Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Survival Cup 2022 - startovní listina

Článek vydán 12. 05. 2022 - Informace svazu - zhlédnutí: 1303

V sobotu 14. května se v Čelákovicích koná poprvé pohárová soutěž Survival Cup. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky juniorů a mužů, klasické kulturistiky, physique juniorů a mužů, classic physique, bodyfitness, bikiny fitness juniorek a žen a wellness fitness - kompletní propozice zobrazíte zde.

Celé klání se uskuteční na tradičním místě v Kulturní domě Čelákovice (ulice Sady 17. listopadu). Na soutěž je přihlášeno 100 závodníků.

Začátek soutěže je naplánovaný na 10:00 hod.
Cena vstupného pro diváky na celý den je 300 Kč, vstupné pro trenéry je 300 Kč.

Nástřik soutěžní barvou bude zajišťovat firma JanTana a objednávku nástřiku můžete provést na webu https://book.jantana.eu nebo telefonicky: +420 777 003 333.


Stejně jako na všech jarních soutěžích, i na této pohárové soutěži bude program probíhat v blocích podle mezinárodního stylu IFBB, tzn. pokud bude v kategorii 6 (maximálně 7) a méně závodníků, proběhne rovnou finále této kategorie. Jednotlivé kategorie a také jestli proběhne semifinále nebo ne, bude upřesněno na místě až po prezentaci.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Podle obsazenosti jednotlivých kategorií po prezentaci budou některé kategorie sloučeny nebo rozděleny.


Harmonogram Survival Cup 2022

08:30 – 09:15 PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ
09:15 – 10:00 porada rozhodčích
10:00 – 18:00 SEMIFINÁLE + FINÁLE (soutěž proběhne v 4 blocích)

BLOK 1
• physique junioři
• physique muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE physique
BLOK 2
• classic physique
• wellness fitness
• bodyfitness
• klasická kulturistika
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ classic physique, wellness fitness, bodyfitness a klasická kulturistika
BLOK 3
• bikiny fitness juniorky
• bikiny fitness ženy
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE bikiny fitness
BLOK 4
• kulturistika junioři
• kulturistika muži
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika
SOUTĚŽ O ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE kulturistika muži


bikiny fitness juniorky

• 1. Sarah Augstenová (Target Team)
• 2. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 4. Eliška Jenčová (Wolf Fitness)
• 5. Nika Malyjurková (Yamamoto Czech)
• 6. Aneta Přehnalová (Hulk Gym Brno)
• 7. Monika Říhová (Extrifit Club)
• 8. Anna Smíšková (SK Fiala´s Gym)
• 9. Michaela Štěpánková (Target Team)

bikiny fitness - do 165 cm

• 1. Julie Balamutová (Extrifit Club)
• 2. Eliška Baštařová (Target Team)
• 3. Jana Brzková (Fitness Corso)
• 4. Dominika Cibulková (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Radka Čejková (Fitness Corso)
• 6. Veronika Hejdová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Michaela Kouřilová (Extrifit Club)
• 8. Nika Malyjurková (Yamamoto Czech)
• 9. Jana Sládečková (SK Fiala´s Gym)
• 10. Michaela Štěpánková (Target Team)

bikiny fitness - do 170 cm

• 1. Anastasia Hagen (Target Team)
• 2. Anežka Hejretová (Avalon Fitness)
• 3. Michaela Hurytová (Padera Gym)
• 4. Magdaléna Kočka (Fitness Institut Klub)
• 5. Barbora Krouželová (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Monika Prnková (Yamamoto Czech)
• 7. Monika Říhová (Extrifit Club)
• 8. Anna Smíšková (SK Fiala´s Gym)

bikiny fitness - do 175 cm

• 1. Sarah Augstenová (Target Team)
• 2. Irina Brazhynenko (Padera Gym)
• 3. Kristina Havlíková (Synergy Club)
• 4. Tereza Škopková (Fine Fitness Pardubice)
• 5. Tereza Tůmová (Mega Fitness Praha)

bikiny fitness - nad 175 cm

• 1. Kateřina Pupsová (Fine Fitness Pardubice)

wellness fitness

• 1. Zuzana Hajnová (Gym Flex Mokrá)
• 2. Lucie Kokyová (Czech Virus Gym)
• 3. Veronika Kupicová (Fitness Institut Klub)
• 4. Jitka Neuwirthová (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 5. Vanda Omastová (Target Team)
• 6. Aneta Přehnalová (Hulk Gym Brno)
• 7. Petra Rysová (Extrifit Club)
• 8. Kristýna Šohajová (Padera Gym)

bodyfitness ženy

• 1. Nikoleta Hricová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Damijana Meitnerová (Target Team)
• 3. Julie Nemravová (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Jana Patzelt Švehlová (Empire Fitness)
• 5. Lucie Šubrtová (Fitness team Ronnie.cz)

kulturistika junioři

• 1. Dominik Hnízdo (Fine Fitness Pardubice)
• 2. Jakub Hospodářský (Mikys Gym)
• 3. Michal Houfek (MHR Academy)
• 4. Pavel Kutlák (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jan Pipek (SK Fiala´s Gym)
• 6. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)

kulturistika muži - do 80 kg

• 1. Michal Beneš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Michal Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 3. Dominik Hnízdo (Fine Fitness Pardubice)
• 4. Jakub Hospodářský (Mikys Gym)
• 5. Michal Houfek (MHR Academy)
• 6. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Ondřej Pospíšil (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 8. Miloš Růžička (Irongym Kyjov)
• 9. Tomáš Világi (Extrifit Club)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Pavel Krejčí (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Lukáš Blatný (Gym13 Modřice)
• 2. Pavel Kutlák (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Pavel Pánek (Hulk Gym Brno)
• 4. Jakub Telička (4you fitness)
• 5. Pavel Vacek (Extrifit Club)

klasická kulturistika

• 1. Marek Jan Bajger (SK Fiala´s Gym)
• 2. Michal Hibš (Fitness Slunce Tábor)
• 3. Vlastimil Hladký (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Marek Tomášek (Mikys Gym)

physique classic

• 1. Marek Jan Bajger (SK Fiala´s Gym)
• 2. Michal Hibš (Fitness Slunce Tábor)
• 3. František Janů (BOPO Factory Gym)
• 4. Miroslav Procházka (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Dominik Slavík (Sportcentrum Cheb)
• 6. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional Olomouc)

physique junioři

• 1. Jan Bártl (Mixgym Fitness Liberec)
• 2. Matěj Jílek (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Miloš Kment (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Šimon Kodalík (SK Fiala´s Gym)
• 5. Giacomo Montevecchi (Fitness AVE Přerov)
• 6. Matyáš Pospíšil (Fitness Institut Klub)
• 7. Stanislav Šimek (Target Team)
• 8. Dan Žalud (Gym Flex Mokrá)

physique muži - do 178 cm

• 1. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 2. Jiří Mohelník (Fit centrum D & K)
• 3. Giacomo Montevecchi (Fitness AVE Přerov)
• 4. Roman Paulík (Fitness Institut Klub)
• 5. Jakub Smrček (Better Fitness)
• 6. Tomas Tyl (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 7. Zdeněk Vrána (T&M Olympia Fitness Praha)

physique muži - nad 178 cm

• 1. Jan Bártl (Mixgym Fitness Liberec)
• 2. Lukáš Durin (Prostěfitko)
• 3. Pavel Havelka (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Libor Havránek (Extrifit Club)
• 5. Richard Stanka (SK Fiala´s Gym)
• 6. Marek Urban (Irongym Kyjov)

Generální partner

Vyhledávání

Mediální partneři


Muscle & FitnessČasopis pro fitness a zdravý životní styl. Aktuální zpravodajství ze světa fitness.


Svět kulturistikyInformace a rady týkající se tréninku a správné výživy. Zde najdete aktuální číslo.


Ronnie.czZpravodajství a sportovní obchod. Spalovače tuků, proteiny a další sportovní výživa.

 
© 2022 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty