollár Slovensko 1999 102,8 14 26 40
6. 53 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 94,3 13 36 49
7. 90 Roman Konečný Extrifit Club 1994 118,1 20 42 62

Kulturistika mužů masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 72 Pavel Vacek Extrifit Club 1974 97,6 4 6 10
2. 133 Pavel Krejčí Fitness Factory Jihlava 1977 86,7 7 12 19
3. 1 Miroslav Pražma Fitness Slunce Tábor 1982 72,6 10 24 34
4. 53 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 94,3 8 26 34
5. 21 Michal Trykar Fitness Centrum Aura Plzeň 1974 86,1 13 22 35
6. 44 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 80,4 18 36 54

Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. ce1k.
1. 56 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 71,3 5 7 10 17
2. 127 Michal Hibš Fitness Slunce Tábor 1999 191,0 83,4 7 5 12 17
3. 16 Roman Pavin T&M Olympia Fitness Praha 1990 179,5 86,2 7 6 14 20
4. 7 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 189,0 98,0 12 16 26 42
5. 43 Přemysl Štěpánek MD Fitness Lanškroun 1999 177,5 76,4 15 14 28 42
6. 95 Marek Jan Bajger SK Fiala´s Gym 1987 172,5 76,4 18 13 36 49
7. 92 Michal Houfek MHR Academy 1999 166,5 64,9 22 - - 22
8. 142 Petr Valnych Fit centrum D & K 2005 172,0 69,8 23 - - 23

Kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 118 René Blahovský Eagle Fitness 1997 98,9 4 4
2. 72 Pavel Vacek Extrifit Club 1974 97,6 5 5
3. 133 Pavel Krejčí Fitness Factory Jihlava 1977 86,7 9 9
4. 91 Erik Bohuslav MD Fitness Lanškroun 1992 70,5 12 12


Physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 29 Jan Veselý Mega Fitness Praha 2000 181,5 3 3
2. 112 Petr Beneš Spartan Gym Praha 2001 170,0 7 7
3. 144 Filip Štěpánek MD Fitness Lanškroun 2002 172,0 8 8
4. 25 Matěj Jílek Fitness Centrum Aura Plzeň 2001 189,5 12 12
5. 79 Šimon Kodalík SK Fiala´s Gym 2004 181,5 16 16
6. 42 Matěj Kubelka Fine Fitness Pardubice 2005 178,0 19 19
7. 106 Matyáš Pospíšil Fitness Institut Klub 1999 192,0 20 20

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 140 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 4 5 9
2. 103 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1989 177,0 6 4 10
3. 88 Petr Žůček Mega Fitness Praha 1996 175,0 8 8 16
4. 144 Filip Štěpánek MD Fitness Lanškroun 2002 172,0 13 12 25
5. 4 Marek Burda TJ Lokomotiva Beroun 1995 176,0 14 15 29
6. 112 Petr Beneš Spartan Gym Praha 2001 170,0 17 18 35
7. 102 Tomáš Tyl SK Sportaktiv Jablonec n. Nisou 1995 172,0 21 - 21
8. 40 David Hradil Fitness při CVČ Most 1991 175,0 24 - 24
9. 38 Filip Kos Fit centrum D & K 1994 178,0 28 - 28
10. 109 Jakub Smrček Better Fitness 1989 174,5 29 - 29

Physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 22 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 4 4 8
2. 67 Richard Stanka SK Fiala´s Gym 1996 180,5 6 5 11
3. 125 Aleš Novák Fine Fitness Pardubice 1988 182,0 10 9 19
4. 75 Libor Havránek Extrifit Club 1997 183,0 11 12 23
5. 19 Vojtěch Nesvadba Extrifit Club 1997 189,0 19 15 34
6. 106 Matyáš Pospíšil Fitness Institut Klub 1999 192,0 19 18 37
7. 25 Matěj Jílek Fitness Centrum Aura Plzeň 2001 189,5 20 - 20
8. 119 Ondřej Matějovic Spartan Gym 1987 179,5 20 - 20

Physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 140 Roman Paulík Fitness Institut Klub 1994 171,0 3 3
2. 22 Pavel Havelka Fitness team Ronnie.cz 1979 181,0 6 6
3. 29 Jan Veselý Mega Fitness Praha 2000 181,5 9 9


Classic physique

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 45 Dominik Vrátný T&M Olympia Fitness Praha 1998 178,0 88,3 3 6 9
2. 56 Lukáš Fürle Oddíl kulturistiky ASK Blansko 2002 173,0 71,3 8 14 22
3. 127 Michal Hibš Fitness Slunce Tábor 1999 191,0 83,4 8 16 24
4. 95 Marek Jan Bajger SK Fiala´s Gym 1987 172,5 76,4 12 28 40
5. 7 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 189,0 98,0 15 26 41


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty